Czwartek 29.12.2016 18:45

ROZSTANIA ROKU 2016: Brad i Angelina, Depp i Heard, Rihanna i Drake...

rozstania 2016 rozwody 2016 Angelina Jolie Brad Pitt Amber Heard Johnny Depp Justin Bieber Sofia Richie Maja Sablewska Wojciech Mazolewski

Jak co roku, również 2016 przysporzył nam kilku głośnych i przykrych rozstań w świecie show biznesu. Podczas gdy niektórych z nich mogliśmy się spodziewać, rozwody takie jak Brada Pitta i Angeliny Jolie okazały się być dużym zaskoczeniem. Niestety, mijający rok obfitował w rozstania, którym towarzyszyło sporo nieprzyjemnych emocji. Najgłośniej w tej kwestii było o rozwodzie Johnny'ego Deppa z jego młodziutką żoną Amber Heard, która oskarżyła aktora o przemoc i nadużywanie narkotyków. Podobne zarzuty od swojej żony usłyszał Brad Pitt, który z Angeliną Jolie ma szóstkę dzieci.

Na polskim podwórku również nie było kolorowo. 2016 upłynął pod znakiem batalii sądowej Dody z Emilem Haidarem o pierścionek i sukienki, a także głośnych rozstań "par-weteranów": Beaty Kozidrak i jej męża oraz poważnego kryzysu w związku Maryli Rodowicz i Andrzeja Dużyńskiego. Zaskakujące okazało się również rozstanie "ciała astralnego", które chyba wyszło Agnieszce Włodarczyk na dobre - nie tylko ociepliła swój wizerunek w Azja Express, ale również przestała opowiadać w wywiadach dziwne rzeczy i wróciła do show biznesu.

Zobaczcie, komu jeszcze nie poszczęściło się w mijającym roku. A może wręcz przeciwnie?

« Poprzednie 1/17

Angelina Jolie i Brad Pitt

2Angelina Jolie i Brad Pitt