Trwa ładowanie...
bCFTHyQB

Tak wyglądał Marsz Niepodległości w Warszawie (ZDJĘCIA)

W tym roku było spokojniej. Narodowcy krzyczeli: "Niepodległość nie na sprzedaż!".

232
Podziel się
1 z 17
Tak wyglądał Marsz Niepodległości w Warszawie
Tak wyglądał Marsz Niepodległości w Warszawie
0
0

Dzisiaj ulicami Warszawy przemaszerowały trzy duże demonstracje. Z okazji Święta Niepodległości marsz zorganizował KOD, zaś organizacje lewicowe wzięły udział w proteście antyfaszystowskim. Najwięcej emocji budził Marsz Niepodległości, który dwa lata temu był wyjątkowo niespokojny. Maszerujący zdemolowali przystanki i witryny sklepowe. Policja musiała wielokrotnie interweniować i zatrzymano ponad 200 osób. Tym razem było znacznie spokojniej.

Maszerujący skandowali między innymi: Śląsk Opolski zawsze Polski, Niepodległość nie na sprzedaż, Narodowe Siły Zbrojne NSZ, Armia Krajowa - cześć i chwała bohaterom. Pojawił się też wątek aborcyjny. Maszerujący nieśli na transparentach brutalne zdjęcia "wyskrobanych dzieci", a na przedzie trzymali ogromną flagę z hasłem: Aborcja=Zabijanie.

Na koniec narodowcy spalili flagi z logiem Facebooka, a następnie odśpiewali hymn i odmówili modlitwę Narodowych Sił Zbrojnych.

Zobaczcie zdjęcia:

bCFTHyRb
KOMENTARZE
(232)
gość
4 lata temu
Powinniśmy cieszyć się, bawić przeżyć to święto w radości, a nie pełno chamstwa i niepotrzebnych demonstracji, przejawijającej się w agresję.
gość
4 lata temu
nie jestem za narodowcami, ale akurat na tych zdjęciach nie ma niczego kontrowersyjnego
Gość
4 lata temu
Marsz Kodu to czesto hipokryzja.
bCFTHyRf
gość
4 lata temu
Mamy piękne barwy narodowe.
Gość
4 lata temu
Dobrze że mamy silne poczucie narodowe
Najnowsze komentarze (232)
gość
3 lata temu
demontowałbym pomniki Dmowskiego i Hallera
gość
3 lata temu
Ribbentrop w Warszawie 25-26 I 1939
gość
3 lata temu
17 i 18 maja 1935 Adolf był na pogrzebie Józefa Pilsudskiego ? ,na pewno był Goring
gość
3 lata temu
27-31 styczeń 1935 , 28-27 lutego 1935 Gorring poluje w Białowieży z Mościckim Sosnkowskim i Raczkiewiczem z inicjatywy J.Lipskiego
gość
3 lata temu
antysemityzm=antybolszewizm i nacjolalizm szowinizm
gość
3 lata temu
Do dziś na macewach rysują pojecia Ju.e raus ju.e w*n,rysują swa.tyki oraz gwiazdy dawida na szubienicach
gość
3 lata temu
Na stadionie użyto pojęcia polski dżihad, oraz pokazano wielki bander z przekreśloną karytaurą żyda z wielkim garbatym nosem w jarmułce ,użyli hasła: Nadciąga aryjska horda i Śmierć garbatym nosom. (antysemicki transpatenty na statdionie w Rzeszowie i w Lublinie). W przeszłości gł w latach 90tych i pocz dwutysięcznych cmentarze żydowskie były wysypiskami śmieci. (macewy przykryte stertami śmieci) a dzieci grały czaszkami zamiast piłki nożnej
gość
3 lata temu
krzyż Jerozolimski symbol antyislamski, noszony przez neołacinników, zwolenników krucjat tak jak napisane na poprzedniej stronie,Beck i Grzybowski chcieli zbudować dla Adolfa pomnik w Warszawie. Wojska Hallera, czyli jego żołnierze dokonali razem z miejscowymi chłopami i kupcami pogromów antysemickich w latach 1918-1920 (palono sklepy kramy synagogi, wieszano zakopywano żywcem rozstrzeliwano), uważano że sympatyzują z bolszewikami z Niemcami. Beck planował wysłać Żydów polskich do Afryki Północnej lub na Madagaskar z pomocą Niemiec
bCFTHyQX
gość
3 lata temu
W Ozorkowie pobito Pakistańczyka, któremu wybito wszystkie zęby. Dewastacja drzwi-pomnika w jedwabne (napis" Byli łatwopalni"), używanie pojęć "Wielka Polska" (nawiązanie do Polski Jagiellonów od morza do morza(Miedzymorze) i do OWP/OZN. Miecz falangi symbol ekspansji na Ruś (wschód) polskość, polski neocjolonializm.Antysemickie poglądy mieli Haller oraz Dmowski członkowie OBW.Haller zaszczuł Narutowicza (zapluci endecy mówili o nom"antypolak"" ateista" uznany za Zyda), ONR,Wszechpolacy, falangowcy, numerus clausus, nacjonalizm szowinizm=antysemityzm
gość
3 lata temu
w Sopocie nie wpuścił kolorowego dziecka do kościoła. Doszło do dewastacji i ataków na kebaby w Sopocie, Ełku, Wrocłwiu, Łódzi, w Lublinie, ataki na restauracje, prowadzone przez np Tunezyjczyków,Hindusów, Kurdów. W Legnicy pobito Banglijczyka z Bangladeszu.
gość
3 lata temu
W Sopocie rasista nie wpuścił 2,5 letniej dziewczynki z matką z powodu ciemniejszego koloru skóry (dziecko ze związku mieszanego). W Poznaniu kilku rasistów kazało małżeństu- muzułmanowi i jego żonie Polce w burce opuscić tramwaj ,grożąc też kierowcy. W Bydgoszczy zaatakowano studentów z Turcji i z Bułgarii. Krzyczeli na nich "Brudasy ped..ły skośnookie". W Toruniu zaatakowano studentów z Turcji. W Lublinie zatakowano koszami na śmieci młode dziewczyny muzułmanki w burkach i opluto je
gość
3 lata temu
W Krakowie wyśmiewano się z czarnoskórych holenderskich piłkarzy i żegnano ich małpimi rykami
gość
3 lata temu
W Warszawie kierowca nie chciał wpuścić do autobusu czarnoskórego mimo okazania biletu
gość
3 lata temu
w 2010r Policjant zastrzelił Nigeryjczyka na Stadionie Dziesięciolecia(sprawę umorzono).Fontanna na ul.Legionowej w Białymstoku zbudowana z macew.Z macew-nagrobków zbudowany jest most w Brzezinach oraz schody w Grabowcu na ul 700lecia
...
Następna strona
bCFTHyQJ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Elegancki Jarosław Bieniuk spaceruje z małym Kazikiem w towarzystwie... ojca Martyny Gliwińskiej (ZDJĘCIA)

