Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak spędzi święta z mamą? "Martwi się, czy Dariusz K. nie będzie szukał kontaktu z synem"

96
Podziel się:

Edyta zdecydowała się na przyjazd do Polski mimo obaw, że były mąż-kokainista będzie domagał się spotkania z Allanem.

Górniak spędzi święta z mamą? "Martwi się, czy Dariusz K. nie będzie szukał kontaktu z synem"

Edyta Górniak latem tego roku podjęła kolejną spontaniczną w swoim życiu decyzję, po powrocie z buddyzmu do katolicyzmu i przeprowadzce z Warszawy do Krakowa. Zdecydowała się nie wracać z Malibu do Polski, w każdym razie nie na dłużej niż czas niezbędny do przepakowania się. Postanowiła bowiem zostać w Kalifornii na zawsze - a przynajmniej tak długo, póki będzie trwała jej obiecująca znajomość z producentem muzycznym Davidem Fosterem. Edyta ma nadzieję, że Foster rozkręci jej karierę, produkując dla niej przeboje na miarę Whitney Houston czy Mariah Carey. W międzyczasie podobno zbliżyli się do siebie także prywatnie.

Nietrudno zresztą zrozumieć niechęć Edyty do powrotu do Polski, gdzie czekają na nią z procesem sądowym byli teściowie, a były mąż, kokainista Dariusz K., właśnie opuścił więzienie za kaucją i być może będzie próbował skontaktować się z synem. Górniak tak się wystraszyła tej możliwości, że zatrudniła ochroniarzy na wypadek, gdyby ktoś z rodziny byłego męża, albo on sam próbował nękać ją lub Allana.

W Kalifornii, czemu trudno się dziwić, czuje się znacznie bezpieczniej. Jednak, jak donosi tygodnik Na żywo, postanowiła podjąć ryzyko i przyjechać na święta do Polski. Podobno już dawno obiecała to schorowanej matce, z którą relacje ostatnio układają się lepiej niż kiedykolwiek. Ponoć dzięki temu, że Edyta "odkryła potęgę modlitwy" i bardzo zbliżyła się do Boga.

Na wigilię jadą z Allanem do domu mamy Edyty i jej ojczyma do Opola - potwierdza znajomy piosenkarki. Pierwszy dzień świąt upłynie im w rodzinnym gronie. Z pewnością będą też rozmawiać za pośrednictwem internetu z przyrodnią siostrą Edyty, Małgorzatą, mieszkającą w Anglii.

To akurat wydaje się nieco wątpliwe. Relacje Edyty z mamą ociepliły się w dużej mierze dzięki przeprowadzce Małgorzaty do Wielkiej Brytanii. Edyta ciągle jest przekonana, że jej stosunki z mamą popsuły się z winy Małgorzaty, która podobno od czasów dzieciństwa nastawiała matkę przeciwko starszej córce.

Bardziej prawdopodobna wydaje się z kolei informacja tabloidu, że artystka zgodziła się dać występ na mszy w kościele zaprzyjaźnionego proboszcza.

Sama zaproponowała, że przeczyta fragment Biblii - ujawnia źródło gazety. Kapłan z ochotą przystał na jej pomysł. Po świętach wystąpi na scenie w Zakopanem, gdzie imprezę organizuje TVP. Zabiera Allanka, swoją mamę i ojczyma i wszyscy zamieszkają w hotelu z widokiem na Tatry. Edyta martwi się, czy Dariusz K. nie będzie szukał kontaktu z synem. Oczywiście zgodzi się na ich spotkanie, jednak liczy, że święta przebiegną w spokojnej atmosferze.

_

_

Zobacz także: Edyta Górniak nie czuje się bezpiecznie?
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(96)
Alvaro
5 lata temu
Powodzenia Edyta, obyś miała teraz więcej szczęścia do facetów. I pamiętaj że mamę ma się tylko jedną. Pozdro
Gość
5 lata temu
Już bez przesady...przecież krzywdy dzieciakowi nie zrobi i ma prawo go zobaczyć zwłaszcza w święta
Gość
5 lata temu
No w koncu to jego ojciec, chyba powinien moc sie spotkać raz w roku z synem.
Gość
5 lata temu
Będzie chciał znaleźć sposób na skontaktowanie się z synem to znajdzie. Pytanie czy syn chce kontaktu?
gość
5 lata temu
"Krzywdy mu nie zrobi" nowej pewnie nie ale już ogromna wyrządził bo kto by chciał słuchać jak jego ojciec był naćpany i przez to zabił kobietę jadąc samochodem. To jest tylko i wyłącznie sprawa Alana czy chce się widzieć z swoim ojcem.
Najnowsze komentarze (96)
Gość
5 lata temu
Ma takie same prawa do dziecka!!!!
Gość
5 lata temu
Pudel jak zwykle podkreca i sieje bzdury
gosc
5 lata temu
przeciez on ma takie prawo do dziecka jak ona, zrobila z niego morderce, ta kobieta musi sie leczyc
gosc
5 lata temu
to byl wypadek!!!!!!! nie planował zabic czlowieka!!!!!!! ona tego nie pojmuje? wypadek tragiczny ale jie przekreśla go jako ojca!!!!!
gosc
5 lata temu
jak moze nu zabronić kontaktu z synem, przeciez to bie jest jakis zlyvi p***y czlowiek, stal sie wypadek, zabil kobiete ale nie specjalnie a ona za to mu zabrania kontaktu z synem. powinna sie wstydzic, to przecież nie jest jakis zawodowy morderca, ktoraya lata z nozem po ulicach, nie jest normalna ta baba.
gość
5 lata temu
Ucieka z dzieckiem, ale cyganie tak maja, taka artystka, a nie ma repertuaru
gość
5 lata temu
boze jak ten bahco ma ryj... :D
gosc
5 lata temu
Te babe- jak mówi prezes powinien obejrzeć specjalista pod kątem medycznym
gdgfgfd
5 lata temu
Na tym foto z palmą w tle i w okularach korekcyjnych to Gog Wan? Ten od ubierania z UK?
gość
5 lata temu
Ty Debilko to jest jego ojciec chce kontaktu z synem a ty mu tego nie bron
gość
5 lata temu
oczywiście, że święta odbędą się w spokojnej atmosferze, pod warunkiem, że Edzi znów coś na mózg nie padnie
gość
5 lata temu
to ojciec powinien obrazic sie na syna ze nie szukal z nim kontaktu ,alanek traktowany przez matke jak niedorozwiniety pieciolatek jest juz przeciez prawie mlodziencem z wlasna wola i rozumem a nawet do dziadkow nie zadzwonil .
nina
5 lata temu
a od kad ojciec nie moze sie spotykac z synem kazdy popelnia bledy , jeszcze troche i bedzie sam decydowal,
gość
5 lata temu
JAK TAM ANNAL ????????????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie