Wtorek 10.01.2017

Doda grozi Emilowi: "Ma w ręku oświadczenie Haidara, że zapłaci jej milion złotych"

Doda Dorota Rabczewska Emil Haidar

Doda grozi Emilowi: "Ma w ręku oświadczenie Haidara, że zapłaci jej milion złotych"

Jesienią 2015 roku Doda potwierdziła krążące od dawna plotki, że "jej ścieżka życia z Emilem dobiegła końca". Podobno ujawnione przez tabloidy tajemnice Emila Haidara, takie jak nieślubne dzieci, wielomilionowe zadłużenie w Urzędzie Skarbowym oraz uzależnienie od alkoholu, niemile ją zaskoczyły. Wprawdzie lojalnie zapewniała, że od dawna wie o wszystkim, jednak sytuacja w końcu ją przerosła.

Na pożegnanie Emil, za pośrednictwem adwokata, zażądał od niej zwrotu wszystkich prezentów, jakie od niego dostała oraz oskarżył ją o... kradzież należącej do niego szafy wraz z zawartością.

Doda ma wprawę w burzliwych rozstaniach. Wyrzucając Radka Majdana ze swojego apartamentu, zaniosła jego rzeczy do osiedlowego śmietnika, a potem zadzwoniła po fotoreporterów, żeby uwiecznili, jak szuka swoich majtek w kontenerach. Pamiątki po Nergalu spaliła uroczyście na balkonie, zaś po rozstaniu z Błażejem Szychowskim udzieliła wywiadu, w którym wspominała ciepło, że "patrzył na mikrofon jak dziwka na kutasa”.

Rozstanie z Emilem przebiło to wszystko. Byli kochankowie procesują się o zwrot pierścionka zaręczynowego, sukienek, torebek i butów, które Doda otrzymała podczas ich narzeczeństwa, porysowany samochód oraz kradzież szafy wraz z zawartością. W międzyczasie Doda dba o to, by do mediów przeciekły kompromitujące Haidara dokumenty, jak na przykład o przejęciu pierścionka zaręczynowego przez Urząd Skarbowy, na poczet wynoszącego 19 milionów złotych zadłużenia Emila.

Zobacz: Urząd Skarbowy skonfiskuje pierścionek Dody! Emil ma już... 19 milionów długu?!

Ostatnio zaś dostarczyła redakcji tygodnika Twoje Imperium oświadczenie, podpisane przez Haidara, że wypłaci jej milion złotych, jeśli wobec niej "zachowa się niepoprawnie pod wpływem alkoholu". Prawnik piosenkarki, Filip Dopierała, zapewnia, że papier ten ma cechy wiążącego dokumentu i może być dowodem w sądzie.

Pan Haidar podpisał to oświadczenie w obecności notariusza - wyjaśnia adwokat. Miało chronić moją klientkę przed przykrymi konsekwencjami nadużywania przez niego alkoholu, na przykład awanturami i kompromitowaniem jej w oczach innych.

Na tej podstawie Doda domaga się od byłego narzeczonego pieniędzy. Zdaniem Haidara to tylko próba odwrócenia uwagi od tego, że Rabczewska ciągle nie wywiązała się z nałożonego przez sąd obowiązku zwrócenia pierścionka zaręczynowego. Pomimo nałożenia na nią klauzuli wykonalności i trzykrotnej wizyty komornika, pierścionka jak nie było tak nie ma. To może posłużyć za pretekst do wytoczenia kolejnego procesu, o udaremnienie wykonania postanowienia sądu. Grozi za to od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Widać, że pani Rabczewska ma jakiś problem, wart milion złotych, bo takiej samej kwoty żądała wcześniej od dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak - komentuje Emil Haidar w Twoim Imperium. Ciągle pokazuje jakieś tajemnicze kwity, grozi i wylewa pomyje na wszystkich, już nie tylko na mnie. Zobaczymy, jak wylewna będzie po wyrokach.

Doda: "Wszystko, co mam, zawdzięczam sobie!"


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (295)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295
Odpowiedz
324 163
zgłoś
gość 10.01.2017 09:15
Doda ogarnij się. każdy związek Ci nie wychodzi? coś jest niehalo!!
Odpowiedz
47 127
zgłoś
Gość 10.01.2017 09:16
Zarabiamy z mezem po ponad 10k a i tak bierzemy 500 :D jej jak sie należy to niech tez bierze! A co!
Odpowiedz
360 163
zgłoś
gość 10.01.2017 09:16
wiecie że to Doda poznała Luberta z tą słynną Ewą burd.....mamą która wysyłała modelki do Dubaju? ciekawe czy Doda też jeździła? to by tłumaczyło skąd ona ma tyle kasy na teledyski, płyty, stroje,operacje mimo,że sprzedaż bardzo spadła... Kto wie co takie celebrytki i piosenkareczki skrywają : )
Odpowiedz
68 63
zgłoś
Gość 10.01.2017 09:16
On jest żabsonem fuj
Odpowiedz
427 129
zgłoś
Gość 10.01.2017 09:16
Beznadziejni są oboje
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295