Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urząd Skarbowy skonfiskuje pierścionek Dody! Emil ma już... 19 milionów długu?!

195
Podziel się

"Otrzymała pismo od komornika sądowego. Okazało się, że Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów zajął wierzytelności". W tym wart ćwierć miliona złotych pierścionek zaręczynowy... Skarbówka ściga Emila za milionowe długi.

Urząd Skarbowy skonfiskuje pierścionek Dody! Emil ma już... 19 milionów długu?!
bCPaaiDF

Pod koniec października w warszawskim sądzie zakończył się proces o pierścionek zaręczynowy Doroty Rabczewskiej. Ponieważ, jak się okazało, po rozstaniu z Emilem Haidarem, nie chciała dobrowolnie zwrócić mu wartego 225 tysięcy prezentu, musiał dochodzić swoich praw w sądzie. Po ogłoszeniu wyroku między byłymi narzeczonymi znów doszło do niemiłej wymiany zdań. Rabczewska zapewniała początkowo, że sąd wydał korzystny dla niej wyrok, ale wyszło na jaw, że to nieprawda. Haidar zaś twierdził, że była narzeczona musi mu zwrócić nie tylko pierścionek, ale także... wszystkie prezenty, jakie dostała od niego, gdy jeszcze się kochali.

W odpowiedzi Doda wyjaśniła na Facebooku, że kosztami sądowymi mają podzielić się połowie, a co do prezentów to sędzia kazał jej oddać tylko pierścionek, a sukienek i butów już nie.

bCPaaiDH

Podczas gdy byli narzeczeni się kłócili, do sprawy wtrącił się Urząd Skarbowy, który w piśmie komorniczym poinformował Dorotę, że pierścionek nie należy ani do niej, ani do Emila, tylko do Skarbu Państwa. Podobnie jak reszta majątku Haidara został bowiem zajęty na poczet spłaty jego długu, wynoszącego obecnie, jak twierdzi źródło tabloidu, wraz z odsetkami, ponad 19 milionów złotych.

Doda nie zdążyła jeszcze spakować wszystkich jego prezentów, a otrzymała pismo od komornika skarbowego. Okazało się, że Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów zajął wierzytelności - relacjonuje Super Express. "Na podstawie art. 89 $ 1 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, zwanej dalej "ustawą", wzywa się ww. dłużnika, aby należnej od niego kwoty z tytułu wszelkich wierzytelności i rozliczeń majątkowych w tym różniej zarządzonych przez Sąd zwrotów ruchomości bez zgody organu egzekucyjnego nie uiszczał zobowiązanemu Emilowi Haidarowi".

Jak można się domyślać, niewykluczone, że Doda mogła osobiście zadbać o to, by urzędowe pismo, kompromitujące jej byłego narzeczonego, trafiło do redakcji tabloidu.

Emil w każdym razie zareagował nerwowo.

bCPaaiDN

Ja mam zaświadczenie o niezaleganiu - zapewnia. To jest kolejna próba ściemy i kompromitacja. Ja mam dość pomówień.

Jaka jest prawda - nie wiadomo, bo Urząd odmówił komentarza, zasłaniając się tajemnicą skarbową.

Milionerowi Emilowi na święta życzymy kilka milionów długów mniej.

bCPaaiDO
bCPaaiDP

Doda o Emilu: "Chciałam wiedzieć, do czego zdolny jest mężczyzna, który miał być moim mężem!"

Zobacz też:

bCPaaiEi
KOMENTARZE
(195)
Gość
4 lata temu
Nie rozumiem jak to działa, że bogacze czasem mają milionowe długi. Czyli mają mniej pieniędzy niż biedni, ale nazywa się ich bogaczami i kupują drogie zabawki za pieniądze, których nie mają.
Gość
4 lata temu
Ona już nie znajdzie normalnego faceta. Zbyt długo źle się prowadziła
gość
4 lata temu
po zerwaniu zareczyn pierscionek zawsze wraca do bylego narzeczonego - jasne jak budowa cepa.... ta baba ciagle powtarza, ze u niej jest honor najwazniejszy he he
bCPaaiEj
Gość
4 lata temu
A od kiedy prezenty sie oddaje?
gość
4 lata temu
Jezuuuuu jacy oni są śmieszni ! xD
Najnowsze komentarze (195)
gość
rok temu
nergal to mial lekko z nią.
gosc
3 lata temu
Jezeli zrywa narzeczony pierscionek zostaje u kobiety jezeli jest odwrotnie narzeczona oddaje pierscionek
gosc
3 lata temu
Jezeli zrywa narzeczony pierscionek zostaje u kobiety jezeli jest odwrotnie narzeczona oddaje pierscionek
gość
4 lata temu
Wypisujecie jakieś bzdury. Skoro Emil prowadził Sp Zo.o. to odpowiada tylko majątkiem firmy, a pierścionek nie zalicza się do majątku firmy, nie ta branża.
co z tymi sad...
4 lata temu
jak to mozliwe ze yrzad skaorbowy nie moze sobie poradzic z takim emilem i sciagnac dlugu? ludzi zamykaja za za 1000 zl a emila za 19 milionow nie? kim on jest ze mu tak uchodiz plazem?
Gość
4 lata temu
On jest bez ambicji ...znam to ja tež trafiłam na takiego że gdyby mógł to ode mnie wyciągnął wszystko co się da..łącznie z dysponowaniem moimi wydatkami za moje zarobione własne pieniądze...a swoje gromadził na lokatach...niestety nie udało był za g***i
Wery
4 lata temu
Doda się nadaje żeby zrobić lod............😁
gość
4 lata temu
Jak by nie patrząc prezentów się nie odbiera!!!!
bCPaaiEb
darek1m
4 lata temu
Taki z niego milioner jak z Bolesława Nadętego prezydent!
gość
4 lata temu
pierscionek to ruchomosc a nie wierzytelnosc - a potem mowia ze to wina skarbowki czy komornikow, a sami nie wiedza co pisza........iva
gość
4 lata temu
tak dodzina kosztuje
gość
4 lata temu
Pasowali do siebie, obydwoje patologia.
Gość
4 lata temu
On wiecznie naj****y
gość
4 lata temu
dngdng
...
Następna strona
bCPaaiED