Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wybieramy NAJWIĘKSZĄ ŻENADĘ 2016 roku! GŁOSUJCIE!

426
Podziel się:

Renulka w "Azja Express", jej pośladki fotografowane przez Kubę, czy pośladki Dody wypięte przed Dudą? Cham Pyżalski czy tweety Tomasza Lisa...? Jak co roku - wybór jest trudny. I to Wy decydujecie.

Wybieramy NAJWIĘKSZĄ ŻENADĘ 2016 roku! GŁOSUJCIE!

Co roku wydaje się, że trudno będzie przebić kolejne dwanaście miesięcy w polskim show biznesie. Niestety, co roku okazuje się też, że byliśmy w błędzie. Za największą żenadę 2015 roku uznaliście chwalenie się seksem grupowym z raperami w wykonaniu dwóch nastolatek (zobacz: Chwalenie się grupowym seksem z raperami Największą Żenadą 2015 roku!). W tym roku konkurencja też jest spora.

Dziś wybieramy największą żenadę 2016 roku. Głosujcie w naszej sondzie.

1. Żenulka w "Azja Express"
Występ Renaty Kaczoruk w _**Azja Express**_, znanej z bycia dziewczyną Kuby Wojewódzkiego, miał zrobić z niej gwiazdę TVN-u. Niestety, już po pierwszym odcinku okazało się, że nie lubi jej nawet współtowarzyszka Weronika, nie mówiąc o innych uczestnikach. 30-letnia Renata, zachowująca się jak rozkapryszona gimnazjalistka szybko okrzyknięta została "Żenulką", chociaż, jak twierdzi, wszystko to oczywiście "wina montażu" i producentów, którzy się na nią uwzięli... Jej narzeczony od lat chwali się układami w TVN-ie i nazywa jego królem. Montażyści raczej nie mogli więc wiele pomóc.

2. Renulka wietrzy pupę na plaży, Kuba robi zdjęcia
Na początku grudnia Kuba Wojewódzki i jego dziewczyna, Renata Kaczoruk, wybrali się na romantyczny wyjazd do Sopotu. Jak zwykle spacerowali po plaży i robili sobie zdjęcia reklamując buty. Renata pozowała "królowi TVN-u" pokazując gołą pupę. Potem pozowała przy znaku STOP, zapraszając do udziału w marszu Komitetu Obrony Demokracji. Niestety, nie była to chyba dobra reklama.

3. Doda pokazuje dupę Dudzie
Pod koniec listopada w Teatrze Polskim w Warszawie 25-lecie świętował _**Super Express**_. Na ściance pozowali zaprzyjaźnieni z tabloidem politycy i gwiazdy, które na co dzień podkreślają swoją odrazę dla brukowców i zapewniają, jak bardzo "szanują swoją prywatność". Nie do końca wiadomo, co robił tam Andrzej Duda z żoną, jednak okazję tę świetnie wykorzystała Doda, która nie tylko pokazała mu półnagie pośladki, ale z uśmiechem wręczyła kawałek tortu, komentując to słowami: _**Tylko jedna literka nas różni...**_ Na koniec zaśpiewała mu Happy Birthday, udając Marylin Monroe.

4. Czarna Wdowa z "Superwizjera" w "Rolnik szuka żony"
Trzecia edycja _**Rolnik szuka żony**_ okazała się wyjątkowo pechowa: żadna z par nie przetrwała nawet do zakończenia zdjęć, a producenci musieli zmierzyć się z poważnym "kryzysem wizerunkowym": okazało się bowiem, że dopuścili do programu kobietę powiązaną z niejasną śmiercią dwóch swoich mężów. Beata, kandydatka rolnika Marka, była bohaterką reportażu Superwizjera z 2010 pt. Czarna Wdowa… Telewizja Polska szybko przemontowywała gotowe odcinki tak, żeby było jej jak najmniej i kasowała nieprzychylne komentarze na Facebooku. Na zatuszowanie afery było jednak za późno.

