Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skiba o Gosiewskiej: "Robi karierę na tym, że jest wdową smoleńską. To NEKROCELEBRYTKA!"

380
Podziel się

"Paradoksalnie ona odżyła! Są osoby, które cierpią, które ciągle przeżywają traumę. Żądanie kolejnych pieniędzy to moim zdaniem bezczelność i kompletna hucpa".

Skiba o Gosiewskiej: "Robi karierę na tym, że jest wdową smoleńską. To NEKROCELEBRYTKA!"
bCIdBaHp

Ostatnio głośno było o nowej posadzie Magdaleny Ogórek – niedoszła prezydent zdobyła etat w TVP Info, w którym poprowadzi pogram W tyle wizji. Wkrótce potem okazało się, że pracę w programie stracił Krzysztof Skiba. Lider zespołu Big Cyc sparodiował Lokomotywę Jana Brzechwy i wyśmiał ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej. Polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy podjęli decyzję o ekshumacjach, nazwał "sku*wysynami".

Satyryczny wiersz Skiby na temat ofiar smoleńskich i ich ekshumacji wywołał lawinę krytyki. Lider zespołu Big Cyc postanowił udzielić wywiadu, w którym tłumaczy, że "PiS boi się prawdy smoleńskiej", a jego udział w programie Telewizji Publicznej był zaledwie "eksperymentem":

bCIdBaHr

Jasne jest, że dla strony PiS-owskiej temat Smoleńska jest drażliwy. Natomiast każdy, kto zdał maturę albo miał choćby lekcje języka polskiego w podstawówce i analizował tekst pod kątem "co poeta miał na myśli" jest w stanie odszyfrować jakie jest przesłanie tego filmu z wierszykiem - przekonuje. Zalała mnie fala hejtu. Portale prawicowe uruchomiły psy gończe i szczujnia jest naprawdę bardzo mocna. Nikt już się nie zagłębia w treść tego wierszyka. Zrobiono wokół mnie historię, że "Skiba nabija się ze Smoleńska".

Prawda jest smutna. Wydaje mi się, że PiS boi się prawdy smoleńskiej. A kłamstwo smoleńskie, jest tym, co wyczynia Antoni Macierewicz, którego eksperci nie uczestniczyli wcześniej w żadnych innych komisjach. To są specjaliści z innych dziedzin. Owszem, są naukowcami, ale to tak jakby z problemem z nogami iść do dentysty... Zachodni eksperci mówią wręcz, że to oszuści.

Krytykując pomysł ekshumacji, Skiba nie przebiera w słowach:

Mój ostry wierszyk był więc przeciw temu barbarzyństwu. Zresztą, w polskiej tradycji jest coś takiego, że ekshumacja bez zgody rodziny jest kojarzona z bezczeszczeniem zwłok. Ten taniec na smoleńskich trumnach odczytuję jako pomysł polityczny. Niestety wygląda to na robienie kariery na trupach.

bCIdBaHx

Najostrzej satyryk postanowił skrytykować postawę wdowy po Przemysławie Gosiewskim:

Wystarczy zobaczyć zdjęcie Pani Gosiewskiej sprzed lat i teraz... Wygląda dziś jak bohaterka reality show, amerykańskich tasiemców czy gwiazda "Pudelka". Paradoksalnie ona odżyła! Przykład Pani Gosiewskiej jest najbardziej rażący, bo są osoby, które cierpią, które ciągle przeżywają traumę. Natomiast pani Gosiewska robi karierę na tym, że jest wdową smoleńską. Ona jest czymś w rodzaju nekrocelebrytki, a żądanie kolejnych pieniędzy to moim zdaniem bezczelność i kompletna hucpa. Gdybym miał żartować, powiedziałbym, że nie ma pieniędzy na Caracale, bo być może te pieniądze poszły na odszkodowanie dla Pani Gosiewskiej.

Przypomnijmy, że podatnicy zapłacili już Beacie Gosiewskiej ponad milion złotych. Teraz chce kolejnych pięciu:

bCIdBaHy
bCIdBaHz

Skiba: "Zacząłem pić alkohol w wieku 12 lat. Pierwszy raz kupiłem wino owocowe!"

bCIdBaHA

Zobacz też:

bCIdBaHS
KOMENTARZE
(380)
gość
4 lata temu
Pan Skiba jak zwykle w punkt. Szacun!
Gość
4 lata temu
Ma rację. Ciągle jej mało ...
gość
4 lata temu
To straszne, ale on ma 100% racji.
bCIdBaHT
gość
4 lata temu
pół biedy jakby robiła karierę, ona robi fortunę kosztem podatników, szkoda że mąż jej nie zabrał na tamtą wycieczkę
Gość
4 lata temu
Zwolnili go za prawdę 😤
Najnowsze komentarze (380)
Gość
3 lata temu
Glupiś jest frajerze
gość
4 lata temu
Skiba jest wstrętnym chamem, jego zachowanie świadczy o tym, że jest odrażającym PALANTEM i tylko w jednym ma rację, że Gosiewska to pazerna NEKROCELEBRYTKA. Co tu więcej pisać skoro nawet teściowie nie życzą sobie ,żeby nosiła ich nazwisko. To taka sama wredota jak Skiba. Ludzie już nie mogą patrzeć na Jej wredną, ohydną mordę !!!!!!
mjn
4 lata temu
cham
gość
4 lata temu
ta kobieta wyglada jak chlop przerobiony na babe do tego jeszcze ten jej zmarly maz para nie z tej ziemi
intelektualis...
4 lata temu
specjalnie się zalogowałam żeby ten artykuł skomentować! Jak możesz aUTORZE cytować Skibę "Natomiast każdy, kto zdał maturę albo miał choćby lekcje języka polskiego w podstawówce..." skoro piszesz "sparodiował Lokomotywę Jana Brzechwy "!!!!! TY niedouczony tłuku! lokomotywę napisał Julian Tuwim! Rozumiem ze matury nie masz, ale może chociaż w podstawówce byłeś?
gosc
4 lata temu
hiena kosztem podatnikow chce sie dorobic zamiast zyc w zalobie to ugania sie za forsa
gość
4 lata temu
Najgorsze jest to, że to my jesteśmy temu winni. Wybraliśmy tych ludzi, a oni zrobili sobie koryto plus. Po zachowaniu rządu PO nikt się nie spodziewał, że może być gorzej. PiS udowodnił, że może
gość
4 lata temu
Paskudne b****o!!!!A jakie chciwe wstydz sie wieczna wdowo heeee
bCIdBaHL
gość
4 lata temu
Wstrętna morda p******a hiena spotkam to napluje prosto w tego paskudnego paszczura .Ludzie ona musi wyciągnąć od państwa tyle ile się da patrząc na tego ryjka,, kot by tego nie ruszył a co dopiero jakiś facet''raczej marne szanse na ponowny związek.Naprawdę hiena nad hienami
gość
4 lata temu
Pudelek nie pozwala na dodanie plusa i pokazuje wiadomość, że głos już oddano. Strach przed prawdą?
gość
4 lata temu
Ma rację! Czemu mają służyć te ekshumacje na koszt podatników, których nikt o zdanie nie pyta?
gość
4 lata temu
200% racji ma Skiba . Wielki ukłon za ten wiesz .
hi hi
4 lata temu
A pan Skiba to ekshibicjonista - celebryta.
gość
4 lata temu
Śmiechu warte. Co to za demokracja bez prawdziwej czystej demokracji. Rzadza jednostki ktore tylko chca sie jak najwiecej nachapac. Lud polski ma siedziec cicho i na nich pracowac. Średniowiecze.
...
Następna strona
bCIdBaIn