Środa 11.01.2017

Kylie Jenner, Cindy Crawford i Margot Robbie na imprezie "Marie Claire" (ZDJĘCIA)

Marie Claire Image Maker Awards modapudelek Margot Robbie Kylie Jenner Olivier Rousteing Cindy Crawford Jessica Alba Jennifer Aniston Elizabeth Olsen Lisa Kudrow

Wczoraj w Los Angeles po raz kolejny rozdano nagrody magazynu Marie Claire. Statuetki Image Makers Awards przyznawane są co rok tym, którzy stoją za wizerunkiem gwiazd na czerwonych dywanach, czyli projektantom, makijażystom, fryzjerom, stylistom i projektantom biżuterii. W tym roku wyróżniono między innymi Chrisa McMillana, który czesze Miley Cyrus i Jennifer Aniston, Pati Dubroff - makijażystkę takich gwiazd jak Margot Robbie i Cindy Crawford oraz Oliviera Rousteinga - ulubionego projektanta sióstr Kardashian.

Na imprezie nie mogło zabraknąć też celebrytów, którzy na co dzień współpracują z laureatami nagród. Do zdjęć pozowały między innymi Margot Robbie, Cindy Crawford, Jennifer Aniston, Elizabeth Olsen, Jessica ALba i Lisa Kudrow. Największą uwagę przykuwała jednak Kylie Jenner, która odsłoniła brzuch w niebieskim komplecie projektu Rousteinga.

Kto wyglądał najlepiej? Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/17

Kylie Jenner

2Kylie Jenner