Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Artur "Waluś" Walczak z PunchDown ma "2% SZANSY NA PRZEŻYCIE". Bliscy w rozpaczy: "Świat się kończy"

355
Podziel się:

Znokautowany na gali PunchDown 5 Artur Walczak trafił na oddział intensywnej terapii. Jego najbliżsi ujawniają, że ewentualny powrót sportowca do zdrowia graniczy z cudem. "On umiera" - pisze przyjaciel Walczaka.

Artur "Waluś" Walczak z PunchDown ma "2% SZANSY NA PRZEŻYCIE". Bliscy w rozpaczy: "Świat się kończy"
Artur "Waluś" Walczak walczy o życie (fot. Instagram)
bETLIOuZ

W sobotę media sportowe w Polsce obiegła wstrząsająca informacja. Po występie na piątkowej gali PunchDown 5 jeden z zawodników, Artur "Waluś" Walczak trafił w stanie krytycznym na oddział intensywnej terapii. Sportowiec został znokautowany w rundzie półfinałowej przez Dawida Zalewskiego.

O pogarszającym się stanie zdrowia Walczaka na bieżąco informuje jego bliski przyjaciel, również występujący w tak zwanych "freak fightach" Bonus BGC. Jak dowiadujemy się z jego najnowszego wpisu na Instagramie, szanse Walczaka na przeżycie są niemalże zerowe.

bETLIOvb
Zobacz także: Esmeralda Godlewska: "Po walce w FAME MMA nie chciałam już brać w tym udziału"

Tragedia totalna. Na OIOMie rozmawiałem z lekarzem. Szansa jest 2%, że przeżyje. Jak przeżyje, będzie w stanie wegetacyjnym niestety. Zebralibyśmy pieniądze na rehabilitację, ale musi być stan stabilny, a nie jest. On umiera… Niestety. Za długo czekali za karetką. Mózg nie dostawał tlenu. Jest tragedia. Nie mogę się pozbierać - napisał na Instagramie Bonus BGC, po czym chwilę później usunął post.

bETLIOvh

Przyjaciel walczącego o życie zawodnika zamieścił także na InstaStories nagranie, na którym, zalewając się łzami, opuszcza oddział, na którym leży Walczak.

Czy musiało dojść do takiej tragedii, aby wreszcie ktoś przyjrzał się temu, jak działają tego typu "imprezy"?

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bETLIOvi
bETLIOvj
bETLIOvC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(355)
LudzieOgłupie...
miesiąc temu
Ludzie przestańcie to oglądać/obserwować to się organizatorom takich głupich walk przestanie ten ohydny biznes opłacać !!!
Masakra
miesiąc temu
Na własne życzenie robią sobie krzywdę i to za 50 tys. Tyle dla nich jest warte własne życie
Alex
miesiąc temu
Straszne,co jeszcze za durne walki dla jaj wymyślą,masakra 🙏
bETLIOvD
Gość
miesiąc temu
Odpowiedzialny za to jest Jakub henke
........
miesiąc temu
Dramat...
Najnowsze komentarze (355)
Głupota
4 tyg. temu
Głupota nie boli. Bo jak by bolała to chłop był by zdrowy i cieszył się życiem.
nike
miesiąc temu
tak tak dalej organizujcie takie chore zawody, świat oszalał
Blabla
miesiąc temu
Sam sobie zaszkodził, nikt go za głowę nie ciągnął do tak kretyńskich walk
Lika 39
miesiąc temu
Łatwy sposób na zarobienie pieniedzy . Tym panom nie chce się zakasać rękawów i iść do normalnej pracy a to co się stało to niestety było do przewidzenia .
dfgdgfgfd
miesiąc temu
zarabianie na zycie uderzaniem z liścia innych mięśniaków. PO CO ????
Łukasz
miesiąc temu
Jak by mój przyjaciel umierał, to na pewno bym myślał o wrzucaniu czegokolwiek na insta czy fb. Bonusik lansuje się nawet w takich okolicznościach.
Jurek
miesiąc temu
pomijając oczywistość, że to niezły syf, to wiele organizowałem różnych zawodów i dla mnie priorytetem było aby na miejscu była ZAWSZE karetka ale załogą zdolną do przeprowadzenia nawet operacji na miejscu! Zatem to błąd organizatorów!
wxw
miesiąc temu
A może jakiś wyrok za nieumyślne jak koksu kopyrtnie? Bo jak jest ustawka bez kamer to jest to bujka karana prawnie. A jak jest ustawka z kamerami to jest to sport? O a jak był temat jakiegoś typa rapera (czy coś takiego), że oglądali klepani i sami spróbowali i jeden fiknął to już chcą wyroku dla tego co przywalił - bo nie sport. Co to w ogóle jest jakieś walenie się po ryjach? Taka nędzna rozrywka nas teraz otacza, że brak słów. Ja zaproponuje strzelanie z kuszy, łuku czy kałacha do jabłka na łbie przy kamerach. Jak chybi to sport :)
bETLIOvv
chciałTOma
miesiąc temu
czyli jego szanse są wprost proporcjonalne do ilorazu inteligencji przeciętnego człowieka. niewiele
Polak
miesiąc temu
Popyt podaż , te wszystkie walki klatki , programy o wyspach hotelach , jedni latają do kościoła i popierają PiS a ich dzieci oglądają takie programy a babci się leczy u Zięby kwintesencja polski
ehh
miesiąc temu
a jaki to niby sport??!! tak samo jak boks, jaki to jest sport, że tłuką się po m*rdach ja się pytam????
ali
miesiąc temu
w helmach rycerskich powinni byc te zakute co to za sport kto to wymyslil
sztuczny napę...
miesiąc temu
Tego rodzaju młócenie po łbach i wszelkie lanie się do krwi powinno być wycofane z tv i pozostać w niszy - to nie jest sport, czy tutaj używki są dopuszczalne, bo chyba nikt przy "zdrowych" zmysłach się tym nie zajmuje i nie pozwala się obijać a w końcu zabić dla kasy?
zola
miesiąc temu
O ile się orientuję, imprezy powyżej określonej ilości uczestników, w tym widzów (nie pamiętam ilości, ale można sprawdzić)obowiązkowo muszą być zabezpieczane przez stosowną do ilości ludzi ilość karetek pogotowia - to jest wymagane prawnie i przez przepisy dokładnie określone - jeśli tak tu nie było, to kary mogą być srogie, jeśli ten facet nie przeżyje to....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETLIOwo
bETLIOwp
bETLIOwq
bETLIOwr
bETLIOws
bETLIOvX