5. Wywiad Wojewódzkiego dla "Playboya"
Kuba Wojewódzki obraził się na swoich pracodawców za to, że nie udało im się zrobić gwiazdy z jego dziewczyny, Renaty Kaczoruk. Najwięcej żalu miał do Małgorzaty Rozenek, która w _**Azja Express**_ komentowała niekoleżeńskie zachowanie Żenulki. W wywiadzie udzielonym Playboyowi wypominał Rozenek wiek, "rozpierdolenie" małżeństwa Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein oraz stwierdził, że ta "przyszła do TVN-u jak do agencji towarzyskiej". Mówił też jak zwykle nerwowo o samochodach i pieniądzach, chwalił się, że ma ferrari i lamborghini, tak jak kiedyś opowiadał o "kilometrowym apartamentem na Powiślu" i "20-letnich pannach", które robią mu dobrze. Co ciekawe, tym razem nie spodobało się to nawet jego fanom. Chyba już zrozumieli, że kiedy ktoś tak bardzo chce udowodnić, że odniósł sukces i ma pieniądze, to najczęściej nie ma mu czego zazdrościć.

6. Rozstanie Dody i Emila Haidara
Każdy mężczyzna, który zdecyduje się związać z Dorotą, powinien najpierw przeczytać wszystkie pełne jadu, prania brudów i oskarżeń wywiady, w których "rozlicza się" ze swoimi byłymi. Rozstanie z Emilem Haidarem należy do najtrudniejszych: upokorzył Rabczewską przed całą Polską, udając bogacza, podczas gdy tak naprawdę okazał się zadłużonym na miliony złotych alkoholikiem z nieślubnym dzieckiem. Teraz widują się już tylko w sądzie: Haidar domaga się zwrotu wartego 225 tysięcy złotych pierścionka zaręczynowego i... wszystkich prezentów, sukienek i butów, które jej kupił. Doda, na pewno nie bez satysfakcji, doniosła tabloidom, że pierścionek musi oddać nie Haidarowi, lecz Urzędowi Skarbowemu, który zajął go na poczet długów Emila. Wynoszą one już podobno... 19 milionów złotych. Właśnie tacy "milionerzy" podrywają polskie gwiazdy.

7. Tweety Tomasza Lisa
Tomasz Lis otrzymuje nagrodę publiczności za tweety, po których lekturze nawet najwierniejszym wyborcom Platformy chce się głosować na PiS. Sami nie wiemy, jak mu się to udaje. Zobaczcie: 2016 rok w tweetach Tomasza Lisa

8. Najbogatsza (i nie najpiękniejsza) polska urzędniczka
W sierpniu dziennikarze Gazety Wyborczej opisali działalność bohaterki warszawskiej afery reprywatyzacyjnej, Marzeny K. Pazerna urzędniczka Ministerstwa Sprawiedliwości w ciągu pięciu lat zarobiła na tzw. dzikiej reprywatyzacji... 38 milionów złotych. W procederze pomagał jej brat prawnik, bezwzględny specjalista od taniego skupowania roszczeń i "odzyskiwania" kamienic. GW szczegółowo opisała sposób działania "grupy odzyskiwaczy", do której należeli biznesmeni, prawnicy i skorumpowani urzędnicy. Zajmowali się oni odnajdywaniem dawnych właścicieli lub spadkobierców i odkupywaniem od nich roszczeń, często za skandalicznie niskie kwoty. Sami prawowici właściciele nie mieli szans odzyskać kamienic, które wpadały w ręce "mafii reprywatyzacyjnej" tuż po ich sprzedaniu.

Według śledczych w Ratuszu musiało działać grono jej wpływowych znajomych, którzy przymykali oko na wielomilionowe przelewy spływające z miejskiej kasy na prywatne konto Marzeny K. W sumie grupa wyprowadziła aż 400 milionów złotych (!) z funduszy publicznych. Wkrótce okazało się, że kobieta zataiła swoje gigantyczne dochody w zeznaniach podatkowych. Specjalna komisja dyscyplinarna ustaliła, że fałszowała PIT-y i dokonywała niewłaściwych korekt, zatajając posiadanie fortuny... W efekcie została zatrzymana przez Centralne Biuro Antykorupcyjne i od tej pory znana jest jako Marzena K. Oczywiście, od razu wyszła na wolność za śmiesznie niską kaucją. Obecnie zajmuje się doglądaniem budowy olbrzymiego domu w Konstancinie. Mówiąc zupełnie szczerze, życzymy jej, żeby bała się z niego wychodzić.

