Trwa ładowanie...
Przejdź na

Frytka o opętaniu przez diabła i egzorcyzmach: "Miałam ATAKI DEMONICZNE, wykręcało mnie, WRZESZCZAŁAM"

280
Podziel się:

"Byłam bombardowana przez demony. Miałam wychodzenie z ciała. To się dzieje naprawdę!" - wspomina nawrócona celebrytka. Przeczytajcie, czym grozi kariera w show biznesie.

Frytka o opętaniu przez diabła i egzorcyzmach: "Miałam ATAKI DEMONICZNE, wykręcało mnie, WRZESZCZAŁAM"
bESDGyWJ

Maja Frykowska, znana kiedyś jako "Frytka", swoją "karierę" zaczęła dzięki udziałowi w Big Brotherze. Celebrytka zasłynęła występem w jacuzzi na oczach milionów Polaków i romansem z Kenem - uczestnikiem reality show.

Po kilku latach Agnieszka postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Zaczęła od imienia, a najważniejszym punktem jej metamorfozy była przemiana duchowa i publiczne nawrócenie, o którym opowiadała w mediach: Jest kolejne ŚWIADECTWO NAWRÓCENIA Mai Frykowskiej!

W rozmowie z Plejadą Frykowska postanowiła wspomnieć swoje... opętanie. Wyznaje, że opanował ją demon, który "wykręcał jej ciało". Zapewnia, że działo się to naprawdę.

bESDGyWL

Przeczytajcie, czym grozi kariera w show biznesie:

Miałam wychodzenie z ciała, to było poza moją kontrolą - wspomina. Zazwyczaj działo się to na jawie, kiedy szłam spać. Widziałam świat duchowy. Przełomem był moment, kiedy wiedziałam, że mogę zginąć, mogę umrzeć, mogę zostać zabitą przez te rzeczy, które widziałam. Diabeł działa na poziomie myśli, to jest bitwa o umysł. Ryczałam, krzyczałam, wrzeszczałam, wykręcało mnie. Kiedy skończyliśmy miałam zakwasy i nie mogłam się ruszać przez 3 dni. Trwało to parę godzin. U mnie w kościele to jest na porządku dziennym, to się dzieje wszędzie tam, gdzie demony się manifestują.

Największą bronią Diabła jest to, że w niego nikt nie wierzy. Wszyscy myślą, że to jest fanaberia, a to się dzieje naprawdę. Świat duchowy jest bardziej realny niż ten, w którym my żyjemy. U mnie zaczęły się takie sytuacje, że miałam ataki demoniczne i byłam wręcz bombardowana przez demony.

bESDGyWR
bESDGyWS
bESDGyWT
Zobacz także: Gwiazdy "Big Brother" po 14 latach
Zobacz także: Zobacz też:
bESDGyXm
KOMENTARZE
(280)
gość
5 lata temu
W porównaniu z dzisiejszymi "celebrytami" i k***ami z Warsaw Shore, Frytka jest święta
gość
5 lata temu
Dobrze, że wróciła na dobrą drogę! :)
jull
5 lata temu
ona naprawdę sie zmieniła :} jest teraz normalna dziewczyna gratuluje
bESDGyXn
gość
5 lata temu
Wykręcało ją i wrzeszczało, to dość dobrze podsumowuje jej karierę w szołbiznesie za dawnych lat... :)
Gość
5 lata temu
Do tej wanny z Kenem też Cię diabeł popchnął.
Najnowsze komentarze (280)
cheap Dofus T...
5 lata temu
youre really talented. cheap Dofus Touch Kamas
Gość
5 lata temu
A ja jej wierzę
Gość
5 lata temu
A ja jej wierzę
ahhahahuehue
5 lata temu
Jacy c***is-katolicy są żałośni. Kobita się naćpała, nabawiła, nar_ała, a teraz wciśnie bajeczkę o demonach, zapozuje ze złożonymi rączkami (bo ma dziecko i teraz może wstyd za przeszłość!), a wy jej wierzycie i cieszycie z "nawrócenia"? hahahaa, chyba mole książkowe wam mózgi zamiast biblii zjadfły
Gość
5 lata temu
Życzę jej szczęścia i wszystkiego dobrego. Każdy na prawo do pomyłek i naprawy.
Gość
5 lata temu
Niestety ona ma rację. Ludzie w ogóle nie czytają Biblii i nawet nie myślą o sprawach duchowych. Każdy człowiek powinien przyjąć Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela. Czyli zaufać Panu. Bo tylko w ten sposób można mieć życie wieczne!!! Ale dla większości ludzi życie ziemskie jest ważniejsze i niestety dopiero w piekle przekonają się, jak bardzo się mylili.
gość
5 lata temu
Lepiej niech wszyscy obejza jej wywiad na youtubie na kanale plejady ! Mowi madrze i na swoj wiek ! A Pudel nigdy sie nie nauczy godnosci i gry fair play ! Nawet nie potrafi przyznac sie do bledu i napisac przeprosiny do niej ! Nie jestem jej fanka ale Pudel to najgorsze dno dna !
gość
5 lata temu
no to ostatnie z d**a zdjecie najlepsze..hehehe...doda tez lubi bez gaci chodzic....zaneta
bESDGyXf
gość
5 lata temu
To jest dopiero Qrwiszon telewizyjny...bez pomysłu na siebie. Może qurewski blog napisz...
gość
5 lata temu
To tylko tępi katole od rydza w te bzdety wierzą.Ile szatanów zmieści się na łebku od szpilki,kiedyś debatowano na świętym synodzie,ale w ŚREDNIOWIECZU.Niech ci celebryci się ogarną mamy 21wiek.Dla chwili zaistnienia zrobią wszystko.
gość
5 lata temu
To teraz celebrytko w ramach pokuty oddaj majątek na zbożne dzieła ojdyra inwestora.Może majątek polskich podatników zostawi w spokoju,bo bez przerwy tylko bierze i bierze nie swoje i nawet mu ręka mu nie zadrży jak nie swoje bierze.
gość
5 lata temu
W Polsce ludzie wierzą jedynie w diabła oglądając Egzorcystę....ale na żywo już nie....SZKODA!!!
mobig
5 lata temu
to Fryta
gość
5 lata temu
No faktycznie, niektórzy powinni zniknąć z show biznesu dla dobra ludzkości xdd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDGyXY
bESDGyXZ
bESDGyYa
bESDGyYb
bESDGyYc
bESDGyXH