Poniedziałek 09.01.2017

Działacz KOD z Francji: "Opublikuję RACHUNKI Z PERFUMERII i SKLEPÓW w Paryżu, gdzie Kijowscy "bronili demokracji" za kasę KOD!"

Mateusz Kijowski KOD Komitet Obrony Demokracji Kijowski przelewał pieniądze

Działacz KOD z Francji: "Opublikuję RACHUNKI Z PERFUMERII i SKLEPÓW w Paryżu, gdzie Kijowscy "bronili demokracji" za kasę KOD!"

Początek roku okazał się punktem zwrotnym w politycznej karierze Mateusza Kijowskiego, lidera KOD-u, który oprócz organizacji i przewodzenia marszom w towarzystwie opozycji i gwiazd zasłynął unikaniem płacenia alimentów. Po upublicznieniu faktur, z których wynika, że Kijowski przelewał sobie po 15 tysięcy złotych miesięcznie, w dodatku na konto swojej spółki, by uniknąć komornika i płacenia alimentów, coraz więcej działaczy mówi i pisze w sieci szczerze, co o nim myśli.

Sytuację lidera ruchu pogrążyły kolejne relacje jego byłych kolegów z KOD-u.

Zobacz: Były działacz KOD o Kijowskim: "Za pierwsze uzbierane do puszek KOD pieniądze kupił sobie najnowszego iPhone za 4500 zł"

Działacz KOD: "Kijowski twierdził, że nie ma z czego żyć, a DOSTAŁ 10 PROCENT ŚRODKÓW zebranych przez nas w całym kraju!"

To niestety nie koniec. Na Facebooku popularność zdobywa teraz wpis Macieja Klawikowskiego, pierwszego koordynatora KOD-u we Francji. Mężczyzna pisze, że Mateusz i Magdalena Kijowscy ze składek KOD-u kupowali… markowe ubrania i perfumy. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Jako pierwszy koordynator i admin #KOD Francja od grudnia 2015, pozniej zalozyciel i poslugujacy w stowarzyszeniu #ADDP jako jego szef - a od czerwca 2015 bezposrednia ofiara groteskowych zarzutow Magdy Kijowskiej, na prosbe mediow - postanowilem opisac pare faktow i upublicznie je. W tym rowniez dzialania i postepowanie obecnych wladz ADDP, przekretow finansowych i wizyt Mateusza i Magdy Kijowskich w Paryzu i we Francji.

Dlaczego mnie nie dziwi ze upadla cesarzyca Magdalena Kijowska, ta od 95% akcji i jak widac od 100% puszek, dziwnie zamilkla? moze sie obrazila za brak docenienia jej wiekopomnych zaslug w umacnianiu demokracji (w rodzinie+), czy wszelkicj innych zaslug (dla rodziny+)? Biedulka. Ciekawe co na to sorbonska profesor Agnieszka Grudzinska (wlasnie mnie zbanowala : prawda w oczy kole nawet paryskie Krychy Pawlowicz?), Joanna Lasserre i reszta panius paryskich, ktore serwowaly upadlej Cesarzycy slimaczki i aperitify za nie swoje pieniadze? A ja i tak opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepow w Paryzu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kase #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentow. Tfu !

Przykro się to czyta. Po tysiącach komentarzy w sieci widać, że wielu wrażliwych i uczciwych ludzi naprawdę zaufało Mateuszowi Kijowskiemu i zbierało dla niego pieniądze. Teraz dowiedzieli się, że po wypłaceniu sobie 91 tysięcy złotych Kijowski nadal unika komornika, nie spłacił długu dzieciom, ani nawet nie zaczął im płacić pełnych 2 tysięcy złotych miesięcznie.

Zobaczcie: Kijowski: "Płacę alimenty w takiej wysokości, w jakiej jest to możliwe, nie w pełnej"

Kopacz: "Kijowski zrobił wielką rzecz, zmobilizował ludzi, wyprowadził ich na ulice!"

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (657)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 657
Odpowiedz
1210 102
zgłoś
gość 09.01.2017 14:42
ta sytuacja i cała polska polityka to scena rodem z filmu "Dzień świra"
Odpowiedz
1883 176
zgłoś
gość 09.01.2017 14:43
Wyszedł Kijowski z worka. To czego tak broni to nie demokracja, a kasa. A jakie zdziwienie, że koleś który rękami i nogami broni się przed zapłatą alimentów okazuje się nieuczciwy.
Odpowiedz
1447 131
zgłoś
gość 09.01.2017 14:43
kijowski to szuja i karierowicz, nie widzicie tego?
Odpowiedz
122 430
zgłoś
gość 09.01.2017 14:43
koniec z Kaczyńskim, mam dosc tej totalitarnej polityki!!!
Odpowiedz
124 275
zgłoś
Gość 09.01.2017 14:43
gość: PRECZ Z PISEM!!!
Ten wrzód niedługo pęknie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 657