Trwa ładowanie...
Przejdź na

W Rosji powstaje brutalne reality show "Game2: Winter". "Wszystko jest dozwolone: GWAŁTY, ALKOHOL, MORDERSTWA"

223
Podziel się

Przez 9 miesięcy będą przebywać w syberyjskiej tajdze. Temperatura spadnie do -40 stopni. Nagroda to ponad 6 milionów złotych. Twórcy inspirowali się "Igrzyskami śmierci"?

W Rosji powstaje brutalne reality show "Game2: Winter". "Wszystko jest dozwolone: GWAŁTY, ALKOHOL, MORDERSTWA"
bEgyDuVx

Gdy na ekrany kin wchodził film Igrzyska śmierci, a kilka lat później powstał serial Westworld, w którym bohaterowie wchodzą do wykreowanego świata, by mordować i gwałcić bez konsekwencji, nikt chyba nie spodziewał się, że kiedyś podobna "gra" rozegra się w rzeczywistości. Choć trudno w to uwierzyć, w Rosji przygotowywane jest właśnie nowe reality show, którego uczestnicy muszą zgodzić się zostać ofiarami przestępstwa, a nawet zabójstwa.

Chodzi o program Game2: Winter, który będzie miał miejsce na Syberii, przy temperaturze dochodzącej do - 40 stopni Celsjusza, w środku tajgi w otoczeniu dzikich zwierząt.

30 ochotników zostanie pozostawionych samym sobie w syberyjskim lesie na… 9 miesięcy. Wyposażeni w noże, za pomocą których mają polować na zwierzęta gwarantujące im przetrwanie będą walczyć o nagrodę główną – 100 milionów rubli (ponad 6 milionów złotych).

bEgyDuVz

Organizator, 35-letni milioner Jewgienij Piatkowski zastrzega, że program "nie ma polegać na gwałceniu i zabijaniu". Podkreśla jednak, że "śmiałkowie" podpiszą specjalne dokumenty, w których… zrzekają się roszczeń nawet w sytuacji, w której mogliby zostać zgwałceni bądź poważnie ranni.

Wszystko jest dozwolone. Walki, gwałty, alkohol, morderstwa – zachwala Piatkowski.

Jedyne warunki, jakie muszą spełniać uczestnicy, to pełnoletniość i zdrowie psychiczne. Rekrutacji online już ruszyła. Jednym z chętnych jest nauczyciel z Nowosybirska, który w "zabawie" nie widzi nic niebezpiecznego:

Chcę sprawdzić siebie. Nie boję się przeszkód, w tajdze wszędzie będą dzikie zwierzęta. Prawdopodobieństwo ataku nie jest znowu takie wysokie. Jeśli wygram, to za pieniądze postaram się rozwiązać swój problem mieszkaniowy - wyjaśnia.

bEgyDuVF

Show będzie transmitowane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki dwóm tysiącom kamer widzowie będą mogli śledzić każdy ruch uczestników, których do ekstremalnych warunków przygotują siły Specnazu. Każdy z nich będzie miał przy sobie przycisk, którego wykorzystanie spowoduje zakończenie udziału w konkursie i ewakuację z tajgi. Jeśli 9-miesięczną gehennę przetrwa kilka osób, będą musieli podzielić się nagrodą.

Piatkowski wierzy, że show przyciągnie ludzi "bogatych i lubiących ryzyko". Komentatorzy nie zostawili jednak na nim suchej nitki, krytykując show za promowanie przemocy.

Choć to może wydawać się dziwne, w tym programie łatwiej będzie przetrwać prostej osobie niż wykwalifikowanemu specjaliście - przekonuje producent.

Bohaterowie show godzą się na to, że w ramach programu mogą nawet zginąć. Jak podkreśla twórca, wszystko musi odbywać się przy jednoczesnym uwzględnieniu rosyjskiego prawa, a więc jeśli dojdzie do odnotowanych aktów przestępczych - uczestnicy zostaną aresztowani przez policję.

bEgyDuVG

Wiadomo już, że prowadzącą program będzie była miss Natalia Szaronowa.

Gratulujemy. Czekacie na polską wersję?

Jeden z uczestników programu, nauczyciel z Nowosybirska:

Prowadząca show, Natalia Szaronowa:

bEgyDuVH
bEgyDuVI
Zobacz także: Mannequin challenge w rosyjskim MON
Zobacz także: Zobacz też:
bEgyDuWa
KOMENTARZE
(223)
Gość
4 lata temu
Świat już upadł, kometo przybywaj
Gość
4 lata temu
Mam nadzieje ze to tylko ponury żart...
gość
4 lata temu
wielkie oburzenie, a wszystko pewnie bedzie dokladnie wyrezyserowane
bEgyDuWb
Gość
4 lata temu
Co się dzieje z tym światem..
Gość
4 lata temu
Rosja...stan umysłu...
Najnowsze komentarze (223)
gość
4 lata temu
Jest taki serial "Siberia" o realityshow ;))
Gość
4 lata temu
Najbardziej to szkoda mi tych zwierząt na które oni będą polować podczas tego głupiego show
Gość
4 lata temu
Jesli to prawda to dobre dla wszystkich mordercow i psychopatow, mogliby sie zmierzyc i pozabijac nawzajem !!!!
gość
4 lata temu
A niech sie pozabijaja!
heh
4 lata temu
Przypuszczam, że jest to wbrew konstytucji rosyjskiej i takie nawoływanie do przestępstwa lub wręcz samobójstwa sprowadzi na wszystkich wraz z tym milionerem wieloletnią dożywotnią odsiadkę.
Gość
4 lata temu
Na początku piszą że wszystko dozwolone ale dalej że jak ktoś złamie prawo to wkroczy policja więc coś tu jest nie tak
gość
4 lata temu
nigdy nie sądziłam że powstanie coś tak podobnego do igrzysk śmierci
gość
4 lata temu
kocham igrzyska śmierci
bEgyDuVT
gość
4 lata temu
Obejrzyjcie dokument "Killing girls" o masowych legalnych aborcjach w Rosji powyżej 20 tc. To jest właśnie Rosja w czystej postaci.
Gość
4 lata temu
Potraficie czytać ze zrozumieniem? Ten program to zwykły survival, a morderstwa i gwałty są dopisane do kontrowersji - każdy uczestnik, jeżeli dokona jakiegokolwiek przestępstwa po ukończeniu odpowiada przed prawem Rosyjskim, więc dostaje normalnie wyrok... niczym się to nie różni od tego czy popełniłby te przestępstwo w programie czy też pod blokiem bo w obu przypadkach ponosi pełną odpowiedzialność.
myszka
4 lata temu
taki piszecie, że to głupie a większość choć jeden odcinek obejrzy ;) ja myślę że fajny pomysł, będzie selekcja naturalna idiotów
GOŚĆ PORGRAMU
4 lata temu
Mało opłacalny interes dla uczestników. 9 miesiecy za 6 milionów troche mało.
Giguś
4 lata temu
Powrót do kamienia łupanego. Kilku degeneratów dorobiło się pieniędzy na wyzysku biednych, a teraz dla taniej rozrwyki, z łamaniem praw, czyli na organizowaniu bezprawia, taniego widowiska dla plebsu, po to tylko, by nawet bezkarnie, mogli się mordować, gwałcić, dla pieniędzy oczywiście. Tam zapewne chętnych nie będzie brakowało, ciekawe kto się zgłosi z za, granicy, czy dopuszczą z poza Rosji?
gość
4 lata temu
Ale do Polski nie dotrą?!
...
Następna strona
bEgyDuWv