Środa 04.01.2017

Terlikowski broni kebabów: "Jestem Polakiem, katolikiem i UWIELBIAM KEBAB. Wspieram ludzi ciężko pracujących!"

Tomasz Terlikowski bójka w Ełku morderstwo w Ełku

Terlikowski broni kebabów: "Jestem Polakiem, katolikiem i UWIELBIAM KEBAB. Wspieram ludzi ciężko pracujących!"

W sylwestrowy wieczór w Ełku doszło do tragicznych zdarzeń, których skutki odbiły się echem w całej Polsce. W jednym z barów z kebabem wywiązała się bójka między 21-letnim klientem lokalu a pracującymi w nim mężczyznami - Algierczykiem i Tunezyjczykiem. Kiedy Daniel R. wziął dwie butelki napoju i nie zapłacił, mężczyźni wybiegli za nim na ulicę. Podczas szarpaniny zadali młodemu Polakowi trzy ciosy nożem. Jeden z nich okazał się śmiertelny.

Oskarżony o zabicie 21-latka Tunezyjczyk został aresztowany. Twierdzi, że działał w obronie własnej i nikogo nie chciał zabić.

Zobacz: Tunezyjczyk z Ełku: "Broniłem się, brałem tego noża w strachu. Ja nigdy nie chciałem, żeby ktoś zabić"

Zajście wywołało lawinę rasistowskich komentarzy w sieci i stało się wodą na młyn przeciwników zapraszania do Polskich uchodźców z krajów Bliskiego Wschodu. Swoje zdanie w publicznej dyskusji wyraził również Tomasz Terlikowski, jednak staje po stronie osób o arabskim pochodzeniu pracujących w Polsce:

Jestem Polakiem, katolikiem i uwielbiam kebab. Szczególnie ten rzeczywiście arabski, z mocnymi przyprawami, ostrymi sosami i dobrze wypieczoną baraniną - pisze na swojej stronie internetowej Terlikowski. Wspieram ludzi ciężko pracujących, którzy wchodzą w naszą polską rzeczywistość i wzbogacają ją, a nie wyciągają rękę po socjal. Część z nich to chrześcijanie, inni to muzułmanie czy Hindusi, ale to akurat - w przypadku kuchni - nie ma znaczenia.


Atakowanie ich, obarczanie winą czy mszczenie się za zbrodnię (niewątpliwą) jaką było zabicie Polaka w Ełku (pomijam cały kontekst sytuacji, który nie usprawiedliwia zabójców, ale komplikuje obraz), to głupota i skandal. Głupota i skandal, bo służy to jedynie lewicy, która otrzymuje mocny dowód na to, że w Polsce rzeczywiście jest jakiś problem z rasizmem i nacjonalizmem, że jako Polacy mamy fobię antyimigrancją, i że w związku z tym trzeba nieustannie walczyć z tymi zagrożeniami.

Demolowanie budek z kebabami (nawet jeśli należą one do Hindusów), akcje nie jem kebabów - to nie tylko woda na młyn rozmaitej maści lewaków, ale przede wszystkim to dowód kompletnego nie zrozumienia tego, czym jest - od wieków Polskość.

Porównajcie to z obraźliwym wpisem Piotra Najsztuba:

Najsztub o "polskich kozojebcach": "Owco- i jagnio-jebcy z południa Polski!"

fot. PAP

Czym jest tradycyjna rodzina? Zadanie z WOS-u zaskoczyło nawet Terlikowskiego

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (311)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 311
Odpowiedz
51 194
zgłoś
Gość 04.01.2017 12:37
Ten człowiek powinien mieć zakaz publicznego wypowiadania się
Odpowiedz
1092 175
zgłoś
gość 04.01.2017 12:37
O ,nareszcie przemówił ludzkim głosem.
Odpowiedz
716 182
zgłoś
Gość 04.01.2017 12:38
Cud!!! Zwierzę przemówiło ludzkim głosem!!!!
Odpowiedz
951 142
zgłoś
Gość 04.01.2017 12:38
I prawdę powiedział. Stop nienawiści
Odpowiedz
103 51
zgłoś
Sonia 04.01.2017 12:39
Bronić broni i słusznie. Myślałam, że znormalniał, ale nie, trzeba było winą lewicę obarczyć... Zal.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 311