Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zając znów wściekła się na Krawczyka. "Nie życzy sobie, by jej synowie mieli kontakt z Agnieszką"

125
Podziel się:

Humor popsuła jej Włodarczyk, wyznając w wywiadzie, że "ma dobre relacje ze wszystkimi byłymi, również z Mikołajem".

Zając znów wściekła się na Krawczyka. "Nie życzy sobie, by jej synowie mieli kontakt z Agnieszką"

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się krótko po narodzinach synów. Aktorka, odzyskując siły po porodzie, dowiedziała się, że jej wieloletni partner zdradza ją z koleżanką z planu Pierwszej miłości, Agnieszką Włodarczyk.

Co gorsza, nie zdecydowali się zachować swojego uczucia dla siebie, lecz postanowili zwierzyć się z niego całej Polsce. Opowiedzieli w Vivie, że są "jednym ciałem astralnym", pragną mieć razem dziecko, a Aneta mści się na Mikołaju, utrudniając mu kontakt z dziećmi. Przypomnijmy: "Kobiety mszczą się na byłych WYKORZYSTUJĄC DZIECI!"

Zając wpadła w szał. Oznajmiła Mikołajowi, że nigdy nie pozwoli, by dzieci, pozostając pod jego opieką, miały jakikolwiek kontakt z Włodarczyk. To na wiele miesięcy położyło się cieniem na relacjach Anety i Mikołaja. Wszystko zmieniło się, gdy na planie show Celebrity Salon spotkał dawno niewidzianą koleżankę ze studiów, Sylwię Juszczak. To podobno ona doprowadziła do pojednania Krawczyka z matką jego dzieci, a także rodzicami, którzy przez minione pięć lat nie umieli zrozumieć jego postępowania.

Jak donosi tygodnik Na żywo, Mikołaj ostatnio trochę więcej zarobił i sam z siebie, bez żadnego przymusu, obiecał Anecie, że będzie więcej płacił na dzieci.

Ten gest bardzo ją ucieszył, bo wychowanie bliźniaków pochłania mnóstwo funduszy - mówi znajoma aktorki. Mikołaj wystąpi w dwóch międzynarodowych filmach. Pierwszy to "Ucieczka z Sobiboru", wojenna epopeja o II wojnie światowej, kręcona właśnie z dużym rozmachem na Litwie. Na jej potrzeby Mikołaj musi nauczyć się języka holenderskiego. Drugi film nie wszedł jeszcze w fazę produkcji, ale będzie wysokobudżetowy.

Niestety w międzyczasie do Anety dotarły plotki o wywiadzie, którego Włodarczyk udzieliła Vivie. Dała w nim do zrozumienia, że ciągle koleguje się z Mikołajem, który na dodatek przedstawił jej swoją nową dziewczynę.

Ludzie się kochają, ale pewne cechy nie pozwalają im być razem i wtedy lepiej się rozstać. Ja w ogóle mam dobre relacje z moimi byłymi, z Mikołajem też, chociaż to świeża sprawa. Poza tym poznałam Sylwię i uważam, że to fajna babka - wyznała Włodarczyk.

Anecie ponoć puściły nerwy. Jest wyjątkowo cięta na Agnieszkę za to, co jej zrobiła i wolałaby, aby nie tylko jej synowie, lecz także Mikołaj i Sylwia unikali Włodarczyk.

Uważa, że nie tylko odbiła jej partnera, ale także utrudniała ułożenie pokojowych relacji między nimi - ujawnia informator tabloidu. Przeżywała katusze, czytając wywiad, którego jej ukochany i Agnieszka udzielili jednemu z magazynów. Nigdy jej tego nie wybaczy. Powiedziała Mikołajowi, że nie życzy sobie, by jej synowie, przebywając u niego, mieli kontakt z Agnieszką.

Zobacz także: Aneta Zając i Mikołaj Kowalczyk pogodzili się dzięki jego nowej miłości?
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(125)
gość
6 lat temu
No tak... pomińmy, że to on rzucił ciebie dla innej. ON.
żntk
6 lat temu
A on biedny dał się omotać Agnieszce, należy mu współczuć. Zupełnie Cię Aneta nie rozumiem.
gość
6 lat temu
zdradzona kobieta nigdy nie wybaczy
Gość
6 lat temu
Cała winę zwala na Włodarczyk a co z depilatorem? On bez winy? A sama zając szara myszka tez bez winy? Ludzie się nie rozstają tylko z jednego powodu! Nie lubię jakoś tej zajac bo robi z siebie MĘCZENNICE
gość
6 lat temu
ona chyba zwala caøá win e na wlodare
Najnowsze komentarze (125)
gościu
6 lat temu
Ta pani Zając zawiązała świat p.Krawczykowi. I na co jej to jak on jej nie kocha. Nic bym się nie śmiał jakby jeszcze wrócił do p.Włodarczyk-tam była i będzie chemia.
gość
6 lat temu
Zając odgrzewa stare kotlety w Pudelku. Nie ma już czym się pochwalić? Zastój kompletny w karierze i w uczuciach. Sylwia miłością do dzieci zapałała, bo tak chce utrzymać przy sobie Krawczyka. Oj współczuć się już nawet nie chce.
gość
6 lat temu
Żałosna jest ta Zając, aż do bólu. Najwyższa pora na rozum. Jątrzy i sieje nienawiść. Ani to aktorka, ani kandydatka na żonę z niej, ani dobry człowiek..
gość
6 lat temu
Wsciekła to jest Włodarczyk permanentnie, a Aneta jest aniołem, że tak dzielnie zniosła swoja porażkę zyciową, bo inna na jej miejscu ciała astralne wysadziła by sama w kosmos azby smród po nich pozostał!
gość
6 lat temu
Jaka ta Zajac jest wsciekle zwariowana chyba? Ona jednak powinna sie leczyć. Jest nie do zycia kobieta.
gość
6 lat temu
Pani Aneta ma racje-nienawidze tej Włodarczyk po tym jak sie wpieprzyła tam gdzie były malutkie dzieci,życze jej jak najgorzej.
gość
6 lat temu
Gorzej niż telenowela ...
gość
6 lat temu
Papudrak wyjechal do USA , może zapanuje spokój
gość
6 lat temu
kobieto daj sobie spokoj z tym debilem.Jestes super a on gownem
gość
6 lat temu
od kiedy ten p****t zagrał w ranczu ja przestałam oglądać ten film
gość
6 lat temu
Paszczur włodaryjny zarobił grosza w tefałenie i juz artykuł na zamównie, Pudel z TVN to jedno i to samo! No i jak zwykle pierwsze wyróznione komenty pisane przez Pudla na zamównie z duza iloscia fałszywych głosów! Pozniej ludzie inaczej głosuja i nikt normalny nie popierał i nie popiera Włodary
gość
6 lat temu
ani Sylwia ani Mikołaj nie podali siebie w necie jako partnerów u Mikołaja nadal jest Włodarczyk
gość
6 lat temu
Aneto, Ty masz tylu wspaniałych wielbicieli, weź ty się dziewczyno za któregoś. Ułóż sobie życie, kiedyś będzie za późno,Jesteś naprawdę wspaniałą dziewczyną.
gość
6 lat temu
karma wróciła do tirówy włodarczyk, poczuła co to znaczy jak kochanek rzuca i idzie do innej, oby jak najwięcej takich przezyć ta włodara miała
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie