Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Trojaczki show biznesu" w "Dzień Dobry TVN": "Polubiłam Agnieszkę, kiedy dała mi banana" (ZDJĘCIA)

305
Podziel się

Opowiadały o swojej medialnej przyjaźni. "Hanka jest bardzo równą babką. Kocham kobiety, które zajmują się polityką" - zachwycała się Szulim.

"Trojaczki show biznesu" w "Dzień Dobry TVN": "Polubiłam Agnieszkę, kiedy dała mi banana" (ZDJĘCIA)
bCynJQZh

Program Azja Express okazał się być źródłem zupełnie niespodziewanych "wątków" w polskim show biznesie. Na udziale w show najwięcej zyskała Małgorzata "Małgonia" Rozenek-Majdan, ocieplając swój wizerunek i pokazując się od mniej "perfekcyjnej" strony. Największą przegraną została "Renulka" Kaczoruk, której nie pomogły nawet znajomości Kuby Wojewódzkiego.

Dzięki Azji okazało się też, że zrodziła się nowa, show biznesowa przyjaźń między prowadzącą, Agnieszką Woźniak-Starak, a uczestniczkami: Hanną Lis i Małgorzatą Rozenek-Majdan. Celebrytki wystąpiły nawet razem w sesji dla magazynu Cosmopolitan.

Dziś rano wszystkie trzy odwiedziły Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o łączącej je przyjaźni. Lis przyznała, że Rozenek przypadła jej do gustu jeszcze przed programem, podczas rozmowy telefonicznej:

bCynJQZj

Ja poznałam Małgosię przez telefon. Tuż przed wyjazdem zadzwoniłam do Gośki, nawet nie wiem skąd miałam numer telefonu. Ja byłam strasznie rozłożona psychicznie perspektywą, że być może przez miesiąc nie będę widzieć swoich dzieci. Kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić, więc sobie myślę, jest druga taka ofiara, Rozenek, zadzwonię zapytać jak perfekcyjnie poradzić sobie z rozłąką. I to było zabawne, my wtedy pierwszy raz rozmawiałyśmy. Pamiętasz, ta rozmowa trwała 2,5 godziny, jak nie lepiej. Zaczęło się od dzieci a później poszło.

Gosia z kolei zdradziła, że zaczęła lubić Agnieszkę po tym, jak ta złamała dla niej regulamin i dała jej banana:

Ja Agnieszko polubiłam ciebie bardzo w momencie, kiedy przekazałaś mi banana na planie Azji w totalnym ukryciu i od tego momentu moja słabość jest ogromna.

Z dystansem do tej relacji podeszła w programie Magda Mołek, która kilkukrotnie pytała swoje rozmówczynie o to, czy da się zbudować przyjaźń w reality show.

bCynJQZp

To "Cosmopolitan" napędził ten hype. Hanka jest bardzo równą babką. Kocham kobiety, które zajmują się polityką. Czasem łapiesz z kimś przelot i tak się stało - tłumaczyła Szulim Woźniak-Starak.

Co my możemy zrobić z tą przyjaźnią? - pytała, podsumowując.

Może coś charytatywnego? - odpowiedziała jej Magda Mołek.

Docinki prowadzącej nie wyprowadziły jednak TVN-owych "trojaczków" z szampańskich nastrojów. Rozbawione celebrytki wyszły razem ze studia i uśmiechały się do paparazzi.

bCynJQZq
bCynJQZr
bCynJQZs
bCynJQZK
KOMENTARZE
(305)
gość
3 lata temu
botoxy szoł biznesu
Gość
3 lata temu
Wszystkie po rozwodach i w kolejnych medialnych zwiazkach..to ma byc wzor do naśladowania dla nas matek Polek? 😝
gość
3 lata temu
Taka przyjźń na siłę, kogo to w ogóle obchodzi?
bCynJQZL
gość
3 lata temu
One to do banana się nadają, klony z botoksu, podstarzałe baby udają nastolatki
gość
3 lata temu
Kinia uciekaj do dwójki mowie CI!!!!
Najnowsze komentarze (305)
Grazyna
3 lata temu
Super fajne wszystkie trzy babki az milo na nie patrzec!
grazyna12
3 lata temu
jprdl lalunie sztuczne
gość
3 lata temu
Lis jako najstarsza to ich przyzwoitka
gość
3 lata temu
Rozenek wyglada o wiele młodziej od Szulim
gość
3 lata temu
ja tam widzę trzy poczwary myślące że są kimś a tak na prawdę każdy zdrowy i rozsądny człowiek ma je gdzieś i te ich programy to dno dobrze że nie oglądam TVN-u i Polsatu a jak by było tak jak kiedyś tylko te dwa programy wolałbym sobie żyły podciąć niż to oglądać
gość
3 lata temu
Szulim jaka laska. Takie spodnie rewelacyjnie wyglądają na takich zgrabnych babkach.
Gość
3 lata temu
Fajnie wyglądaja
Bozena
3 lata temu
ale Małgosia ma piękny pierścionek
bCynJQZD
gość
3 lata temu
Lisowa chyba naprawdę gorzej przędzie, bo w tych butach widziałam ją w artykule w Vivie w 2013, a płaszcz który ma na sobie jest strasznie zmechacony, ogólnie wygląda to dość niechlujnie;
gość
3 lata temu
hype???
gość
3 lata temu
Lampucery pobotoxowane !!
nicole.r
3 lata temu
Hanka fajnie wyglada.
elza
3 lata temu
Podziwiam Małgosię .Mając stabilizację życiową ,zrezygnowała z tego i poszła za głosem serca .Ile kobiet tkwi w toksycznych związkach dla dzieci , a dzieci cierpią bo czują tę niechęć między rodzicami .Dzieci dorosną ,odejdą ,a kobieta zostaje ,zgorzkniała i sama bo nic ją nie łączy z człowiekiem ,na którego nie może patrzeć .A młodość przemija i na stare lata już się nic nie chce zmieniać ,poprostu nie ma już tej energii .I tak się siedzi,każdy w swoim pokoju ,przed swoim tv ,i mija się w milczeniu w drodze do kuchni lub łazienki.
gość
3 lata temu
Rusin musi skręcać mega
...
Następna strona
bCynJRaf