Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVN chce "ocieplić wizerunek" Kaczoruk! "PO INTERWENCJI KUBY zdecydowali się przemontować ostatnie odcinki"

362
Podziel się:

"Stacja nie chce zmarnować tego potencjału"... Uda im się?

TVN chce "ocieplić wizerunek" Kaczoruk! "PO INTERWENCJI KUBY zdecydowali się przemontować ostatnie odcinki"

Narzeczona Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk postanowiła zrobić karierę w TVN-ie. Zaczęła od udziału w programie Azja Express. Na planie szybko skonfliktowała się z innymi uczestnikami, zwłaszcza z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Renaty nie polubili też widzowie. Okazało się, że jest po prostu mało sympatyczna.

Kaczoruk zdołała zniechęcić do siebie Agnieszkę Włodarczyk, Leszka Stanka, Pascala Brodnickiego, Michała Żurawskiego oraz swoją partnerkę Weronikę Budziło. Widać było, że z minuty na minutę miała jej coraz bardziej dość. W ubiegłotygodniowym odcinku Żurawski wypomniał Renulce, że zachowuje się jak osiemnastolatka, a nie jak dorosła kobieta, a poza tym "leci po trupach". Zobacz: "Azja Express": Renulka została potrącona przez motocykl! "Ona leci po trupach"

Jednak Renata i Kuba największy żal o krytykę mają do Majdanów. Wojewódzki, bohatersko stając w obronie swojej narzeczonej, wypomniał Małgorzacie, że "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej" i "rozpierdoliła małżeństwo Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein", zaś Radek jest kiepskim bramkarzem i zdradzał Dodę: Wojewódzki grozi Majdanom: "Radkowi może opaść szczęka! Rozenek ROZPIER****ŁA MAŁŻEŃSTWO FERENSTEIN! Weszła do show biznesu jak do AGENCJI TOWARZYSKIEJ!

W weekend Kuba przeszukiwał z Renatą stare artykuły na temat Radka. Wypomnieli mu, że 8 lat temu został aresztowany po pijackiej awanturze z policją:

Renulka nadal zamartwia się tym, że widzowie jej nie polubili. Co zabawne, wini za to nie siebie, ale montażystów TVN-u. Stacji, za której "króla" uważa się jej narzeczony. Wyznała, że była "zdruzgotana" odkryciem, że jest "tylko narzędziem w rękach produkcji". W odpowiedzi Leszek Stanek poradził jej, by się nie ośmieszała, zwłaszcza że jakoś żaden inny uczestnik nie poczuł się manipulowany, tylko ona.

Jak donosi magazyn Party, producenci także woleliby, by Renulka przestała wypowiadać się publicznie na temat programu. W zamian obiecali jej ponoć, że przemontują ostatnie odcinki tak, żeby nie wydawała się aż tak niesympatyczna. Podobno Kuba Wojewódzki załatwił jej to u szefa, Edwarda Miszczaka:

_Plotkuje się, że po jego interwencji i licznych prośbach Renaty, producenci zdecydowali się przemontować odcinki tak, by pokazać modelkę w korzystniejszym świetle._

Podobno stacja uznała, że Kaczoruk ma zadatki na kontrowersyjną celebrytkę i nie chce, by całkowicie się skompromitowała.

Kaczoruk wzbudza ogromne emocje - komentuje osoba z branży. TVN nie chce zmarnować tego potencjału. Poprosili ją, by do końca emisji nie rozmawiała już z mediami.

Czy to pomoże?

Zobacz także: Leszek Stanek o Renacie Kaczoruk: Jestem jej fanem!
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(362)
tixi
6 lat temu
Ze szmaty jedwabiu nie zrobisz.
gość
6 lat temu
Żenada roku!!!! Nie musicie konkursu robić
Gość
6 lat temu
Watpie czy cos da sie tu ocieplic.
gość
6 lat temu
mleko sie rozlało kuba
gość
6 lat temu
Wystarczy dać staremu dziadkowi i już kariera w tv gotowa. Żenulka
Najnowsze komentarze (362)
Gość
6 lat temu
Nie powinno się mylić ekstrawagancji z hamstwem
Gość
6 lat temu
Nie powinno się mylić ekstrawagancji z hamstwem
gość
6 lat temu
Mleko się już rozlało, żaden montaż nie pomoże..
gość
6 lat temu
i tak manipuluje wami ten wasz tefałen
Gość
6 lat temu
Do programu Lady się nada,ale się nie zgłosi, bo nie widzi,że nie ma klasy,taktu,kultury...nawet wobec najbliższej koleżanki z Azja expres
gość
6 lat temu
Ludzie! Przeciez ona jest homo tak samo jak Kuba. Ten zwiazek to przykrywka. Co tu ocieplac?! Zobaczycie ze to sie kiedys wyda.
Gość
6 lat temu
Boże cóż za chu*jowe towarzystwo
Amstar
6 lat temu
Ta osoba, zepsuła odbiór całego programu. Nie lubię złych ludzi, ale nie trawie złych i prymitywnych.
nestor
6 lat temu
Mówili,że niema w TVN cenzury.Okazuje się ,że jest cały czas manipulują nami. Kuba ty jesteś lepszy cenzor niż ci z Mysiej.Żenada
gość
6 lat temu
tak atypatyczną osobę rzadko kiedy się spotyka:(
gość
6 lat temu
Dokąd ta telewizja TVN idzie...z ludzi nieprawych, zakłamanych robi się wspaniałych uczciwych w imię czego? Przecież to nie są to wartości, które powinny być publikowane!!! Zaczynam mieć wrażenie,że TVN niczym się nie różni od telewizji trwam.
Cała prawda
6 lat temu
Nie rozumiem takich osób jak np: Renata... Robi z siebie pajaca i myśli, że przez takie zachowanie będzie bardziej popularna. W programie "Azja..." nie ma do nikogo szacunku zawsze musi mieć to co chce wymaga pomocy od innych uczestników a gdy ktoś poprosi Renate o pomoc ona zrobi wszystko, żeby nie pomóc... W*****a mnie!!! TO JEST MOJE ZDANIE I DOBRZE MI Z TYM :D
gość
6 lat temu
Jej już nic nie pomoże... Jest odrażająca dla 99% widzów (komentarze). Jeśli TVN tego nie widzi to już ich problem, ale ludzie nie będą oglądać programów z jej udziałem.
Gość
6 lat temu
Potencjał l*******ga
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie