Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cejrowski w TVP o Clinton: "Uważa, że dziecko można ROZSZARPAĆ I POLAĆ SOLĄ. To wiedźma!"

289
Podziel się:

Dostało się też Pieńkowskiej i TVN-owi: "Jola Pieńkowska żarła żabę. Próbowała Clinton do siódmej rano bronić. To jest przyjemność patrzeć, jak się meczą. CNN i TVN to mniej więcej to samo".

 Cejrowski w TVP o Clinton: "Uważa, że dziecko można ROZSZARPAĆ I POLAĆ SOLĄ. To wiedźma!"
bETUFOEl

Amerykanie zdecydowali, że następcą Baracka Obamy w Białym Domu zostanie Donald Trump. Kandydat Republikanów był jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii Stanów Zjednoczonych, głównie dzięki swoim nieskrywanym poglądom między innymi na temat imigrantów:

Choć prezydent-elekt ostatecznie przekonał do siebie Amerykanów, przeciwko jego kandydaturze protestowali celebryci oraz... papież Franciszek:

bETUFOEn

Zwolennikiem Trumpa w Polsce jest Wojciech Cejrowski. Dziennikarz, który nie ukrywa swoich konserwatywnych poglądów, przekonuje, że Trump to "świetny wybór dla Polski", a Hillary Clinton jest "wiedźmą". W rozmowie w TVP Info Cejrowski nie omieszkał też wspomnieć o aborcji i TVN-ie:

CNN, TVN, wie pan, takie o... Hilaria Clinton została złapana na wielu kłamstwach, Trump raczej nie. Nie wsłuchuję się w PO w ogóle. Z głupkami nie warto rozmawiać. Rozpad, degrengolada, brednie. Trump wygrał, ja się cieszę. Dla Polski dobrze - wyjaśnił.

Clinton dopuszcza aborcje do ostatniej chwili. Dopóki się samo nie urodziło, to można zrobić aborcję. Sorry, skoro jesteśmy w stanie uratować dziecko 7-miesięczne, które się wcześniej urodzi, a ona uważa, że jak się jeszcze nie urodziło, to można rozszarpać i polać solą, to wiedźma jest. Te znaki okultystyczne na koncercie Jay-Z. Nie rozmawiajmy o tych ludziach. Ruch masoński w Ameryce jest legalny, otwarty, uprawiają tam obrzędy satanistyczne w każdym miasteczku.

bETUFOEt

Według Cejrowskiego Trump będzie lepszym prezydentem, bo jest miliarderem, który "sam zarobił swoje pieniądze":

Gdyby wygrała Hillary, która ma ciężkiego Parkinsona w tej wersji, którą leczą psychiatrzy, gdyby to wyszło na jaw, to elektorzy mogliby stwierdzić dla dobra narodu - nie będziemy na tę babę głosować. Ona nie zarabia, tylko zbiera cudze pieniądze. Kto jest lepszym człowiekiem? Ktoś, kto zbiera cudze i wydaje, czy ktoś, kto sam zarabia?

Katolicki publicysta postanowił wyśmiać też swoją koleżankę, Jolantę Pieńkowską. Według Cejrowskiego dziennikarka musiała "połknąć żabę" na antenie TVN-u, gdy relacjonowała amerykańskie wybory:

Moja koleżanka ze szkoły teatralnej - Pieńkowska. Oglądało ją się pięknie wczoraj, jak ona żarła żabę. Bo ona próbowała Clinton do siódmej rano bronić. To był hit. To jest przyjemność patrzeć, jak się meczą. CNN i TVN to mniej więcej to samo. CNN cały się opowiedział za Hillary. Doszedł do granicy przestępstwa. Musieli wywalić jedną swoją murzyńską dziennikarkę. Murzyna jak się wywala z CNN-u, to naprawdę musiała zostać przyłapana na straszliwym przestępstwie.

bETUFOEu
bETUFOEv
Zobacz także: Wojciech Cejrowski kontra anakonda
Zobacz także: Zobacz też:
bETUFOEO
KOMENTARZE
(289)
Ju
5 lata temu
Dobry jest!!!
Gość
5 lata temu
Ma rację! Wyrwać i zabić 9 miesięczne dziecko? Zbrodnia!
Gość
5 lata temu
Racja. Ratujemy 7 miesięczne wcześniaki a chcemy zabijać do 9 miesiąca? To zarty.
bETUFOEP
Gość
5 lata temu
Wesołego Dnia Niepodległości! Happy Independence Day Poland!
gość
5 lata temu
Cejrowski zawsze mówi prawdę między oczy, trzeba mu przyznać, że zawsze potrafi trafić w sedno i jest świetny w bronieniu swoich przekonań:)
Najnowsze komentarze (289)
gość
5 lata temu
Brawo Wojciech !!!!! Precz z klamczuchami
Gość
5 lata temu
A Papież papier Clinton bo ona chcę aborcji do ostatnich chwil. Mógł się km nie wypowiadać nie ważne czy katolik czy nie ważne jaki jest i czy dobry dla ludzi. P******e
Gościówa
5 lata temu
Może czasami gada jak potłuczony, ale nie mogę zdzierżyć Jolanty i z rozbawieniem przeczytałam jego komentarz na jej temat :D I na żywo rzeczywiście była lekko zdesperowana i tak nieudolnie aktorzyła i przeżywała każdą swoją wypowiedź jakby miała zatwardzenie i jakby mocno raziło ją światło.
gość
5 lata temu
Cejrowski ma wyraziste poglady i odwage , zeby je przytaczac, alez to chlop z jajami!!!
gość
5 lata temu
Chłop ciągle w dziczy siedzi, butów nie ma , to i poglądy prymitywne.
gość
5 lata temu
To g****k, on ma zrytą psychikę. Nie wierzę w to, żeby jakakolwiek kobieta, chciała zabić dziecko 7-9 m-cu ciąży. To są zapewne jakieś brednie wyciągnięte z kontekstu wypowiedzi.
gość
5 lata temu
Cejrowskiego kocham!!!!!!!!!! zarąbisty facet i ostoja normalności, masony też są w PL, przydałby się tutaj taki Trump- nie do zastraszenia, nie do kupienia,,,,,ach to by były piękne czasy
gość
5 lata temu
ale Pieńkowska tu młoda na zdjęciu!!
bETUFOEH
Gość
5 lata temu
Cejrowski jesteś j*******y
gość
5 lata temu
Biorąc pod uwagę z czego się utrzymuje nie ma prawa głosu w Polsce
gość
5 lata temu
Nie dobrze gada illuminaci ją osłabili ci sami a seraialu Simsonowie , koniec świata jaki znamy
gość
5 lata temu
HALO jak wiedźma? to Illuminaci osłabili ją , ci sami z Simpsons no proszę zmierz się z nimi celebrytko biednych wiarą
Gość
5 lata temu
Cejrowski to p*****l !!!!!!, ciekawe ze on nie ma dzieci a sie wypowiada
Gość
5 lata temu
Bardzo dobrze powiedzial! Jestem za!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUFOFA
bETUFOFB
bETUFOFC
bETUFOFD
bETUFOFE
bETUFOFj