Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż wyprzedaje majątek Kozidrak? "Beata boi się, że sprzeda jej azyl w Hiszpanii"

146
Podziel się:

"To on do rozwodu trzymał wszystkie finanse Beaty, on kupował, inwestował i sprzedawał”.

Mąż wyprzedaje majątek Kozidrak? "Beata boi się, że sprzeda jej azyl w Hiszpanii"

* *_

_* *

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się w lipcu tego roku. Wbrew przewidywaniom, obeszło się bez awantur o majątek. Okazało się, że piosenkarce najbardziej zależy na zastrzeżeniu nazwy Bajm i zagwarantowaniu sobie wyłączności na dysponowanie własną twórczością. W pozostałych sprawach była gotowa na duże ustępstwa.

Wartość majątku byłych małżonków tabloidy szacują na 9 milionów złotych, co wydaje się kwotą raczej zaniżoną, biorąc pod uwagę, że w jego skład wchodzą luksusowe samochody, samolot oraz liczne nieruchomości w Polsce i za granicą. Sama podwarszawska willa Beaty warta jest 2 miliony złotych. Pietrasowie mają też dom w Hiszpanii, na Costa Blanca. Ostatnio wybrali się tam razem. Jak donosi Super Expressie, nie chodziło jednak o przypomnienie wspólnych, szczęśliwych chwil, tylko o wycenę nadmorskiej nieruchomości.

Beata wprawdzie nie chce się jej pozbywać, jednak jej mąż jest innego zdania. Podobno chce się zabezpieczyć finansowo na czas, gdy już przestanie zarabiać na żonie. W przyszłym roku straci stanowisko jej menedżera, a co za tym idzie, zyski z jej koncertów. A na każdym z nich Kozidrak zarabia 50 tysięcy złotych. Tą kwotą będzie dzieliła się z mężem tylko do końca roku. Dlatego Pietras planuje sprzedać wartą milion złotych willę w Hiszpanii i zatrzymać pieniądze dla siebie.

Andrzej był ostatnio w Hiszpanii. Wiadomo, że mają tam 500-metrową willę nad morzem. To on do rozwodu trzymał wszystkie finanse Beaty, on kupował, inwestował i sprzedawał - przypomina informator tabloidu. Beata boi się teraz, że będzie chciał sprzedać jej azyl. Wszak musi z czegoś żyć.

_

_

Zobacz także: Co połączyło Beatę Kozidrak i Anię Dąbrowską?
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(146)
gość
6 lat temu
kopnąć dziada w doope i po wszystkim
Gość
6 lat temu
500metrowa willa w Hiszpanii? Wow :)
Gość
6 lat temu
Mam dosc tematu ich poyebanego zwiazku czy nazwijmy to relacji.
gość
6 lat temu
Azyl Beatki jest w Lublinie. :)
Gość
6 lat temu
Szkoda mi jej ... ten gach stary chce z niej wszystko wydrzec
Najnowsze komentarze (146)
gość
6 lat temu
on oblesny stary dziad, cebularz polski, taki janusz a ona wcale nie lepsza
gość
6 lat temu
zenada
gość
6 lat temu
Chyba podzielili majątek??? a jeżeli podzielili to sprzedaje swoją część. Ta młoda laska puści go z torbami prędzej niż on myśli.
gość
6 lat temu
Pudelek rzuca z doopy temat a wy się ekscytujecie. Przecież ją stać na świetnych, najlepszych prawników, którzy dawno zabezpieczyli jej majątek. On nie ma prawa niczego sprzedać bez jej wiedzy. W ostateczności majątek będzie podzielony na pół. Ona ma prawo odkupić jego część domu i tyle...bo nikt nie kupi pół nieruchomości.
gość
6 lat temu
Zawsze mówie że małżenstwo to dwoje obcych ludzi, bez względu na to czy maja sluby czy nie i czy maja dzieci czy nie, to wczesniej czy pózniej jeden drugiego wystawi bo to przeciez nie rodzina.
gosc
6 lat temu
no to niech Beata spłaci swoją połowę i po krzyku
gość
6 lat temu
pierwsze zdjęcia...tragedia oboje wygladają spasieni i zaniedbani.Mieć tyle kasy i tak wygladac na scenei Tragedia
gość
6 lat temu
Faceta poznaje się po tym, jak kończy.
gość
6 lat temu
500 metrowa willa w Hiszpanii nad morzem za milion zlotych, to jakas taniocha.
gość
6 lat temu
Najpierw sie dorabiali,ale na stare lata z nadmiaru pieniedzy palma im odbiła I sie rozwodza.Zero logiki I rozsadku.Kasa szczescia nie daje.
Gość
6 lat temu
No jak jest jej to jak sprzeda? Co wy wypisujecie?
gość
6 lat temu
500 metrowy dom w hiszpani wart milion zlotych chyba sama dzialka?swoja droga to tylko pokazuje jaki discopolowy ten narod bo,zeby spiewajac takie badziewie tyle zarabiac to lekka przesada
gość
6 lat temu
tak to jest jak ludzie maja duzo, do grobu nie wezma...
gość
6 lat temu
gdyby willa w costa blanca kosztowała milion złotych kupiła bym już ze trzy ale kosztuje niestety więcej
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie