Środa 23.11.2016 09:30

Kaczyńska w końcu się rozwiodła! "Orzeczono rozwód bez orzekania o winie"

Marta Kaczyńska Marcin D. Marcin Dubieniecki

Kaczyńska w końcu się rozwiodła! "Orzeczono rozwód bez orzekania o winie"

Marta Kaczyńska po raz pierwszy próbowała rozwieść się z mężem, Marcinem Dubienieckim prawie trzy lata temu. Wtedy jednak na przeszkodzie stanęły wybory do Parlamentu Europejskiego. Politycy Prawa i Sprawiedliwości uznali, że rodzinny skandal Kaczyńskich zaszkodziłby wizerunkowi partii. W kolejnej próbie znów przeszkodziły kampanie wyborcze, tym razem prezydencka i parlamentarna. Okazało się jednak, że Marta niepotrzebnie się martwiła. Wyborców PiS-u nie zniechęciło nawet aresztowanie jej męża przez CBA pod zarzutem wyłudzenia 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, prania pieniędzy w rajach podatkowych i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Razem z nim wpadła jego kochanka i wspólniczka Katarzyna M., była żona Artura Boruca.

Marcin D. spędził 14 miesięcy w krakowskim areszcie. Przez ten czas żona nie odwiedziła go ani razu, nie pozwalała mu także zobaczyć się z córkami. W październiku Marcin został wypuszczony za kaucją, wynoszącą 3 miliony złotych. Poręczenie wpłacili jego rodzice.

Wtedy dowiedział się, że w gdańskim sądzie czeka kolejny pozew rozwodowy. Podobno mąż Marty próbował przekonać ją, by załatwiła u stryja oddalenie stawianych mu zarzutów. Miał grozić, że w przeciwnym razie będzie utrudniał jej rozwód, a nawet podpowie prokuraturze, że żona, z zawodu prawniczka, musiała przecież orientować się w jego milionowych przekrętach.

Nie wiadomo, jakie argumenty ostatecznie go przekonały, ale, jak donosi Fakt, rozprawa rozwodowa trwała bardzo krótko i zakończyła się po myśli Marty.

Orzeczono rozwód bez orzekania o winie - ujawnia rzecznik gdańskiego sądu okręgowego Tomasz Adamski.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki byli małżeństwem przez 9 lat. Wcześniej Marta była żoną Piotra Smuniewskiego, z którym rozwiodła się w 2007 roku, na pożegnanie udowadniając przed sądem, że nie jest on biologicznym ojcem jej córki, którą przez cztery lata wychowywał, myśląc, że to jego dziecko.

PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVEPUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE

Małżeństwa Kaczyńskiej i Dubienieckiego nie da się już uratować

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (229)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 229
Odpowiedz
6 21
zgłoś
gość 23.11.2016 09:31
Pierwsza
Odpowiedz
30 66
zgłoś
Gość 23.11.2016 09:32
I dobrze ze sie pozbyla pajaca.Chociaz rozwod to zyciowa porażka niestety
Odpowiedz
496 123
zgłoś
gość 23.11.2016 09:33
Katolicy mogą się rozwodzić?
Odpowiedz
1 14
zgłoś
Gość 23.11.2016 09:33
Druga
Odpowiedz
609 135
zgłoś
gość 23.11.2016 09:33
No to już dwukrotna rozwódka :) Która oszukiwała pierwszego męża ojcującemu dziecku innego faceta ( który stał się potem drugim mężem ) . Konserwatyzm :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 229