Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kanye West załamał się i wpadł w depresję, bo stracił 10 milionów?

185
Podziel się:

Mąż Kim zainwestował fortunę na przebudowę domu, której efekt nie spełnił jego oczekiwań.

Kanye West załamał się i wpadł w depresję, bo stracił 10 milionów?

Ostatni tydzień w rodzinie Kim Kardashian upłynął pod znakiem skandalu wywołanego załamaniem psychicznym jej męża, Kanye Westa. Raper od dłuższego czasu zachowywał się dziwnie, wygłaszał niepokojące apele w trakcie swoich koncertów, aż w końcu całkowicie odwołał trasę zaplanowaną do końca roku. Jego stan pogorszył się na tyle, że musiał zostać hospitalizowany i obecnie przebywa na obserwacji psychiatrycznej.

Początkowo utrzymywano, że "gorsza forma" Westa jest spowodowana "brakiem snu i odwodnieniem" jednak nowe doniesienia przedstawiają zupełnie inną wersję wydarzeń. Informator TMZ twierdzi, że zadłużony Kanye jest załamany nietrafioną inwestycją i utratą 10 milionów dolarów.

W 2014 roku wraz Kim wydali 20 milionów na posiadłość w Kalifornii, którą poddali gruntownej przebudowie przepuszczając małą fortunę. Po wykonaniu prac za 10 milionów Kanye zmienił zdanie co do koncepcji całego remontu, w efekcie czego stracił zainwestowane w niego pieniądze.

Ponoć muzyk jest wściekły na Kim, z którą wiele razy pokłócił się o nieustający remont. Natomiast Kardashian ma do niego pretensje, że wydali za dużo pieniędzy na dom, w którym od dwóch lat nie spędzili nawet jednej nocy.

KOMENTARZE
(185)
Gość
5 lata temu
Jakie problemy, ku*wa
gość
5 lata temu
Remont potrafi dobić :D
Gość
5 lata temu
On jest od dawna psychiczny
westowa
5 lata temu
Ja juz dawno mam depresje zyjac w Polsce.
V.
5 lata temu
Jak widać pieniądze szczęścia nie dają...
Najnowsze komentarze (185)
What a neat a...
5 lata temu
What a neat ariltce. I had no inkling.
gość
5 lata temu
Narkotyki wypalają szare komórki , po kilkuletniej konsumpcji przychodzą takie efekty , niestety nie do odratowania
gość
5 lata temu
Po wykonaniu prac za 10 milionów Kanye zmienił zdanie co do koncepcji całego remontu, w efekcie czego stracił zainwestowane w niego pieniądze. TO BYŁO NIE ZMIENIAĆ ZDANIA XD
gość
5 lata temu
Szastanie pieniędzmi to typowy objaw manii
gość
5 lata temu
Jak widać, nadmiar hajsu i brak zdecydowania życiowego szkodzą, i to bardzo. Szkoda ludzi, którzy nie mają w życiu konkretnych wartości i lecą tylko na kasę. I tak to się właśnie kończy.
gość
5 lata temu
ma twarz upośledzonej małpy
gość
5 lata temu
psychopta i dewiant i tyle w temacie wróć jeszcze p*********c a jego twórczość mieści się w kiblu od teksasu po waszyngton precz z tym po--jebem
myszeczkaa
5 lata temu
jakiś mały ten basenik , ahahhahha :D
gość
5 lata temu
debile
East
5 lata temu
chciales bzykac wielkie d to plac. a myslales ze sex is free?
Gość
5 lata temu
Tak to jest jak g****k z pustakiem sie zada
gość
5 lata temu
czekamy na rozwód !
gość
5 lata temu
I bardzo dobrze. Z utęsknieniem czekam na całkowite załamanie się jego kariery. Przydałoby się aby ktoś mu utarł nosa i aby nabrał troszkę pokory. Jego narcystyczna osobowość już od dawna plasuje się w rejonach początków choroby psychicznej, a już na pewno poważnych zaburzeń psychicznych. Koleś jest samozwańczym artystą, mesjaszem, projektantem mody. Tak naprawdę ani w muzyce ani w modzie niczego, aż tak odkrywczego nie prezentuje. Jego muzyka to zapętlone sample utworów innych ludzi, wzbogacone o kilka beatów i jego vocoderowy wokal (czy tylko ja mam dość tych m******w śpiewających jak roboty?) Męczą tym już któryś rok z rzędu. W modzie idzie mu jeszcze gorzej, bo jego ciuchy są tandetne tragiczne i nie noszące żadnych znamion estetycznych. Temu panu podziękujemy. Niech go zamknął w pokoju bez klamek na jakiś rok. Może przemyśli parę spraw.
Gość
5 lata temu
czemu pokazujecie stary dom Kylie w artykule o Weście?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie