Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gretkowska: "W Polsce zajście w ciążę jest traktowane, jakby kobieta oberwała SERIĄ Z KARABINU NAŁADOWANEGO SPERMĄ"

402
Podziel się:

"Natalia Przybysz wzbudziła hejt, w tym także kobiet, ich pogardę, wyzwiska. Dlaczego? Dziewczyna wyrwała się z szeregu potulnych ofiar".

Gretkowska: "W Polsce zajście w ciążę jest traktowane, jakby kobieta oberwała SERIĄ Z KARABINU NAŁADOWANEGO SPERMĄ"

Manuela Gretkowska, słynąca z ciętego języka i wygłaszania ostrych opinii, wydała właśnie nową książkę pod tytułem Kosmitka. Pisarka, podobnie jak poprzednio, walczy o prawa i przekonuje w ostrych słowach, że o macierzyństwie mogą decydować wyłącznie one same.

Gretkowska opowiedziała o książce w wywiadzie z Dziennikiem. Rozmowa zaczęła się od głośnej sprawy Natalii Przybysz, która przyznała się do dokonania aborcji na Słowacji:

_**Natalia Przybysz mówiąca szczerze, co myśli, wzbudziła hejt, w tym także hejt kobiet, ich pogardę, wyzwiska. Dlaczego? Dziewczyna wyrwała się z szeregu potulnych ofiar.**_ One tak nie potrafią albo nawet do głowy im to nie przyjdzie, bo są kobiecymi janczarami. Wmówiono im, że są lepsze, stojąc po stronie cnoty i patriarchatu. Mają jego wsparcie, samego pana Boga. Polska przecież graniczy z Niebem, nie z rozsądkiem - komentuje Gretkowska.

Kobiety zawsze decydowały o swoim macierzyństwie i tak będzie. Żadne biuro moralności, episkopatu nie zalęgnie się nam w waginie, żeby o tym decydować. Równie dobrze można by kierować ruchem planet. Roić sobie prawo zarządzania ciałami niebieskimi lub kobiecymi. To, co zrobiła Natalia Przybysz za rzeką na Słowacji, jest oczywiste, a za bałtycką kałużą na Północy, zamiast straszenia ją sędzią i sądem, dostałaby psychologów, lekarzy, opiekę i wsparcie.

Polka nie jest bestią Babilonu, która chce wyszarpać z siebie dziecko i je pożreć. Niestety tak jesteśmy we własnym kraju traktowane. Jakby usunięcie ciąży było zabijaniem dzieci, sadystyczną przyjemnością, czy sportem. To świadczy o zupełnym niezrozumieniu, czym jest życie, realne, nie jakieś teoretycznie napoczęte. A najprostszym mechanizmem obrony przed tym, czego się nie rozumie, jest poniżanie albo ośmieszanie. Kobiety muszą mieć grubą skórę, a jak nie, to skafander kosmitki.

Zdaniem Gretkowskiej PiS nie docenił samodzielności kobiet. Jej zdaniem politycy uważają, że kobiety potrafią tylko powtarzać zdania zasłyszane od mężczyzn i księży:

Macierewicz zbroi do samoobrony, rozdaje broń, ale ty, babo, nie masz prawa sama bronić swojego prywatnego życia. W Polsce zajście w ciążę jest traktowane, jakby kobieta oberwała serią z karabinu maszynowego naładowanego spermą. Dostałaś po jajnikach, po macicy musisz rodzić - mówi Gretkowska. Twoje życie się kończy, i co z tego, że nie chcesz? Jesteś na służbie, narodu, katolicyzmu, nie w jednostkach samoobronny. Dzieci już w szkole uczą się, że dziewczynka, jeśli zajdzie w ciążę, przestaje być panią swojego ciała, bo tak mówią wartości. Jak możemy więc mówić o poczuciu własnej wartości czy szacunku, jeżeli kobieta nie ma prawa decydować o swoim życiu? Mówienie o tym jest bardzo ważne, żeby tej normalności kompletnie nie pogrzebać. Nowe pokolenie jest bardziej konserwatywne przez szkolne wychowanie.