9. "Roast" Kuby Wojewódzkiego
Miało być śmiesznie, wyszło jak zwykle. Emitowany przez TVN roast jego "króla" okazał się głównie pośmiewiskiem z Anny Dereszowskiej, która nasłuchała się "żartów" ze swojej waginy, wstydliwego romansu z Kamilem Durczokiem i braku umiejętności aktorskich. Niezależnie od tego, ile jej za to zapłacili, to nie ma chyba pieniędzy, które tłumaczyłyby ten poziom żartów.

10. (Damski?) bokser
Dariusz Michalczewski, znany od kilkunastu dni jako Dariusz M., przez lata kreował się na hojnego i kochającego męża, zapewniającego swojej żonie Barbarze luksusowe i bezstresowe życie. Promował się też w Newsweeku Tomasza Lisa jako prawdziwy patriota, gardzący "baranami z PiS-u" i "katolikami-obłudnikami". Niestety, wiele wskazuje na to, że torebki za 160 tysięcy złotych (!) i zegarki Cartiera miały coś wynagrodzić... W połowie grudnia żona (damskiego?) boksera nie wytrzymała i wezwała policję, która zatrzymała Michalczewskiego i przebadała na obecność alkoholu i narkotyków (znaleziono przy nim kokainę). Chociaż prokuratura postawiła mu zarzuty używania wobec żony obraźliwych słów oraz naruszenia jej nietykalności cielesnej, adwokat pięściarza twierdzi oczywiście, że wszystkie są "bezzasadne", a Barbara Michalczewska "pomyliła się", mówiąc "w nerwach" przybyłym na interwencję policjantom, że znęca się nad nią od siedmiu lat... Na jego nieszczęście milczeć nie chce była żona, Dorota, która przypomniała tabloidom, że była bita przez Michalczewskiego i musiała uciekać z domu.

11. Wulgarny cham Łukomski-Pyżalski
Najbogatsi beneficjenci programu 500+, Izabella Łukomska-Pyżalska i jej mąż, Jakub Pyżalski, kreują się na tradycyjną, "idealną" rodzinę. Ich majątek szacowany jest na 18 milionów złotych, zaś za Pyżalskim wciąż ciągną się oskarżenia o przynależność do gangu kradnącego broń i napadającego na TIR-y. Nawet niedoszła polityk przyznaje, że mąż dorobił się pierwszych milionów jako przestępca... I tak właśnie zachowuje się i wygląda. Dziś jest właścicielem firmy Family House, głównego sponsora Warty Poznań. W jeden z czerwcowych weekendów zespół walczył w barażach z Garbarnią Kraków, podczas gdy Pyżalski "dopingował" zawodników... wyzywając graczy przeciwnej drużyny. Mąż Izabelli nazywał piłkarzy "ciotami" i kazał im się "kurwa zamknąć", a także chwalił się przed jednym, że "ruchał jego starą i prosto na ryj się spuszczał" oraz że "liże mu dupę tak jak żadna nie liże". Złośliwi mówią, że o tej dupie wie coś Izabela Łukomska-Pyżalska. Nie zazdrościmy.

12. Rafał Betlejewski poniża bezrobotnych w TTV
Dziennikarz TTV Rafał Betlejewski kreuje się na niepokornego reportera, zajmującego się kontrowersyjnymi sprawami. Najbardziej lubi upokarzać słabszych i bezbronnych. Postanowił zakpić ze zdesperowanych i bezrobotnych ludzi z Radomia - sfilmował, jak wykonują upadlające zadania, chcąc zmusić ich do zgody na skandaliczne warunki zatrudnienia. Mimo powszechnej krytyki Betlejewski był dumny ze swojego okrutnego materiału, który reklamował jako "hardcore" i przyznał, że zrobił to dla podniesienia oglądalności i zysku firmy.

