Trwa ładowanie...
Przejdź na

Owsiak do Terlikowskiego: "Niech pan się wstydzi. Jestem gotów pana przytulić, żeby pan wyluzował"

225
Podziel się

"Słowa potrafią boleć. Pan powinien mieć w sobie pokłady miłości. To pan jest tubą chrześcijańskiej etyki i dekalogu. Coś u Pana z tym nie styka".

Owsiak do Terlikowskiego: "Niech pan się wstydzi. Jestem gotów pana przytulić, żeby pan wyluzował"
bCHtWJjF

Jak co roku, tuż przed Wielkim Finałem WOŚP aktywizują się zarówno jego zwolennicy, jak i przeciwnicy. O tegorocznej imprezie było głośno już za sprawą zerwania umowy z TVP. Medialną oprawę wydarzenia zapewnia w tym roku TVN. Tak podziękowano sobie za współpracę: Owsiak do szefa TVP2: "W życiu nie spotkałem się z taką cenzurą!"

W obliczu ostatnich medialnych ataków na WOŚP głos zabrał dyrektor Caritas Polska. Ksiądz Marian Subocz zadeklarował wsparcie dla działań Owsiaka i dodał, że organizacja również weźmie udział w licytacji. Przekazali na aukcję WOŚP lampę oliwną w kształcie gołębia pokoju, wykonaną przez chrześcijan z Bliskiego Wschodu. Przyznał również, że nie ma między nimi żadnego konfliktu.

Caritas Polska nie podejmuje żadnych działań przeciwko WOŚP, nie konkuruje z nią ani nie szuka porównań. Jest tu miejsce dla każdego, kto angażuje się w pomoc dla bliźniego. Caritas gra z Orkiestrą.

bCHtWJjH

Jurek Owsiak odpowiedział Caritasowi:

Dla nas - dla Orkiestry godni właśnie takiego szacunku są Ci, którzy organizują akcję zbiórki pieniędzy dla rodzin katolickich zamieszkałych w Syrii i na terenach ogarniętych działaniami wojennymi. Caritas gra z Orkiestrą! Dziś osobiście przybył do nas ks. Marian Subocz z pięknym darem na licytacje - Lampka Pokoju wykonaną w Taybeh, w Ziemi Świętej. Lampka ta jest apelem do świata o modlitwę o pokój, szczególnie na Bliskim Wschodzie.

Współpraca Caritas z WOŚP nie spodobała się Tomaszowi Terlikowskiemu. Stwierdził on, że "Caritas popełnia gorzej niż błąd dając się szantażować Jerzemu Owsiakowi". Tak słowa Terlikowskiego skomentował sam zainteresowany:

Słowa potrafią boleć! Słowa, które ukazały się w Internecie tuż po pojawieniu się komunikatu na stronach Caritasu, przerażają swoją agresywnością! Trudno szukać tam przyjaźni do bliźniego, a przecież to podstawowy element naszego człowieczeństwa, dzięki któremu możemy kochać i wybaczać. Panie Terlikowski, tej miłości powinien mieć w sobie nieskończone pokłady! To Pan jest tubą chrześcijańskiej etyki i dekalogu, gdzie słowo "miłość" jest słowem priorytetowym. To Pan powinien po tę miłość sięgać i rozdawać jej dookoła całe mnóstwo. Coś u Pana z tym nie styka. Te słowa kieruję do Pana już po raz drugi - niech się Pan wstydzi! A ja jestem gotów Pana przytulić, żeby tylko Pan wyluzował.

bCHtWJjN
bCHtWJjO
bCHtWJjP

Owsiak: "1700 sztabów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie pokazuje, że jesteście z nami"

Zobacz też:

bCHtWJki
KOMENTARZE
(225)
Gość
3 lata temu
Brawo Jurek!!
GośćD
3 lata temu
Nienawidzę Terlikowskich. Obrzydliwi ludzie, pełni jadu dla ludzi, którzy nie wierzą w to co oni
Gość
3 lata temu
Hańba Terlikowski!
bCHtWJkj
gość
3 lata temu
te krosciaty ,lapy precz od Orkiestry
gość
3 lata temu
Terlikowski to taka q**a s****a ze zrytym łbem - moim zdaniem ten człowiek powinien się leczyć
Najnowsze komentarze (225)
gość
3 lata temu
ja nie przytulałbym gościa z takim pryszczem na czole
Maria999
3 lata temu
U Terlikowskich te dzieci to na pewno mają przerąbane w szkole. To się skończy tak jak u wszystkich fundamentalistów: jedno dziecko będzie lesbijką, drugie gejem, jedno się zaćpa, jedno wyjedzie na zmywak..... Tak to się zrównoważy. Poczekajcie zobaczycie. Szczerze życzę Panu lekcji EMPATII w każdej możliwej dziedzinie.
Iza222
3 lata temu
A ja myślę, że to dlatego, że katole sobie wyznaczają takie masakryczne cele jak np: piątka dzieciaków... i potem jak ich przerasta to dopisują ideologię, robią z tego bohaterstwo. Ten Terlikowski JEST TAKI BRZYDKI, ONA TAKA BRZYDKA. On krzyczy głośno jaki jest bohaterski ale jak to facet, chętnie gdzieś by w bok wyskoczył :))))) I frustracja GOTOWA!:)))))
Gość
3 lata temu
A podobno Jarosław nie lubi gejów.
gość
3 lata temu
Jurek !!! Terlikowskie i jemu podobne indywidua mają tak spięte dupska jak orzechy kokosowe,nie licz na przytulanki z ich strony.To są betony i tak łatwo nie odpuszczą.
gość
3 lata temu
terlikowski to pisiorski ..k*****n, który jak każda pisiurwa ma awesrsję do wszystkiego co normalne.. zwykłe bydło...
XXX
3 lata temu
Nie no całkiem serio mówiąc to naprawdę Terlikowski coś z Tobą nie tak, człowieku ogarnij się.
gość
3 lata temu
Terlikowski wyleczyć te czarne pinki w gebie
bCHtWJkb
gość
3 lata temu
Panie Jurku DZIĘKUJEMY!!!
gość
3 lata temu
Terlikowski to p*****l, razem z ta swoja zonka, obydwoje wygladaja tak jakby siebie nie lubili bo te ich ciuchy i w ogole...a zachowuja sie tak jakby brakowalo im milosci, dobrze Jurek powiedzial ! Terlikowski uwaza sie za taaakiego chrzescijanina ale ma w sobie tyyyle jadu, agresji..udaje swietrzego od papieza, sorry to nie jest normalne, on jest zlym czlowiekiem
gość
3 lata temu
brawo owsiak terlikowski w kazdym kto pomaga widzi morderce to nie chrzescijanin to nienawisc nim kieruje skupia sie tylko na sobieniech pomaga niech da cos od siebie
gość
3 lata temu
Jurek ! kopnij go w d**ę
gość
3 lata temu
trelikowski - misiakowski
Gość
3 lata temu
Takich ludzi powinno się ignorować.....nie pisać o nich i nigdzie nie zapraszać.
...
Następna strona
bCHtWJkD