Pisarka twierdzi, że ludzie walczący z aborcją są opętani chorą ideologią:

Jest wielka różnica między usunięciem embriona, nieświadomego płodu, a zabiciem noworodka czy czterolatki kopnięciem w brzuch. Dla chorej ideologii nie ma różnicy i ludzie ją wyznający są współwinni tym zbrodniom. Gdy kobieta w trzeźwym egoizmie chce ratować siebie przed niechcianym losem i decyduje się na aborcję, nazywamy ją morderczynią.

Cywilizacja śmierci to Polska, tu słowo "życie" jest straszakiem, bo śmierć już obcykaliśmy w wojnach i powstaniach, masowo. Natomiast z życiem dorosłym, odpowiedzialnym poradzić sobie bez ideologii i wódy nie umiemy od lat.

Zobacz także: Gretkowska podczas Kongresu Kobiet: "Włóżcie te torby! W Polsce wprowadza się szariat!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(402)
gość
6 lat temu
Kobiety powinne same o sobie decydowac! koniec kropka!
Gość
6 lat temu
Ma rację
gość
6 lat temu
Ona ma 100% racje, ciekawe ile kobiet tak naprawdę nigdy nie zaszło by w ciążę lub by ja usunęło gdyby nie społeczna i katolicka presja.
Gość
6 lat temu
Ma racje !! ☹️Gdzie ja żyje
Gość
6 lat temu
Sto procent prawdy. Nareszcie
Najnowsze komentarze (402)
Gość
6 lat temu
Ciekawe, gdyby księża mieli żony i dzieci? Ciekawe jakby to było, nieprawdaż obywatelu?
luzak
6 lat temu
a ile trzeba wypic ,żeby zapłodnic takie cuś jak gretkowska ? wie ktoś????
AGA
6 lat temu
BRAWO MANUELA!!!!!
gość
6 lat temu
W Polsce zajęście w ciążę oznacza kłopoty. Jeśli ciąża jest zagrożona, kobieta może stracić życie, bo ratowane będzie dziecko, jeśli poroni to czeka ją seria przesłuchać, a jak będzie chciała rodzić, to musi się zdać na łaskę i niełaskę personelu, który może ją traktować jak chce, zgodnie z niedawno podpisaną ustawą. Dzieci rodzi więc wyłącznie patologia licząca na 500+.
gosc
6 lat temu
jak ktos sie wali bez gumy to niech sie potem nie dziwi i nie usprawiedliwia durnym gadanien ze to tylko embrion
gość
6 lat temu
Jakiego ciała? To nie ciało kobiety, tylko nowa istota. Lewackie bzdury.Jaki jest skutek zabicia dziecka ? Nie ma dziecka. A jaki jest skutek usunięci ciąży? Nie ma dziecka, Logika pokazuje, że skutek jest ten sam i żadne gadanie o "swoim ciele " prawach kobiet tego nie zmieni. Weźcie się za siebie , bo będziecie grzecznie służyć islamistom i nie będzie żadnych praw ani kobiet ani mężczyzn. Zaleją nas islamskie plemniki.
gość
6 lat temu
Polska to zaścianek! Polskie kobiety nie mają podstawowego prawa które zapewnia im medycyna!
gość
6 lat temu
wolny wybor do 12 tygodnia!
nierozumek
6 lat temu
Pani Zgredkowska mówi coś o rozumie i racjonalności? takie pytanko ,skoro przybysz doznał po rozczłonkowaniu swego dziecka ulgi,to po co jej wsparcie psychologów jak ,, za kałużą wszwecji''?
Gość
6 lat temu
dobrze mowi
gość
6 lat temu
bądźmy niezależne od tej matkopolskosci, jaka wciska nam wychowanie i kosciol. badzmy niezalezne i wolne!!!!
Blekota
6 lat temu
Przybysz i Gretkowska to wstretne babole. Przybysz na dodatek rozerwala swoje dziecko w jakiejs klinice na Slowacji. Bleeeee i wy jeszcze stajecie w jej obronie???? Bleeeeee
gość
6 lat temu
oj tak biedna ofiara... tylko ofiara czego? swojego meza, natury, swojej seksualnosci? a ile ona ma lat ze nie wiedziala jak sie zabezpieczyc, a jej maz to co p*******k nie moze zabezpieczyc sie? nie wiedza co to antykoncepcja? hej, niech ktos uswiaodmi natalie i jej meza co to antykoncepcja jest!!
gość
6 lat temu
Mieszkam od ponad 15 lat zagranica
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie