Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pieczyński: "Kościół ZAMORDOWAŁ 9 MILIONÓW KOBIET. Widziały niekończącą się erekcję. TO BYŁA PROWOKACJA MEDUZY"

451
Podziel się:

59-letni aktor w oryginalny sposób krytykuje Kościół Katolicki i księży: "Meduza widzi na wskroś człowieka. Czarownice widziały słabość mężczyzn, którzy przykryli się pod pozorami pobożności tak naprawdę ukryli swoją niekończącą się erekcję".

Pieczyński: "Kościół ZAMORDOWAŁ 9 MILIONÓW KOBIET. Widziały niekończącą się erekcję. TO BYŁA PROWOKACJA MEDUZY"

Krzysztof Pieczyński popularność zyskał dzięki roli Brunona Walickiego w serialu Na dobre i na złe. Po odejściu z produkcji skupił się na komentowaniu sytuacji politycznej w Polsce i prywatnej walce z Kościołem Katolickim. Ponad rok temu publicznie oskarżył Kościół o "budowanie cywilizacji śmierci" i apelował o zdejmowanie krzyży.

Kilka dni temu Pieczyński udzielił wywiadu Elizie Michalik w Superstacji. 59-letni aktor w swoich wywodach często powołuje się na starożytne rytuały, które były wolne od religii chrześcijańskiej. Uważa, że wiara katolicka jest wykorzystywana do walki politycznej i stała się narzędziem dla cenzury w Polsce. Tym razem w programie Nie ma żartów przedstawił teorię mówiącą o tym, że "kościół katolicki zamordował dziewięć milionów kobiet", które uznał za czarownice, bo... kusiły mężczyzn, którzy na ich widok mieli "niekończącą się erekcję".

Dlaczego Kościół zamordował dziewięć milionów kobiet w polowaniu na czarownice? - zapytał Pieczyński i po chwili sam udzielił odpowiedzi. Dlatego, że czarownica była artystyczną prowokacją dla Kościoła. Czarownica latała na miotle. Czarownica na miotle, to jest tak naprawdę falliczny podtekst. To jest prowokacja.

Po tych słowach prowadząca program nie mogła ukryć rozbawienia. Jednak Pieczyński kontynuował wywód mówiąc, że za "prowokacją" stała meduza, która według starożytnych wierzeń zamieniała wszystko, co żyło, w kamień.

To jest coś innego niż to na co patrzysz - mówił z przejęciem. I ta prowokacja, to była prowokacja meduzy, która widzi na wskroś człowieka. Czyli czarownice widziały wskroś słabość mężczyzn, którzy przykryli się pod pozorami pobożności tak naprawdę ukryli swoją niekończącą się erekcję.

Zobaczcie cały wywiad:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(451)
pin
6 lat temu
Coś w tym jest co on gada.... zgadzam się. Mężczyźni od zawsze boją się kobiet, dlatego najłatwiej je zaszczuć, odebrać prawa i wrzucić na głowę prześcieradło z dziurką na oczy.
Gość
6 lat temu
Brzmi to dziwnie. Ale kosciol w Polsce działa w sposób skandaliczny, sekciarski i biznesowy.
Gość
6 lat temu
Kościół nie jest święty. Wyprawy krzyżowe, antypapierze i ogromny majątek. Illuminaci to przy nich pikuś ( O ile istnieją)
gość
6 lat temu
ani hitler ani stalin nie wytłukło na przełomie wieków tylu niewinnych ludzi co kościół
Gość
6 lat temu
Kościół to organizacja zrzeszająca owieczki, ktore pubią słuchać bajek i zbierająca kasę!! Nie trzeba tam łazić żeby wierzyć!
Najnowsze komentarze (451)
gość
5 lata temu
ale w od niego wali nienawiść
Gość
5 lata temu
Aktor ma prawo do wyrażania swoich poglądów i opinii .Jeżeli chodzi o mnie jestem przeciwny sojuszowi władzy z amboną (tronu z ołtarzem)drażnią mnie księża-politycy
46
6 lat temu
Kocham go! szalenie mądry facet w tym czym się zajął. Większość tak myśli , tylko nie tak wnikliwie , ale nikt nie mówi jawnie. Straszna mafia kościelna. Utrzymuje durny lud w ciemnocie.
gość
6 lat temu
Czy on jest z jakiejś sekty?
gość
6 lat temu
przerobic koscioly na meczety,wtedy Pieczynski za to co robi w zyciu bylby sciety kindzalem
gość
6 lat temu
to się leczy, to tylko schizofrenia, zapraszam do nas do Tworek :-)
gość
6 lat temu
On jest powaznie chory
gość
6 lat temu
Dużo jest głupków w tym kraju, ale taki tylko jeden! Czekamy na dalsze rewelacje o meduzach.
gość
6 lat temu
jeden ,,pseudo aktor pieczynski,, szczeli z d**y jakies bezsensowne haslo i otrzymuje od podobnych sobie , potwierdzanie bzdurnych tez . a to wszystko zmierza tylko do tego aby prosty narodek nie zapomnial ,,aktora gracza ,, pieczynskiego . ha ha . depresja umyslu .
gość
6 lat temu
Opiera się na faktach. Trudno się z nim niezgodzić.Słabi mężczyźni boją się mocnych kobiet.
gość
6 lat temu
jakies egzorcyzmy by sie przydały temu pan na pewno nie zaszkodza ale moze pomogą.
gość
6 lat temu
On jest super! Jest poetą btw, zatem wolno mu używać tak obrazowego i niezwyklego języka!
gość
6 lat temu
Kolo jest je..nięty lekko czy mi się wydaje?
gość
6 lat temu
Pieczyński ma rację. Kościół w Polsce to sekta i dno.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie