Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczorowska odpowiada Kuroczce: "Mogłabym w nieskończoność opowiadać, jak zawinił w tej sprawie"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
114
Podziel się:

"Nigdy nie chcę nikogo oczerniać, nawet jeśli mnie krzywdzi".

Kaczorowska odpowiada Kuroczce: "Mogłabym w nieskończoność opowiadać, jak zawinił w tej sprawie"

Agnieszka Kaczorowska rok temu pożegnała się z _**Tańcem z gwiazdami**_, zapowiadając, że chce skupić się na przygotowaniach do prawdziwych turniejów. Postanowiła startować w nich z Kamilem Kuroczką, który za jej namową także zrezygnował z występów w programie. Niestety, jak wyznał, współpraca z Kaczorowską okazała się trudniejsza niż przypuszczał. Przepłacił ją bolesną kontuzją pleców, bo Agnieszka miała kłopot ze schudnięciem.

Agnieszka, jak było do przewidzenia, poczuła się urażona i postanowiła odpowiedzieć Kamilowi. Twierdzi, że on sam zawinił znacznie bardziej niż ona, chociaż przyznaje, że zrezygnowała z tańca sportowego ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Czyli jednak zostawiła go na lodzie.

_**Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty**_ - napisała na Facebooku. Mogłabym w nieskończoność opowiadać jak Kamil zawinił w tej sprawie... Ale nie o to chodzi! Życie jest zbyt krótkie aby walczyć, złościć się i wyrządzać krzywdę. Nigdy nie chcę nikogo oczerniać, nawet jeśli on krzywdzi mnie. Wielu było na tym świecie takich, którzy uczyli o miłości. Ja zamierzam z tej nauki korzystać. To ona ma największą siłę! Chociaż serce mi pęka i łzy nie dają spokoju, ponieważ ktoś kogo nazywałam przyjacielem ujawnia nasze prywatne rozmowy medialnie, a jego "oświadczenie" uderza we mnie bardzo mocno, to ja nie dam się wciągnąć w medialną awanturę... Wierzę, że jeśli Kamil Kuroczko ma pod moim adresem jeszcze jakieś zarzuty, to wypowie je prosto w twarz, a nie na portalach plotkarskich. Jedyne co dotychczas JA powiedziałam w tej sprawie to to że z powodu innych projektów, nie jestem w stanie kontynuować pracy nad powrotem na parkiet sportowy i że Kamil może czuć się zawiedziony, ponieważ włożyliśmy w to dużo pracy. Taka prawda. Nic więcej.

Dziś dodaję, że życzę Kamilowi powodzenia, że cieszę się i będę cieszyć z każdego jego sukcesu. Dziękuję mu za czas, który razem spędziliśmy, ponieważ wiele się nauczyłam, to była ogromna lekcja dla mnie samej. Nie było łatwo, ale właśnie te doświadczenia są najważniejsze.

_

_

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zagra w musicalu o Janie Pawle II
Zobacz także: Zobacz też:
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(114)
Gość
6 lat temu
Zero klasy. Zawsze najlepiej milczeć w takich sprawach. Nie chciałaby oczerniać, ale jednak oczerni. A co jej tam... 😂
Gość
6 lat temu
Widać jak Jego słowa ją ruszyły, bo gdyby tak nie było nie komentowałaby. Szczerze? To tak naprawdę On miał sporo racji wystarczy spojrzeć na to jak wyglądają tancerki, ona nie ma figury, rozpuscila sie w tej telewizji, bo na chwilę zapomniała, że taniec to taniec, a nie aktoestwo, bywanie i co ona jeszcze robiła. Gsyby chciała wrócić do uprawiania go jako sporru musiałaby zbyt wiele wygód i dochodowych projektów telewizyjnych poświęcić zabrakłoby też czasu na ścianki. Jak raz się rego zasmakuje to niełatwo zrezygnować. Widać to po pisarzu, który został celebrytą, a pisywał doskonałe książki.
Gość
6 lat temu
oj Bożenko Bożenko...
Gość
6 lat temu
Winny się tłumaczy :P
gość
6 lat temu
Czyli go oblałaś bo wolisz prowadzić koncert disco polo:) straszne.
Najnowsze komentarze (114)
gość
6 lat temu
Przecież ona nie zaprzecza, w swoim wyjaśnieniu wręcz potwierdza, że facet ma rację. Zbyt wcześnie poczuła się gwiazdą. Ale opinia o jej lenistwie i złej współpracy zacznie się za nią ciągnąć, a to oznacza mniej zleceń, większą niechęć kolegów do współpracy, a następnie... przejście w niebyt. Czy ona nie ma menadżera? Ktoś powinien jej doradzić, że odpowiedzialność w jej zawodzie to podstawa! Ta dziewczyna tak naprawdę nic jeszcze nie zdążyła osiągnąć, a swoją rozpoczynającą się karierę zawodową obróciła w gruzy... szkoda. A krzywdzenie osób, które namówiło się do wspólnego projektu, to hańba!
gość
6 lat temu
bez oswiadczeń i innych komentarzy widac ze jest tłusta jak p****e i że zeby ja dzwignąc potrzeba pudziana. więc niech sie nie oburza tylko sie doprowadzi do jakiegoś przyzwoitego stanu bo z taką nadwagą to sobie nigdzie nie potańczy!
gość
6 lat temu
Powiedział prawdę. Przedzwigal się taszczac kloca, który powinien intensywnie trenować, a nie robić za aktorkę.
gość
6 lat temu
W mojej opinii sama sobie zaprzecza w jednej wypowiedzi.
gość
6 lat temu
Zadufana krówka
gość
6 lat temu
ale ona jest obleśna a jeszcze jak gębę otworzy
gość
6 lat temu
całe stado hejterek od opo/i/zdy ją zhejtowało. A kim ten nieudacznik z wyglądem bezdomnego rumuna jest?
J-34
6 lat temu
Bozenko pchasz się wszędzie gdzie tylko jest kamera i mikrofon , radze ci posłuchaj jakim paskudnym glosem przemawiasz
Gość
6 lat temu
Przecież właśnie nie oczernia. Ona zachowała się z klasą.
Gość
6 lat temu
Gruba nie dała rady.pączki i faworki wygraly
Gość
6 lat temu
Gruba nie dała rady.pączki i faworki wygraly
gość
6 lat temu
A ktozby chcial taka idiotke sluchac
gość
6 lat temu
Kolejna jebni ęta pretensje ze wypowiada się koles publicznie a sama k***i sko robi to samo. Ludzie otwórzcie oczy przestańcie promować ZERA
gość
6 lat temu
Zrobila chlopa i jeszcze udaje wielkoduszna Bozenke
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie