Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bogusław Linda ostro o "Powidokach" Wajdy: "Ten SCENARIUSZ BYŁ NAPRAWDĘ CH**OWY. Muszę teraz świecić ryjem"

295
Podziel się

"Wiedziałem, że scenariusz jest trochę słaby i jeżeli źle zagram, to wszyscy powiedzą, że zepsułem Andrzejowi Wajdzie film" - reklamuje Linda w Stanach. "Powidoki" to polski kandydat do Oscara.

Bogusław Linda ostro o "Powidokach" Wajdy: "Ten SCENARIUSZ BYŁ NAPRAWDĘ CH**OWY. Muszę teraz świecić ryjem"
bCPhbqwR

Promocja filmu Powidoki w reżyserii Andrzeja Wajdy zbiegła się niestety ze śmiercią reżysera. Nieco ponad tydzień przed nią ogłoszono, że jego ostatni film powalczy w tym roku o Oscara. Główną osobą promującą Powidoki został Bogusław Linda, odtwórca roli malarza Władysława Strzemińskiego.

Linda udzielił ostatnio wywiadu amerykańskiemu serwisowi Deadline. To właśnie w Stanach odbywa się teraz intensywna promocja filmu. Nie da się ukryć, że po opublikowanej właśnie rozmowie o Powidokach może być głośno.

bCPhbqwT

Linda stwierdził bowiem w wywiadzie, że scenariusz był naprawdę słaby, a teraz on sam musi jeździć "po całym jeba*ym świecie" i promować film:

Wiedziałem, że scenariusz jest trochę słaby i jeżeli źle zagram, to wszyscy powiedzą, że zepsułem Andrzejowi Wajdzie film - mówi Linda. Pamiętam ten scenariusz, który był chujowy, no po prostu był niedobry. Jednocześnie myśmy prosili kilku scenarzystów, którzy może by jednak napisali coś innego. I oni pisali inne historie, dostaliśmy ze trzy scenariusze, ale one nie miały jednej rzeczy: beznadziei. (...) I pomyślałem sobie, że jeżeli tylko to da się przenieść, to już będzie coś.

W trakcie filmu umówiliśmy się, że nie będę pracował z żadnym asystentem Wajdy. On dostał zapalenia płuc, ale wrócił po sześciu godzinach już zdrowy - opowiada Linda. Wiesz co, dla mnie to znaczy to, że muszę jeździć, ponieważ Andrzej nie żyje, po kurwa całym jebanym świecie i świecić ryjem po wszystkich miejscach.

Czy taka promocja i "świecenie ryjem" pomoże?

bCPhbqwZ
bCPhbqxa
bCPhbqxb
bCPhbqxc

"Powidoki" Wajdy na festiwalu w Rzymie. Wzruszony Linda: "Jest tęsknota"

Zobacz też:

bCPhbqxu
KOMENTARZE
(295)
Gość
4 lata temu
W sumie..... dobra promocja. Każdy pójdzie zobaczyć czy film jest faktycznie tak ch ...
kiki
4 lata temu
Chociaż jeden powiedział prawde o tym filmie
gość
4 lata temu
a kto mu kazał w tym grać, jak taki gniot? chyba poszedł dla nazwiska Wajdy
bCPhbqxv
gość
4 lata temu
A jak Wajda zmarł to Linda płakał jaki to był z niego mistrz...
Gość
4 lata temu
Ale promocja filmu Nie ma co Oskara już mamy
Najnowsze komentarze (295)
Gość
4 lata temu
Polskie filmy sa wszystkie denne bez wyjatku i akotorzyny
monik
4 lata temu
Linda jest dobry, lubię go
jarek
4 lata temu
PO widoki czyli beznadzieja
gość
4 lata temu
Linda już skończony, nienawidzę go
gość
4 lata temu
nie lubię Lindy za jego prostacki język.......
gość
4 lata temu
Boguś, chyba ci się filmy pomyliły. To nie są "Psy"! Ciesz się ze nie grasz w "M jak k****a miłość" albo innym gniocie.
gość
4 lata temu
inteligentny cham
gość
4 lata temu
masakra taki obciach przezywac
bCPhbqxn
gość
4 lata temu
PSEUDO I****A , jezdzisz ze swym ryjem i kase tez sciagasz ,zalosny piotrus pan , kultura nie grzeszy, w d***e sie mu przewraca , po h*j grales to
Radek
4 lata temu
Bogusław Linda - aktor jednej roli ( Psy ), zachowuje się tak, jakby był gwiazdą Hollywood . Megalomania tego człowieka jest porażająca. Jego "ego" również.....
gość
4 lata temu
Jest Rakiem a one nienawidza podrózowac ,udawć ze coś lubia choc nienawidzą. Film był robiony przez starego faceta ktory publicznie zapowiadał ze nas wywiesza bo został KODmitą ,wałęsiarzem, aktorów traktowal jak manekiny,szczególnie aktorki. jak dziwki. Pieprzenie ze był wspaniałym człowiekiem gdy wiemy ze doniosił na kolegów ZAŁOSNE
gość
4 lata temu
Jakoś nie widzę w tym az taniche wulgaryzmow. Popracujcie nad angielskim.
gość
4 lata temu
Popieram Bogusia!!! Z Wajdy zrobiono nietykalskiego, a które to są te "świetne" filmy Wajdy, chyba jeszcze te czarno-białe..... Ostatnie produkcje to tylko adaptacje literatury na które szkoły spedzały przymusowo uczniów, windując tym frekwencję!!!
gość
4 lata temu
oj brzydko ,brzydko
...
Następna strona
bCPhbqxP