Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka z "Rolnik szuka żony": "Szymon pokazał mi inną drogę życia w parze. Przyjęłam Jezusa i wszystko odbieram podwójnie"

140
Podziel się

Podczas nagrań do świątecznego odcinka okazało się, że odrzucona przez rolnika Łukasza dziewczyna związała się z innym uczestnikiem programu. Pasują do siebie?

Agnieszka z "Rolnik szuka żony": "Szymon pokazał mi inną drogę życia w parze. Przyjęłam Jezusa i wszystko odbieram podwójnie"
bDIRmTyt

Wczorajszy, specjalny odcinek Rolnik szuka żony był dla widzów dużym zaskoczeniem. Przy telewizyjno-wigilijnym stole zjawili się uczestnicy wszystkich edycji, którzy opowiedzieli o tym, co wydarzyło się w ich życiu od zakończenia zdjęć. Anna i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się w drugiej serii show, nie mogli być obecni na nagraniu, bo w Wigilię na świat przyszedł ich pierwszy syn, Jan.

Okazało się też, że potomka oczekują również Agnieszka i Robert Filochowscy. Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji nie znalazł miłości w programie, ale cztery miesiące temu poślubił swoją sąsiadkę, Martynę. Odrzucona przez Szymona Kasia i odrzucony przez Monikę Dawid są już zaręczeni, a ślub planują na czerwiec przyszłego roku.

bDIRmTyv

Jednak największym zaskoczeniem jest chyba związek Agnieszki, kandydatki Łukasza i rolnika Szymona. Poznali się po nagraniu finałowego odcinka i od tego czasu ich miłość kwitnie, chociaż... spotkali się dopiero trzy razy.

Tak zakochana to jeszcze nie byłam. Nigdy się z nikim tak nie dogadywałam. No uzupełniamy się, to jest ten mężczyzna, którego szukałam, żeby był inny ode mnie - wyznała przed kamerami Agnieszka, którą oczarowała religijność Szymona. Od początku programu podkreślał, że szuka dziewczyny równie mocno wierzącej i "czystej". Co najbardziej mi w nim imponuje, to żyje na przekór całemu światu, naprawdę, trzeba mieć odwagę taką prawdziwą w sobie, żeby stanąć naprzeciwko świata i iść w innym kierunku. Jestem szczęśliwa, ponieważ Szymon mi pokazał nieco inną drogę życia w parze. To, że przyjęłam Jezusa powoduje, że wszystko odbieram podwójnie. To jest naprawdę cudowne uczucie. Każdej parze bym tego życzyła. Niech wiedzą, że jesteśmy szczęśliwi, że ten program rzeczywiście ma jakiś cel. Czasem rolnik się może pomylić, ale edycja jest twoja.

Nie mniej zachwycony był sam młody rolnik: Najpiękniej kończy się dla mnie ten program, jak tylko mógł. Prezent na gwiazdkę dostałem niesamowity, poznałem niesamowitą dziewczynę. Widzimy się trzeci raz, ale ja szaleję za tą dziewczyną**.**

bDIRmTyB

Jak sądzicie, pasują do siebie?

bDIRmTyC
Zobacz także: Nowy rolnik z programu TVP: "Program daje szansę na różne konfiguracje ludzkie!"
bDIRmTyD
Zobacz także: Zobacz też:
bDIRmTyW
KOMENTARZE
(140)
gość
4 lata temu
dwóch fajnych wariatów się dobrało są podobni do siebie względem osobowości to widac
ola
4 lata temu
Ładny dywan
gość
4 lata temu
Co nagle to po ...diable.
bDIRmTyX
MM
4 lata temu
Szczęścia i by się ułożyło, a czy pasują to się okaże w przyszłości, czy ułożą sobie życie jak Agnieszka i Robert ???
Ula
4 lata temu
Życzę im szczęścia. Choć wystarczy posłuchać wypowiedzi ich obojga. Do miłości jest daleko, do zauroczenia na chwilę bieżącą może i tak.
gość
4 lata temu
co się stało z judytą od zbyszka klawikowskiego? rzuciła nim?
gość
4 lata temu
Frytka II
ooon
4 lata temu
Agnieszka ladnie wyglada w tych rozjasnionych wlosach. Teraz tylko szybki kurs dojenia krow,katecheza i beda zapowied******osciele.
gość
4 lata temu
zycze im mnostwo szczescia,Agnieszka to bardzo pozytywna osoba,Szymon troche specyficzny,ale skoro tak ich miloscia ku sobie porazilo,to niech to trwa!! zycze naprawde szczesliwego zycia,pelnego wielkiej i szalonej milosci,ktorej nawet mama nie powstrzyma hehe
anka
4 lata temu
Jak dla mnie " szalona para " ale w sensie pozytywnym. Agnieszka jest w stanie wnieść w życie Roberta dużo szaleństwa , spontanicznośći . Rober z kolei troszkę ujarzmi tę panienkę . Ogień i Woda dwa wspaniałe żywioły .Kochani życzę dużo szczęścia . Jesteście super !!!!!
gość
4 lata temu
Ale brzydkie nogi ma ta dziewczyna
gość
4 lata temu
Ten gośc wyglada jak amisz . To program dla desperatów
gosc444
4 lata temu
spotkali sie 3 razy i milosc? co za bzdury...
bDIRmTyP
gość
4 lata temu
to chyba próba podratowania reputacji programu, a nie prawdziwe uczucie.
...
Następna strona
bDIRmTzr