Sobota 12.11.2016 13:00

Zając znów wściekła się na Krawczyka. "Nie życzy sobie, by jej synowie mieli kontakt z Agnieszką"

Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak Sylwia Juszczak-Arnesen Agnieszka Włodarczyk ciało astralne Aneta Zając

Zając znów wściekła się na Krawczyka. "Nie życzy sobie, by jej synowie mieli kontakt z Agnieszką"

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się krótko po narodzinach synów. Aktorka, odzyskując siły po porodzie, dowiedziała się, że jej wieloletni partner zdradza ją z koleżanką z planu Pierwszej miłości, Agnieszką Włodarczyk.

Co gorsza, nie zdecydowali się zachować swojego uczucia dla siebie, lecz postanowili zwierzyć się z niego całej Polsce. Opowiedzieli w Vivie, że są "jednym ciałem astralnym", pragną mieć razem dziecko, a Aneta mści się na Mikołaju, utrudniając mu kontakt z dziećmi. Przypomnijmy: "Kobiety mszczą się na byłych WYKORZYSTUJĄC DZIECI!"

Zając wpadła w szał. Oznajmiła Mikołajowi, że nigdy nie pozwoli, by dzieci, pozostając pod jego opieką, miały jakikolwiek kontakt z Włodarczyk. To na wiele miesięcy położyło się cieniem na relacjach Anety i Mikołaja. Wszystko zmieniło się, gdy na planie show Celebrity Salon spotkał dawno niewidzianą koleżankę ze studiów, Sylwię Juszczak. To podobno ona doprowadziła do pojednania Krawczyka z matką jego dzieci, a także rodzicami, którzy przez minione pięć lat nie umieli zrozumieć jego postępowania.

Jak donosi tygodnik Na żywo, Mikołaj ostatnio trochę więcej zarobił i sam z siebie, bez żadnego przymusu, obiecał Anecie, że będzie więcej płacił na dzieci.

Ten gest bardzo ją ucieszył, bo wychowanie bliźniaków pochłania mnóstwo funduszy - mówi znajoma aktorki. Mikołaj wystąpi w dwóch międzynarodowych filmach. Pierwszy to "Ucieczka z Sobiboru", wojenna epopeja o II wojnie światowej, kręcona właśnie z dużym rozmachem na Litwie. Na jej potrzeby Mikołaj musi nauczyć się języka holenderskiego. Drugi film nie wszedł jeszcze w fazę produkcji, ale będzie wysokobudżetowy.

Niestety w międzyczasie do Anety dotarły plotki o wywiadzie, którego Włodarczyk udzieliła Vivie. Dała w nim do zrozumienia, że ciągle koleguje się z Mikołajem, który na dodatek przedstawił jej swoją nową dziewczynę.

Ludzie się kochają, ale pewne cechy nie pozwalają im być razem i wtedy lepiej się rozstać. Ja w ogóle mam dobre relacje z moimi byłymi, z Mikołajem też, chociaż to świeża sprawa. Poza tym poznałam Sylwię i uważam, że to fajna babka - wyznała Włodarczyk.

Anecie ponoć puściły nerwy. Jest wyjątkowo cięta na Agnieszkę za to, co jej zrobiła i wolałaby, aby nie tylko jej synowie, lecz także Mikołaj i Sylwia unikali Włodarczyk.

Uważa, że nie tylko odbiła jej partnera, ale także utrudniała ułożenie pokojowych relacji między nimi - ujawnia informator tabloidu. Przeżywała katusze, czytając wywiad, którego jej ukochany i Agnieszka udzielili jednemu z magazynów. Nigdy jej tego nie wybaczy. Powiedziała Mikołajowi, że nie życzy sobie, by jej synowie, przebywając u niego, mieli kontakt z Agnieszką.

Aneta Zając i Mikołaj Kowalczyk pogodzili się dzięki jego nowej miłości?

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (259)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 259
Odpowiedz
188 101
zgłoś
gość 12.11.2016 13:01
Nie dziwię jej się ;)
Odpowiedz
148 138
zgłoś
gość 12.11.2016 13:01
Słaba ona jest. Polska Aniston, idolka porzuconych. I niezbyt atrakcyjnych.
Odpowiedz
48 18
zgłoś
Gość 12.11.2016 13:01
Pantofelki się kłócą a gawiedz ma igrzyska
Odpowiedz
726 170
zgłoś
gość 12.11.2016 13:02
No tak... pomińmy, że to on rzucił ciebie dla innej. ON.
Odpowiedz
99 68
zgłoś
Gość 12.11.2016 13:02
Zajac i Krawczyk sa siebie warci-ona t**a pyza a on beztroski lalus-dobrali sie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 259