13. Michał Witkowski planujący ustawkę z paparazzi pod szpitalem Figurskiego
Fascynacja show biznesem nie wychodzi Michałowi Witkowskiemu na dobre, podobnie jak uzależnienie od medycyny estetycznej. Pisarz-celebryta nie tylko przestaje przypominać siebie, ale ma coraz głupsze pomysły na autopromocję. Oprócz dziwacznych stylizacji na ściankach przysłużyć miały mu się również... zdjęcia z chorym Michałem Figurskim. Były już chłopak Witkowskiego ujawnił nam ich rozmowę, w której Michał napisał:

Powinniśmy też skorzystać z tego, że mamy auto i odwiedzić Michała w Konstancinie w sanatorium, z tego byłyby dobre zdjęcia i wzruszający news - instruował chłopaka. Ja na przykład chciałbym wygenerować takiego posta "Witkowski i Fałowski odwiedzili Figurskiego w sanatorium". Ociepla wizerunek i jest pozytywny.

_

_

14. Pudzian bije Popka w klatce

Cała walka trwała... 80 sekund. Chociaż "król" Popek odgrażał się, że pokona Pudzianowskiego, w pewnym momencie żal było patrzeć na to, co działo się na ringu. Celebryta-kryminalista, który chwali się wytatuowanymi gałkami ocznymi i pociętą twarzą, nie miał szans z byłym strongmanem. Jak trafnie podsumował Przemysław Saleta, "ośmiu lat melanżu nie da się nadrobić w trzy miesiące"...

15. "Sylwestrowy" makijaż w "Pytaniu na śniadanie"
Koszmarne makijaże zaprezentowane w jednym z ostatnich w tym roku wydań Pytania na śniadanie mają szansę rzutem na taśmę wygrać tegoroczny wyścig o tytuł "Żenady 2016". Mina modelki, która zmuszona była wystąpić w ogólnopolskiej telewizji wyglądając jak szop, który wpadł do wiadra z brokatem, mówi wszystko. Zresztą to jej nam najbardziej żal, chociaż sama na pewno też by na siebie zagłosowała.

16. Kate Rozz chwali się bogactwem i stylem życia w "Dzień Dobry TVN"
Trudno to wprawdzie porównywać ze wszystkimi żenadami powyżej, ale jednak promowanie przez ogólnopolską telewizję na "kobietę sukcesu" osoby, która tak zarabia na drogie ubrania, jest chyba nie na miejscu.

[#sonda|id=24|title=Wybieramy%20NAJWI%C4%98KSZ%C4%84%20%C5%BBENAD%C4%98%202016%20roku!%20G%C5%81OSUJCIE!#]

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(426)
Gość
6 lat temu
Pyzalski - dno.
gość
6 lat temu
wszyscy!
Gość
6 lat temu
Makijaż na sylwestra!!! To jest żenada i kpina roku!! Później Rozz to żenująca prostytutka
gość
6 lat temu
"Sylwestrowy" makijaż w "Pytaniu na śniadanie"
Gość
6 lat temu
Pyżalski - niżej niż rów mariański.
Najnowsze komentarze (426)
gość
6 lat temu
Wojewódzki powinien dostać nagrodę specjalną za całokształt
gość
6 lat temu
rabczewska dno
gość
6 lat temu
Pokazywanie d**y przez Dodę dla prezydenta państwa! I ten jego wniebowzięty wzrok i obleśny uśmieszek! FUJ!
Gość
6 lat temu
Wszyscy
gość
6 lat temu
cie uj, ciezko wybrac jedna ;p
spokoziom
6 lat temu
największą żenadą jest cały p********y pudelek i to jemu daje 10 pkt a c**j nawet 1000
gość
6 lat temu
Doda z d**a i duda
gość
6 lat temu
Szkoda, że można oddać tylko 1 głos. Dla mnie the winer is Renulka w programie i Żenulka z gołym chudym tyłkiem. Drugie miejsce Doda pokazująca d****o Dudzie :-)
Gość
6 lat temu
Wszystko zasługuje ma miano żenady 2016
Gość
6 lat temu
Popek to totalne dno. Wygląda jak ufoludek. Podpisuje się a tak naprawdę nie ma czym...żal
Gość
6 lat temu
K***a ale g****o
modry
6 lat temu
Stawiam na 12
gość
6 lat temu
a gdzie śpiewająca mucha w sejmie?
gosc
6 lat temu
Betlejewski
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie