Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska zapłaci Bocellemu 200 TYSIĘCY, żeby z nią zaśpiewał?

202
Podziel się

Jusia wymyśliła sobie, że dołączy do ekskluzywnego grona gwiazd. "Czuje się wyróżniona, bo Andrea nie śpiewa z byle kim".

Steczkowska zapłaci Bocellemu 200 TYSIĘCY, żeby z nią zaśpiewał?
bDHJTpqZ

Justyna Steczkowska szuka coraz to nowych pomysłów na swoją karierę. Niestety, nie do końca jest w tym oryginalna. Kiedy nagrała utrzymaną w bałkańskich klimatach płytę I na co mi to było? z Bobanem Markoviciem, fani dopatrzyli się zbyt daleko idących podobieństw do wcześniejszego o 16 lat albumu Kayah i Gorana Bregovicia. Zaś kiedy Jusia ogłosiła, że zaśpiewa z Jose Carrerasem na koncercie w Krakowie, wszyscy przypomnieli sobie, że ze światowej sławy tenorem występowała wcześniej Edyta Górniak, na koncercie w Trójmieście.

Zresztą pech nie przestał prześladować Steczkowskiej. Na koncert w Krakowie ostatecznie w ogóle nie dotarła. Podobno helikopter, którym leciała z Torunia, nie mógł wylądować ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Ostatecznie Justynie udało się ubłagać śpiewaka, by wystąpił gościnnie na jej urodzinowym koncercie w Operze Leśnej latem zeszłego roku. Przypomnijmy: Steczkowska w końcu wystąpiła z Carrerasem! (ZDJĘCIA)

Teraz zaś postanowiła pójść za ciosem i zaśpiewać z Andreą Bocellim. Piosenkarka wymyśliła sobie, że dzięki temu dołączy do eksluzywnego grona gwiazd, które zaszczycił wspólnym występem i do którego należą między innymi Barbra Streisand, Celine Dion i Sarah Brightman.

bDHJTprb

Kłopot w tym, że Bocelli do tej pory o niej nie słyszał. Podobno gotów jest zaryzykować, ale nie za darmo. Steczkowska oczywiście domaga się, by zaśpiewał z nią swój największy przebój Time To Say Goodbye, a to nie wyjdzie tanio.

Justyna musi na to poświęcić 200 tysięcy złotych, ale stwierdziła, że będzie warto - ujawnia w Fakcie osoba z otoczenia artystki. Czuje się wyróżniona, że dołączy do ekskluzywnego grona, bo Andrea nie śpiewa z byle kim.

To oczywiste. Tylko z tymi, którzy mają wolne 200 tysięcy złotych.

bDHJTprh
bDHJTpri
Zobacz także: Justyna Steczkowska: uwierzycie, że ma tyle lat?
Zobacz także: Zobacz też:
bDHJTprC
KOMENTARZE
(202)
jt
4 lata temu
Żydówa jedna
gość
4 lata temu
Dużo lepsza od Edyty!
Gość
4 lata temu
Bzdura! Nikomu nie musi placic! Spiewa z najlepszymi bo sama jest najlepsza! Justynko trzymamy kciuki!!!!!!
bDHJTprD
gość
4 lata temu
gdyby nie kasa i operacje plastyczne wygladałby jak w szansie na sukces..brzydka twarz,brak piersi i brak doczepów włosów i makijazu pernamentnego
Gość
4 lata temu
Justyna jest najlepsza!
Gość
4 lata temu
Bzdura! Nikomu nic nie zaplaci- po prostu zostala wybrana jako najlepsza polska artystka!
Kim
4 lata temu
za beztalencie trzeba płacić ale i tak nic z tego nie będzie !!! hahaha ! Żenada !
Gość
4 lata temu
Pierwszą Polką ktora spiewala z Bocellim jest Olga Szomańska . Polecam posluchac.
gość
4 lata temu
Głos piękny Justyna ma, figurę też tylko brak pomysłu na siebie.
kazimierz66
4 lata temu
To prawda, że z byle kim nie śpiewa. Ale zdarza mu się z litości zachałturzyć za sowite wynagrodzenia.
Gość
4 lata temu
Zenada
Gość
4 lata temu
Z wiesnieskim niech zaśpiewa, a nie Bocieli
Gość
4 lata temu
Jak łapówki
bDHJTprv
Gość
4 lata temu
Ten portal to jedno wielkie g****o!!! Sami byście zrobili coś pożytecznego ze swoim życiem a nie krytykujecie ludzi, którzy musieli zapier***** aby być tym kim dzisiaj są . Szkoda że tacy tandetni ludzie, krórzy tworzą te stronę i posty chodzą po świcie i tlen marnują!!!
...
Następna strona
bDHJTprX