Oczyszczony z zarzutów o gwałt były piłkarz cieszył się spędzonymi wspólnie z synem chwilami, rozdając autografy zgromadzonym na Monciaku fanom. Wygląda na szczęśliwego?
bCFTHyQK
8.

Miłość Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego kwitnie w restauracji (ZDJĘCIA)

Małżonkowie z czteroletnim stażem wybrali się na wspólny lunch, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Słodko?
7.

Podekscytowana Izabela Janachowska świętuje dopracowane w każdym calu CHRZCINY SYNA (ZDJĘCIA)

W tym wielkim dniu wraz z ekspertką od ślubów, jej mężem i pociechą celebrowała gromada odświętnie ubranych gości. Christopher Alexander będzie miał co wspominać?
6.

Pogodna Barbara Kurdej-Szatan eksponuje ciążowy brzuszek, dumnie krocząc po pizzę na wynos (ZDJĘCIA)

Stawiająca na wygodę ciężarna celebrytka zawitała do ogródka przy pawilonie handlowym w czarnej sukience, rajstopach i sportowym obuwiu. Prezentuje się kwitnąco?
bCFTHyQL
5.

Rozweselona Anna Lewandowska spaceruje z małą Laurą ulicami Warszawy w sandałkach za 2 tysiące złotych (ZDJĘCIA)

Podczas przechadzki "Lewa" postawiła na typowo letnią stylizację. Nie zapomniała również o odpowiednio modnym obuwiu. Stylowa?
4.

Garstka znanych znajomych wspiera Larę Gessler na otwarciu jej "pracowni kulinarnej": Ślotała, Wierzbicka, Dec (ZDJĘCIA)

Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki nie pozwoliła, by zaawansowana ciąża pokrzyżowała jej biznesowe plany. Wybierzecie się do jej lokalu?
3.

INSTAGRAM VS RZECZYWISTOŚĆ: Rozkoszna Honorata Skarbek smaży się nad rzeczką opodal krzaczka! Poznalibyście ją? (ZDJĘCIA)

Śpiewająca influencerka wybrała się w ostatni weekend na "małe opalanko". Jej instagramowa relacja z wypadu ze znajomymi znacznie różniła się jednak od tego, co udało się uchwycić przyczajonemu w zaroślach paparazzo...
bCFTHyQM
2.

Wakacyjni Blanka Lipińska i Aleksander Baron dodają sobie adrenaliny szaleństwami na desce (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że "Blani" i "Barusiowi" znudziło się leniuchowanie na plaży. Postanowili więc chwycić za wiosła.
1.

Całuśny Krzysztof Bosak dokazuje z żoną w szuwarach (ZDJĘCIA)

Lider Konfederacji i jego ukochana zostali przyłapani na czułościach na łonie natury. Romantycznie?
bCFTHyRz