Środa 19.07.2006 00:00

Kolejna kochanka Rutkowskiego?

Krzysztof Rutkowski

Kolejna kochanka Rutkowskiego?Krzysztof Rutkowski - Agencja ONS

Dopiero co pisaliśmy o tym, jak to detektyw Krzysztof Rutkowski oświadcza się jednocześnie dwóm kobietom (zobacz: Dwie narzeczone Rutkowskiego). Dostaliśmy jednak wiadomość, że te dwie panie (Katarzyna i Magda) nie są jedynymi, z którymi Rutkowski obecnie się spotyka.

Dowiedzieliśmy się, że ostatnio Rutkowskiego widziano w Łebie w towarzystwie niejakiej Moniki Smól - redaktorki jednego z pomorskich dzienników.

Według naszej informatorki ich spotkania trwają od kwietnia regularnie w weekendy co 2-3 tygodnie. Co ciekawe, Monika Smól jest też autorką wywiadu z Rutkowskim, opublikowanego w Gazecie Pomorskiej 5 czerwca tego roku. To w nim detektyw zarzuca Faktowi przeinaczanie faktów dotyczących jego życia, zwłaszcza związku z Katarzyną Sakowską. Wspomina też o kobiecie, z którą jest związany i dodaje:

Boję się, że nie potrafię dać tej kobiecie tego, czego od faceta oczekuje.

Czy mówi o Monice?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (493)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 27.07.2006 22:00
niech se zęby powstawia
Odpowiedz
0 0
zgłoś
amigo 27.07.2006 22:12
niech se zęby powstawia
Wstaw zdjęcie i pokaż swoje

Odpowiedz
0 0
zgłoś
amigo 27.07.2006 22:13
OMG! On jest obleśny :/ Jak widać liczy się KASA, KASA i jeszcze raz KASA :/
Glodenmu chleb na myśli...Chyba Tobie ta kasa imponuje najbardziej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
znajomy 27.07.2006 22:22
Ludzie dajcie spokoj tym dziewczynom. Znam Rutka.
Kasia to zamknięty temat. Wyprowadzila się z Lodzi od niego do Oleśnicy. Tam sobie żyje i znim już nic miec nie będzie, bo on jej nie chce. Nie byłą przy nim w najtrudniejszych chwilach, onz kolei ją zdradzeł- więc to skończone.
Magda jest prezesem jego biura, niespelnioną dziewczyną, która już kiedyś próbowała zniszczyć jego związek z Kasią. A on ją traktował czysto zawodowo. Robiła sobie złudne nadzieje, ale do czasu. W akcie desperacji, gdy już wiedziala, że między nimi nic nie będzie, poszla nna skargę do "Faktu" gdzie pojawil sie po tej wizycie artykuł "Ten dran mnie nie kocha". Czyli sama stwierdzila, ile dla niego znaczy - zupelnie nic.
Nie rozumiem po co więc pisanie, że pojawiła się trzecia kobieta, Monika. Nie ma trzeciej - jest tylko ta jedna. Tylko o niej nie wolno mowić. Nawet do Bytomia nie może przyjechać. To kobieta, którą on szanuje. Nie wystawi jej brukowcom, żeby śledziły każdy jej krok. Tak się postępuje w stosunku do kobiet, do których się coś czuje. Wszyscy, którzy tu coś wpisujecie, chyba to wiecie. Jeśli ktoś jest dla was ważny, nie wystawicie go na obstrzal i krzywdę. I nie dajcie sobie wmawiać, że w życiu Rutka są 3 kobiety i każdej się oświadcza. Z tego, co wiem, to żadnej się nie oświadczył. Kasi, ale to było parę lat temu, ale to już skończony związek.
Odpowiedz