Trwa ładowanie...
Przejdź na

Natalia Przybysz stanie przed sądem za aborcję? "Zachęca do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa!"

612
Podziel się:

Katolicki klub z Łodzi doniósł na nią do prokuratury. Zarzucają jej "rozmyślne, publiczne propagowanie zbrodni poprzez udzielanie wywiadów i rozpowszechnianie piosenek".

Natalia Przybysz stanie przed sądem za aborcję? "Zachęca do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa!"

Kiedy Natalia Przybysz postanowiła wesprzeć koleżanki z Czarnego Protestu wyznaniem o aborcji, której poddała się na Słowacji, podzieliła swoje środowisko. Popierający zakaz aborcji skrytykowali ją, że jest przykładem na przerywanie ciąży dla wygody. Choć niektóre koleżanki związane z Czarnym Marszem próbowały jej bronić i gratulowały odwagi, w końcu i z tej strony pojawiła się krytyka, że tylko zaszkodziła dyskusji na temat aborcji w krytycznych sytuacjach.

Krytyka i próba odwołania koncertu Przybysz nie wystarczyła katolikom walczącym o bezwzględny zakaz aborcji. Łódzki Katolicki Klub imienia św. Wojciecha złożył właśnie doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Przybysz. Działacze stowarzyszenia zarzucają jej "zbrodnię zabicia dziecka" oraz "rozmyślne i publiczne propagowanie jej".

Niniejszym, składamy doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa, polegającego na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego przez panią Natalię Przybysz i rozmyślnym, publicznym propagowaniu tego czynu zabronionego poprzez udzielanie wywiadów oraz komponowanie i rozpowszechnianie piosenek, w których przez pochwałę dokonanej zbrodni - zachęca czytelników i słuchaczy do naśladownictwa czynu dzieciobójstwa - napisano w zawiadomieniu.

Dokument został podpisany przez troje członków katolickiego klubu, Iwonę Klimczak, Jana Waliszewskiego i Mirosława Orzechowskiego. Działacze domagają się "przeprowadzenia w tej sprawie stosownego postępowania oraz ustalenia i ukarania sprawców".

Zobacz także: Ewa Minge skomentowała wywiad Natalii Przybysz
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(612)
gość
8 lat temu
Chazan zrobił tyle aborcji i też przyznał sie do tego wiec pewnie też stanie przed sądem
gość
8 lat temu
To już przesada, tak samo jak protestowanie przeciwko koncertowi...jak ktoś nie chce to niech nie idzie.
Gość
8 lat temu
Czasami trzeba wiedziec kiedy przstac mowic
Gość
8 lat temu
A niby za co ta Polska jest chora !
Enka
8 lat temu
Z tą aborcja to trochę jak z eutanazją - gdy dokonuje się eutanazji na kimś śmiertelnie chorym i bardzo cierpiącym, to jest na to przyzwolenie społeczne i pełne zrozumienie. Podobnie z aborcją dzieci bardzo zdeformowanych, bez szans na normalne życie - chyba zrozumiałe że nikt nie chce ich cierpienia. Jednak gdyby zaczęto wykonywać eutanazję np. na osobach starszych tylko dlatego że mają demencję, rodzinie nie chce się już opiekować taką osobę, mają za małe mieszkanie i poukładane życie..no to by wybuchł międzynarodowy skandal! Dlaczego zatem nie wybucha skandal gdy zabija się zdrowe dzieci z wygody? Czyż to nie jest hipokryzja, ludzie?!
Najnowsze komentarze (612)
Nina
2 lata temu
Jprdl bo kto jak nie katolicy z takim tekstem. To już islam jest łagodniejszy wobec aborcji. Niech lepiej patrzą na siebie, a innym z innymi przekonaniami dadzą spokój.
gość
7 lat temu
brawo za odwagę!!!
gość
8 lat temu
Nie jestem zwolennikiem pisu ani katoliczką, ale po tym wywiadzie stracilam calą sympatię do pani Przybysz, nie slucham jej utworow od tamtej pory i na pewno nie pojde na koncert. Co wiecej uświadomilam sobie , ze nasi artysci nie sa elitami, lepiej zeby grali i spiewali ale zabieranie glosu w waznych sprawach. Nie chodzi o to kim jest taka pani Natalia ale o to za kogo ona sie uwaza , za autorytet? Żenujące ale otrzeźwiające... Podobnie pani Ostaszewska - naprawdę, lepiej niech juz nic nie mowi tylko wyglada inteligentnie.
gość
8 lat temu
idioyka
Marika
8 lat temu
Nigdy o niej wcześniej nie słyszałam i mam nadzieję , że jeśli usłyszę , to w kontekście wymierzania jej dotkliwej kary za jej czyny . Powinno się jej odebrać dzieci, których jeszcze nie zdążyła zabić , bo na pewno ich los jest niepewny .
baka
8 lat temu
to jest idiotyzm ,chory kraj i moherowe kukły. a św chazan to co / Natalia trzymaj się
jo
8 lat temu
ludzie nie mówcie nigdy prawdy w tym kraju tylko klamcie bo inaczej was różańcem zaciupią prawi obywatele
gość
8 lat temu
ona jest tak g****a I pusta ze az boli glupsza niz obie mlynarskie do kupy
gość
8 lat temu
całujcie psa w nos ot katolicy ząb za ząb a gdzie zrozumienie i przebacz legalne aborcje w szpitalach lata 50 i dalsze chodzi mi o lekarzy wystąp ale nie na mównicy obrony życia poczętego ten kraj od roku ma tyle problemów a wy szkoda gadać mówców do więzienia i przymusowa szychta w kamieniołomach
gość
8 lat temu
Nie popieram N.Przybysz, nie rozumiej jak mogła, ale nie powinna być ukarana i tak już jej się dostało
gość
8 lat temu
"Troje członków "katolickiego klubu", Iwona Klimczak, Jan Waliszewski i Mirosław Orzechowski zamiast wesprzeć panią przybysz, to chcą ją ukamienować. Katoliku módl się za grzesznika, a nie obrzucaj kamieniami błotem.
gość
8 lat temu
za zbrodnie dożywocie ,a tym bardziej za dzieciobójstwo .nie wiem czy wiesz s**o ,że w 25 dniu bije już serduszko,tej biednej niewinnej istoty ...mamusiu.....
gość
8 lat temu
fakt - zabiła swoje dziecko i niepotrzebnie sie tym chwaliła jak gdyby nic sie nie stalo ! całkowity brak pokory i skruchy sobec takiego czynu ,po prostu bułka z masłem
gość
8 lat temu
Dajcie juz spokoj tej kobiecie! Najwyzszy czas w Polsce zaprzestac finansowania KONKORDATU-za duzo sie wtracaja! A Chazan nie stanie przed sadem? A co z klerem co molestowal ? co za obluda w tym kraju!!!
...
Następna strona