Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Doda grozi Emilowi: "Ma w ręku oświadczenie Haidara, że zapłaci jej milion złotych"

231
Podziel się:

"Pan Haidar podpisał to oświadczenie w obecności notariusza".

Doda grozi Emilowi: "Ma w ręku oświadczenie Haidara, że zapłaci jej milion złotych"

_

_

Jesienią 2015 roku Doda potwierdziła krążące od dawna plotki, że "jej ścieżka życia z Emilem dobiegła końca". Podobno ujawnione przez tabloidy tajemnice Emila Haidara, takie jak nieślubne dzieci, wielomilionowe zadłużenie w Urzędzie Skarbowym oraz uzależnienie od alkoholu, niemile ją zaskoczyły. Wprawdzie lojalnie zapewniała, że od dawna wie o wszystkim, jednak sytuacja w końcu ją przerosła.

Na pożegnanie Emil, za pośrednictwem adwokata, zażądał od niej zwrotu wszystkich prezentów, jakie od niego dostała oraz oskarżył ją o... kradzież należącej do niego szafy wraz z zawartością.

Doda ma wprawę w burzliwych rozstaniach. Wyrzucając Radka Majdana ze swojego apartamentu, zaniosła jego rzeczy do osiedlowego śmietnika, a potem zadzwoniła po fotoreporterów, żeby uwiecznili, jak szuka swoich majtek w kontenerach. Pamiątki po Nergalu spaliła zaś uroczyście na balkonie.

Rozstanie z Emilem przebiło to wszystko. Byli kochankowie procesują się o zwrot pierścionka zaręczynowego, sukienek, torebek i butów, które Doda otrzymała podczas ich narzeczeństwa, porysowany samochód oraz kradzież szafy wraz z zawartością. W międzyczasie Doda dba o to, by do mediów przeciekły kompromitujące Haidara dokumenty, jak na przykład o przejęciu pierścionka zaręczynowego przez Urząd Skarbowy, na poczet wynoszącego 19 milionów złotych zadłużenia Emila.

Ostatnio zaś dostarczyła redakcji tygodnika Twoje Imperium oświadczenie, podpisane przez Haidara, że wypłaci jej milion złotych, jeśli wobec niej "zachowa się niepoprawnie pod wpływem alkoholu". Prawnik piosenkarki, Filip Dopierała, zapewnia, że papier ten ma cechy wiążącego dokumentu i może być dowodem w sądzie.

Pan Haidar podpisał to oświadczenie w obecności notariusza - wyjaśnia adwokat. Miało chronić moją klientkę przed przykrymi konsekwencjami nadużywania przez niego alkoholu, na przykład awanturami i kompromitowaniem jej w oczach innych.

Na tej podstawie Doda domaga się od byłego narzeczonego pieniędzy. Zdaniem Haidara to tylko próba odwrócenia uwagi od tego, że Rabczewska ciągle nie wywiązała się z nałożonego przez sąd obowiązku zwrócenia pierścionka zaręczynowego. Pomimo nałożenia na nią klauzuli wykonalności i trzykrotnej wizyty komornika, pierścionka jak nie było tak nie ma. To może posłużyć za pretekst do wytoczenia kolejnego procesu, o udaremnienie wykonania postanowienia sądu. Grozi za to od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Widać, że pani Rabczewska ma jakiś problem, wart milion złotych, bo takiej samej kwoty żądała wcześniej od dziennikarki Agnieszki Woźniak_-Starak_ - komentuje Emil Haidar w Twoim Imperium. Ciągle pokazuje jakieś tajemnicze kwity, grozi i wylewa pomyje na wszystkich, już nie tylko na mnie. Zobaczymy, jak wylewna będzie po wyrokach.

_

_

_

_

Zobacz także: Doda: "Wszystko, co mam, zawdzięczam sobie!"

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(231)
xoxo
6 lat temu
Mocna kandydatka do " Żenada Roku 2017"
Gość
6 lat temu
Beznadziejni są oboje
gość
6 lat temu
brzydka, obleśna i zero klasy, na szczęście ludzie wreszcie widzą na oczy i jej kariera umarła
Gość
6 lat temu
Zalosna jest, nie moze zniesc ze ktos odchodzi
gość
6 lat temu
wiecie że to Doda poznała Luberta z tą słynną Ewą burd.....mamą która wysyłała modelki do Dubaju? ciekawe czy Doda też jeździła? to by tłumaczyło skąd ona ma tyle kasy na teledyski, płyty, stroje,operacje mimo,że sprzedaż bardzo spadła... Kto wie co takie celebrytki i piosenkareczki skrywają : )
Najnowsze komentarze (231)
gość
5 lata temu
Troszkę jakby p*********a, co nie?
gość
6 lat temu
Ty masz problem wart 19 milionow
gość
6 lat temu
wsytętna i prostacka dziwa to wstyd komuś takiemu rękę podać lub odpowiedziec na dzień dobry.
gość
6 lat temu
zobaczcie dodoniak ropucha..wygląda jak transwestyta...ale i jak prostytutka spod latarni. Zwykła dzi..ka...liżąca fiuty
gość
6 lat temu
drodzy czytelnicy czy ten okolczykowany transwestyta zapomniał się ubrać? Ale cóż można mówic o lizajfiucie. Pamiętacie jak podczas występów lizała fiuty.. tak  zostanie.. to jej logo firmowe. I Nikt nie chce takiej skompromitowanej lizajfiuty. Ale skąd ma brać wzorce? Ojciec lowelas i bękartorób na boku, matka zdradzana i*****a..no i transwestyta z poziomem inteligencji sztachety  w płocie
gość
6 lat temu
to co wyczynia rabczewska graniczy z debilizmem. Ale co można mowic o idiotce wychowanej z rodzinie degeneratów. Ojciec wydziarany lowelas, matka zdradzana przez lowelasa...i dodoniak llizajfiuta bez wzorców. Dostać milion za nic nierobienie... brawo..praca lżejsza od snu....
gość
6 lat temu
Doda jest odpychająca
gość
6 lat temu
Widac , że to alkoholik!
Gość
6 lat temu
Doda załóż rodzinę i siedź w domu a nie zachowujesz się jak wiochmen i innym ludziom przypał robisz trochę ogr w orient
Gość
6 lat temu
Doda załóż rodzinę i siedź w domu a nie zachowujesz się jak wiochmen i innym ludziom przypał robisz trochę ogr w orient
Gość
6 lat temu
Brzydki ten hajdar jak noc...
gość
6 lat temu
WOOW GOŚĆ JEST TOTALNYM DNEM....
Gość
6 lat temu
Na trzecim zdjęciu od góry ten cały Emil ma w tylnej kieszeni setkę, widać po koreczku 🍾🍾
gość
6 lat temu
To jak z tym pierścionkiem? On chce by ona go oddala a ona ma kwit o zajęciu go przez skarbowke?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie