Trwa ładowanie...
Przejdź na

Minge: "Nie miałam liftingu! Uchodzę w tym kraju za OFIARĘ OPERACJI, KTÓRYCH NIGDY NIE MIAŁAM!"

743
Podziel się

"Woskowa" projektantka udowadnia, że nigdy niczego sobie nie poprawiała... Pokazała dokument. Zobaczcie.

Minge: "Nie miałam liftingu! Uchodzę w tym kraju za OFIARĘ OPERACJI, KTÓRYCH NIGDY NIE MIAŁAM!"
bCzQAdnp

W listopadze zeszłego roku Sąd Apelacyjny po raz drugi rozważył sprawę operacji plastycznych Ewy Minge. Po przegranym procesie w sądzie pierwszej instancji dr Andrzej Sankowski złożył apelację. Uważał, że jako specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej miał prawo wyrazić swoją opinię na temat ewolucji twarzy projektantki. Sąd drugiej instancji przyznał mu rację. Właśnie ukazało się uzasadnienie tego wyroku.

Kluczowe w nim jest to, że sąd nie rozstrzyga, czy projektantka się operowała, czy nie. Tylko to, czy specjalista w dziedzinie medycyny plastycznej miał prawo publicznie oceniać jej twarz pod kątem przeprowadzonych, według jego oceny, zabiegów.

W ocenie Sądu wypowiedź oskarżonego znajduje ochronę w konstytucyjnie gwarantowanej zasadzie swobody słowa - napisał sędzia. Nie można uznać, aby oskarżony swoim zachowaniem wypełnił znamiona przestępstwa zniesławienia, a jego zamiarem było poniżenie oskarżycielki posiłkowej w opinii publicznej.

bCzQAdnr

Minge nie chce jednak uznać sprawy za zakończoną. Jak się okazuje, w toku postępowania apelacyjnego, na temat jej twarzy wypowiedzieli się biegli sądowi. Na swoim profilu na Facebooku Minge zamieściła "ekspertyzę", z której wynika, że nigdy nie miała liftingu twarzy.

Skan dokumentu opatrzyła zjadliwym komentarzem, zwłaszcza wobec dr Sankowskiego oraz Krzysztofa Gojdzia. Projektantka sugeruje, że muszą być z nich kiepscy specjaliści, skoro nawet nie potrafią ocenić, czy ktoś sobie coś poprawiał. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Uchodzę w tym kraju za ofiarę operacji plastycznych twarzy ....których nigdy nie miałam . Zawdzięczam ten status min.mediom plotkarskim i dr.Sankowskiemu - narzeka Minge. Miałam już się nie wypowiadać na ten temat , bo w moim życiu swoje już przerobiłam w tym temacie. No właśnie .....Przeczytałam artykuł w "Na temat "Jest on rozprawką na temat dr Gojdzia i jego zachowania a bardziej aktywności medialnej podczas,której wypowiada się kontrowersyjnie na temat różnych osób . Tym razem dostało się Luxurii . I w zasadzie artykuł mnie zainteresował z dwóch powodów . Pierwszy, że ktoś zauważył wreszcie, iż wszelkie granice zostały już przekroczone i robi się niesmacznie i nieetycznie a drugi powód, bardziej dla mnie ciekawy ,to krytyczna wypowiedz arbitra elegancji w tym temacie dr Sankowskiego . Jak połowa Polski zapewne wie doktor ów ,w programie TVN wypowiedział się na mój temat i kilku innych gwiazd pod kątem naszej urody "spod skalpela".

Dalej Minge wymienia cytaty które ją najbardziej zabolały, między innymi "lifting, naciągnięty na siłę" i "strasznie zrobiona twarz".

bCzQAdnx

_**Jaka elegancja i jaka klasa**_ - pisze dalej projektantka. Świetne rekomendacje do krytycznej oceny kolegi po fachu. Żeby raz na zawsze uciąć dyskusje o moich liftingach (...) _**wrzucam jeden dokument z rozprawy sądowej, sporządzony przez biegłego wyznaczonego takze przez sąd.**_ (...) _**Taki mały dokumencik z pozdrowieniami dla arbitra elegancji. Zachęcam do dalszego kłamania w ramach wolności i zarobków własnych.**_

bCzQAdny
bCzQAdnz
bCzQAdnS
KOMENTARZE
(743)
Gość
4 lata temu
Nie wcale a twarz jak z plasteliny.Kogo ona chce oszukac?.
gość
4 lata temu
Dajcie już spokój tej naturalnej kobiecie ;)
Gośćghjjohghg...
4 lata temu
A kiedyś tak dobrze wyglądała...
bCzQAdnT
gość
4 lata temu
niczego nie poprawialam :D :D tylko stosuje maseczke z pszczol co kilka dni :,D :,D
Gość
4 lata temu
Nie klam!
Najnowsze komentarze (743)
Gość
3 lata temu
Lifting czy nie, i tak wyglada fatalnie.
gość
3 lata temu
Może nie robiła operacji . Za to raz w miesiącu robi botox z trzech ampułek i wstrzykuje wiadro kwasu hialuronowego. Efekt jak widać ... Najgorsze jest to, że kobieta wcale nie jest stara a przez te ostrzykiwania wygląda jakby miała 60 lat ..To choroba ..Ona każdą zmarszczkę usuwa z twarzy..Żadnej mimiki.
gość
3 lata temu
ja wierze tak jak sklepowe promocje
anonim
3 lata temu
To co to do cholery jest?? to co zrobiło jej taką twarz???
gość
3 lata temu
no tak, bo lepiej się ciąć i robić operacje... nie miała, jasne... zamiast operacji na dietę być przeszła, są dobre supki typu IQacai, ale nieee lepiej się pochalstac....
Barbara
3 lata temu
Pani Ewo, jest Pani ładną kobietą i proszę sie nie przejmować jakimś doktorkiem-potworkiem i opiniami wrednych ludzi.
BR
3 lata temu
Ten doktor Sankowski powinien stracić wszelką klientelę.
rolnik
3 lata temu
na mój chłopski rozum to twarz wygląda nienaturalnie i to bardzo
bCzQAdnL
Dziadek
3 lata temu
Minge? Piiikna! Tofik weż się nie wygłupiaj....
Dziadek
3 lata temu
Co za szyja, łłłeeeee
c
3 lata temu
była kiedyś piękną kobietą
Jola
3 lata temu
Minge zyje w jakims dziwnym, odrealnionym swiecie, lepiej by sie zamknela i przestala komentowac wszystko, bo to coraz gorzej o niej swiadczy. Wyglada niestety tragicznie i zadne pisma sadowe tego nie zmienia. Jej twarz przypomina maske i to szkaradna maske, niestety
gość
3 lata temu
p*****a do kwadratu...
gość
3 lata temu
Pani Ewo, jedno spojrzenie na Pani twarz wystarczy- wygląda pani na prawdę jak ofiara- może nie operacji - ale wypełniaczy i botoxu na pewno. Zamiast pozywać tych co mówią co widzą, radzę pozwać tego co Pani to robi, bo na niezłe dwa samochody pewnie już na Pani zarobił a odwala totalną fuszerę wstrzykując tony preparatów, nici i co tam jeszcze...
...
Następna strona
bCzQAdon