Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ekspertka MEN od edukacji seksualnej: "Stosowanie prezerwatywy POWODUJE RAKA PIERSI! Kobieta pozbawiona DOBROCZYNNEGO WPŁYWU NASIENIA choruje"

1545
Podziel się:

Prof. Urszula Dudziak z KUL chce... sprawdzać "moralność" nauczycieli. Donosić na nich mają dyrektorzy, koledzy z pracy i rodzice uczniów. "Rozwiedziony albo żyjący w konkubinacie może negatywnie wpłynąć na postawy uczniów".

Ekspertka MEN od edukacji seksualnej: "Stosowanie prezerwatywy POWODUJE RAKA PIERSI! Kobieta pozbawiona DOBROCZYNNEGO WPŁYWU NASIENIA choruje"

Podczas Czarnego Protestu walczono nie tylko o możliwość legalnej i bezpiecznej aborcji, ale także edukacji seksualnej, która miałaby zmniejszać liczbę niechcianych ciąż, a zwiększać wiedzę o zdrowiu i zagrożeniach przemocy seksualnej. Ministerstwo Edukacji Narodowej ma jednak własną koncepcję przeciwdziałania zagrożeniom. Na ekspertkę do spraw wychowania seksualnego powołano konserwatywną prof. Urszulę Dudziak, która uważa antykoncepcję za... "przejaw niedojrzałości".

Urszula Dudziak, która uważa, że zabezpieczanie się przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową prowadzi do "uzależnienia od seksu", pracuje właśnie nad nowym, oficjalnym podręcznikiem wychowania do życia w rodzinie. Wiadomo już, że szeroki temat edukacji seksualnej będzie zawężony do tematyki życia w tradycyjnym, katolickim małżeństwie. Choć treść podręcznika nie została jeszcze ujawniona, główne tezy autorki można już wywnioskować z jej wcześniejszych publikacji.

Marzył jej się podręcznik totalny. W stu procentach katolicki, z poradami na temat naturalnego planowania rodziny - tygodnik Polityka cytuje byłego doktoranta Dudziak. Próbowała go przeforsować, ale wciąż trafiała na opór MEN. Frustrowało ją to. Odżyła, kiedy PiS doszło do władzy i minister Anna Zalewska zaproponowała jej opracowanie nowej podstawy programowej.

Na podstawie dotychczasowej działalności Dudziak na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i z wypowiedzi w Radiu Maryja jedyną akceptowaną przez nią formą "antykoncepcji" jest kalendarzyk, czyli w zasadzie metoda planowania ciąży, a nie zapobiegania jej. Uważa, że "płodność to nie choroba, żeby z nią walczyć", a do tego kobieta… nie powinna rezygnować z "dobroczynnego działania spermy":

Stosowanie prezerwatywy i stosunek przerywany powoduje raka piersi, a kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje - twierdziła Dudziak.

Dobrodziejstwo to jest jednak zarezerwowane dla mężatek - pary do czasu obowiązkowego ślubu kościelnego powinny przejść etap "seksualnego milczenia". Zaleca też wstrzemięźliwość, gdyż rozładowanie napięcia seksualnego przez masturbację jest "zubażające".

Koncentracja na własnym narządzie nie zastąpi bogactwa osobowego kontaktu dwojga - zapewnia Dudziak. Żałosna próba dostarczenia sobie samemu przyjemności seksualnej ogranicza człowieka i zubaża.

Najważniejszą nowością, jaką proponuje Dudziak, jest... prześwietlanie nauczycieli w ramach wdrażania nowego programu nauczania. Według niej należy weryfikować życie prywatne zwłaszcza tych osób, które są "laickie" i głoszą odmienne poglądy obyczajowe.

Rozwiedziony albo żyjący w konkubinacie może negatywnie wpłynąć na postawy uczniów - twierdzi ekspertka MEN i radzi unikać nauczycieli z rodzin inteligenckich: więcej osób aprobujących katolicką moralność małżeńsko-rodzinną wywodzi się ze środowisk robotniczych i chłopskich.

Według Dudziak pomocny w weryfikacji byłby system donosicielstwa, bo życie prywatne nauczycieli powinno być przedmiotem zainteresowania nie tylko dyrektorów szkół, ale również innych nauczycieli oraz rodziców uczniów.

Wyobrażacie sobie "edukację seksualną" dzieci pod kierunkiem takiej profesor?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1545)
Gość
7 lat temu
Sprzedaliście sie za 500 zł ... i jak sie teraz czujecie ?
Gość
7 lat temu
Chyba niedługo w wariatkowie wyladuje od tych nowinek
gość
7 lat temu
hahahahhaah
gość
7 lat temu
Błagam, niech mnie ktoś obudzi!
gość
7 lat temu
Skąd te PiS dy biorą takie dziwolągi?
Najnowsze komentarze (1545)
gość gość
6 lat temu
na stos!!
gość
6 lat temu
A co z biednymi zakonnicami, nie maja dobroczynnego wpływu nasienia :(
gość
7 lat temu
albo dostaje wytrzeszczu oczu jak ta pani
Gość
7 lat temu
Usiłowałam obejrzeć ten wykład. Wymiękłam po 15 minutach. Fanatyzm w czystej postaci.
CO TO KU*WA J...
7 lat temu
Nawet nie jestem jeszcze matką, ale już wiem, że nigdy nie wyślę swojego dziecka na wdżwr. Sama będę z nim poruszać tematy seksu i przekazywać normalne wartości, a nie fanatycznokatolickopisowskie odpały. Błagam, ludzie, idźmy wszyscy na najbliższe wybory i wywalmy PiS na zbity ryj, bo niedługo nie będzie się już dało żyć w tym kraju!
gość
7 lat temu
Całkiem poważnie zaczynam się bać ,żyjemy w Korei bo do tego to zmierza.YTo jest przerażające!Do pani Dudziak -donosicielstwo to grzech
Twp2
7 lat temu
To jakiś transwestyta?! Ale garnek ma przypalony. Kto jej dał i z czego tytuły naukowe? Chory człowiek. Nie pozwolę dziecku na udział w lekcjach w.d.ż.r. jeśli jakiekolwiek treści religijne będą przekazywane przez takich nauczycieli!
gość
7 lat temu
średniowiecze, żal mi moich wnuków, że będą musieli przez to bagno książkowe przebrnąć
Gość
7 lat temu
Słowa prawda tak gorliwie wypowiadane kojarzy mi sie moskiewska prawda. Oto nasi talibowie.
gość
7 lat temu
wygląda jak owoc nieudanej skrobanki
gość
7 lat temu
what is f**k is this
Gość
7 lat temu
A czy będzie można zwolnić dziecko z takich lekcji??? Co to znaczy katolicka rodzina w rozumieniu tej pani- rodzina idiotow? Czy ta pani skoro ma prof. i jest "inteligencją " to już też nie powinna uczyć?😉
gość
7 lat temu
Patrzymy na tą twarz i widzimy iloraz inteligencji 0 .
Gość
7 lat temu
a co ta Pani moze wiedziec o sexie? Ktos to cos przelecial choc raz?
...
Następna strona