Działacz KOD z Francji: "Opublikuję RACHUNKI Z PERFUMERII i SKLEPÓW w Paryżu, gdzie Kijowscy "bronili demokracji" za kasę KOD!"

485
Podziel się

"Jako pierwszy koordynator i admin KOD Francja od grudnia 2015 postanowiłem opisać parę faktów. Kijowscy za kasę KOD "bronili demokracji" kosztem alimentów".

Działacz KOD z Francji: "Opublikuję RACHUNKI Z PERFUMERII i SKLEPÓW w Paryżu, gdzie Kijowscy "bronili demokracji" za kasę KOD!"

Początek roku okazał się punktem zwrotnym w politycznej karierze Mateusza Kijowskiego, lidera KOD-u, który oprócz organizacji i przewodzenia marszom w towarzystwie opozycji i gwiazd zasłynął unikaniem płacenia alimentów. Po upublicznieniu faktur, z których wynika, że Kijowski przelewał sobie po 15 tysięcy złotych miesięcznie, w dodatku na konto swojej spółki, by uniknąć komornika i płacenia alimentów, coraz więcej działaczy mówi i pisze w sieci szczerze, co o nim myśli.

Sytuację lidera ruchu pogrążyły kolejne relacje jego byłych kolegów z KOD-u.

To niestety nie koniec. Na Facebooku popularność zdobywa teraz wpis Macieja Klawikowskiego, pierwszego koordynatora KOD-u we Francji. Mężczyzna pisze, że Mateusz i Magdalena Kijowscy ze składek KOD-u kupowali… markowe ubrania i perfumy. Zachowujemy oryginalną pisownię:

Jako pierwszy koordynator i admin #KOD Francja od grudnia 2015, pozniej zalozyciel i poslugujacy w stowarzyszeniu #ADDP jako jego szef - a od czerwca 2015 bezposrednia ofiara groteskowych zarzutow Magdy Kijowskiej, na prosbe mediow - postanowilem opisac pare faktow i upublicznie je. W tym rowniez dzialania i postepowanie obecnych wladz ADDP, przekretow finansowych i wizyt Mateusza i Magdy Kijowskich w Paryzu i we Francji.

Dlaczego mnie nie dziwi ze upadla cesarzyca Magdalena Kijowska, ta od 95% akcji i jak widac od 100% puszek, dziwnie zamilkla? moze sie obrazila za brak docenienia jej wiekopomnych zaslug w umacnianiu demokracji (w rodzinie+), czy wszelkicj innych zaslug (dla rodziny+)? Biedulka. Ciekawe co na to sorbonska profesor Agnieszka Grudzinska (wlasnie mnie zbanowala : prawda w oczy kole nawet paryskie Krychy Pawlowicz?), Joanna Lasserre i reszta panius paryskich, ktore serwowaly upadlej Cesarzycy slimaczki i aperitify za nie swoje pieniadze? A ja i tak opublikuje rachunki z perfumerii i markowych sklepow w Paryzu i La Rochelle gdzie pp Kijowscy za kase #KOD "bronili demokracji" kosztem alimentow. Tfu !

Przykro się to czyta. Po tysiącach komentarzy w sieci widać, że wielu wrażliwych i uczciwych ludzi naprawdę zaufało Mateuszowi Kijowskiemu i zbierało dla niego pieniądze. Teraz dowiedzieli się, że po wypłaceniu sobie 91 tysięcy złotych Kijowski nadal unika komornika, nie spłacił długu dzieciom, ani nawet nie zaczął im płacić pełnych 2 tysięcy złotych miesięcznie.

KOMENTARZE
(485)
gość
3 lata temu
Wyszedł Kijowski z worka. To czego tak broni to nie demokracja, a kasa. A jakie zdziwienie, że koleś który rękami i nogami broni się przed zapłatą alimentów okazuje się nieuczciwy.
Gość
3 lata temu
Zdziwiona nie jestem... :/ bagno i sto metrów mułu... PiS kupił popcorn nachosy i siedzi w sali "kolumnowej " i rży ze śmiechu...
gość
3 lata temu
kijowski to s***a i karierowicz, nie widzicie tego?
gość
3 lata temu
ta sytuacja i cała polska polityka to scena rodem z filmu "Dzień świra"
Gość
3 lata temu
On zrobi wszystko dla kasy. Sprawdzcie jego zyciorys. Jest sponsorowany przez Sorosa, ktory z innymi starymi zydami niszczy swiat aby prowadzic chore ideologie i nowy porzadek swiata
Najnowsze komentarze (485)
ewa
3 lata temu
powinni go wywalic - psuje tylko dobre imie KOD i jej cel - masakra
aaa
3 lata temu
ty s***o kłamliwa
gość
3 lata temu
Kariera Nikodema Dyzmy
ja
3 lata temu
Spuszczamy Kijowskiego z woda biezaca , ciekawe kto sie "pojawi" na jego miejsce, jakis inny nieudacznik-karierowicz, czy kolejny cwany i bezwzgledny lisek , co to bedzie wraz z grupa kodowskich oszolomow macil za sorosowe srebrniki narodowa kadz ???!!!
ja
3 lata temu
Moralne dno i zenada , a kodowcom zycze szybkiego przejrzenia na oczy , w jakie bagno dali sie wpakowac , jako grupa zwyklych , sterowanych , pozytecznych idiotow!!!
gość
3 lata temu
a ja nie jestem zaskoczona 8 lat kradli to teraz trzeba znaleźć nowe źródła do okradania
gość
3 lata temu
Niech wilki przestaną chodzic w owczej skórze,by na tym ogniu upic własną pieczeńi wbrew normalnej, uczciwej naturze udawać,w manowce prowadzić barany,bo zamiast zysków, będą lizać rany
gość
3 lata temu
Kijowski, oddaj przynajmniej perfumy!!!
gość
3 lata temu
same brzydale fe
gosc
3 lata temu
glupvy co daja pieniadze nich wreszcie ktos cos zrobi za wlasne pieniadze mbedzie inacze nie dam grosz na zadna fun dacjeoze
głość
3 lata temu
okazał się zwykły cwaniaczkiem ...takie to POLSKIE AŻ BOLI.
gość
3 lata temu
pokrętna s***a wstyd
gość
3 lata temu
Wystarczy posłuchać tej mowy nienawiści i spojrzeć na człowieka, który jedyne co potrafi to okradać dzieci z tego co im się prawnie należy aby poprawić samopoczucie swojego nędznego ego i dogodzać grubasce w kasku, która gdyby miała mózg to może by zrozumiała,że dla paru dni chwały i tak spadnie z piedestału a pan brodacz spieprzy z laseczką zagranicę. Jesteś pan dno i taki zostaniesz, dla mnie śmieć co nie płaci alimentów.
gość
3 lata temu
Obrzydliwy cwaniak, chachmęciarz, i z******j. Ale czego można się było spodziwać po bezczelnym typie, który okrada własne dzieci?
...
Następna strona