Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biologiczna matka córki Angeliny Jolie: "Chciałabym usłyszeć głos Zahary. Chcę, żeby wiedziała, że żyję!"

188
Podziel się:

"Chciałabym poprosić Angelinę o to, żeby pozwoliła mi porozmawiać z nią. Nie sądzę, żebym prosiła o zbyt wiele". Podczas adopcji Angelina utrzymywała, że matka Zahary... zmarła na AIDS.

Biologiczna matka córki Angeliny Jolie: "Chciałabym usłyszeć głos Zahary. Chcę, żeby wiedziała, że żyję!"

Dziesięć lat temu, na długo zanim Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli planować swój ślub, głośno było o ich kolejnych adopcjach. Nie było jasne, na ile kierowała nimi chęć pomocy, a na ile chodziło o wypromowanie się, ale o powiększeniu ich rodziny mówiły media na całym świecie.

Wkrótce też zaczęły pojawiać się kontrowersje wokół procesów adopcyjnych dzieci z krajów Trzeciego Świata. Okazało się, że matka pochodzącej z Etiopii Zahary żyje, a do tego nie podpisywała żadnych dokumentów o zrzeczeniu się praw rodzicielskich. Mentewab Dawit Lebiso twierdziła, że została zgwałcona, a potem chorowała. To wtedy siłą odebrano jej córkę. Angelina utrzymywała zaś, że matka dziewczynki zmarła na AIDS.

Po latach, kiedy Jolie i Pitt walczą o prawo do opieki nad dziećmi przed sadem, do jednego z brytyjskich tabloidów skontaktował się z biologiczną matką Zahary. Za pośrednictwem Daily Mail błaga o możliwość spotkania się z córką. 34-latka wie o problemach aktorskiej pary i martwi się o jej los. Sama żyje w biedzie, nie dąży więc do przejęcia opieki nad dzieckiem.

C**hcę, żeby wiedziała, że żyję i marzę o tym, by móc z nią porozmawiać**_ - wyznała Mentewab. _Nie chcę odzyskać córki, po prostu chciałabym być w kontakcie z nią, móc do niej zadzwonić i porozmawiać. Angelina jest dla niej lepszą matką, niż ja byłam kiedykolwiek. Była przy niej, odkąd Zahara była dzieckiem, ale to nie znaczy, że za nią nie tęsknię.

Tęsknię cały czas. Myślę o niej codziennie i tak, chciałabym usłyszeć jej głos albo zobaczyć jej twarz. Wiem, kiedy ma urodziny, ale jestem smutna, bo nie mogę ich z nią świętować. Tak bardzo chciałabym być przy niej w urodziny i inne ważne dni. Pragnę być z nią w stałym kontakcie.

Chciałabym, żeby Zahara wiedziała, że ma matkę, która kocha ją tak bardzo, jak Angelina. Wiem, że jej życie jest przy Angelinie, w innym kraju, i że mówi w innym języku niż ja. Ma życie, którego ja nigdy bym jej nie mogła dać, ale i tak chciałabym mieć z nią kontakt. Wyrosła na piękną kobietę i jestem z jej dumna. Aż mi serce rośnie z dumy.

Wszyscy kiedyś umrzemy, a je przed śmiercią chciałabym opowiedzieć jej o mnie i o jej rodzinie, tutaj w Etiopii. Chciałabym poprosić Angelinę o to, żeby pozwoliła mi porozmawiać z nią. Nie sądzę, żebym prosiła o zbyt wiele.

Odkąd Mentewab ujawniła lata temu, że wciąż żyje, nie otrzymała od Angeliny żadnej wiadomości ani wsparcia finansowego. Zdjęcia kobiety nie pozostawiają wątpliwości, że jest podobna do Zahary, która ma bardzo charakterystyczną urodę.

Zgodnie z amerykańskim prawem, 12-latka za sześć lat będzie miała prawo do odnalezienia i kontaktu z biologiczną matką, niezależnie od opinii adopcyjnych rodziców.

Myślicie, że Angelina zgodzi się po latach na spotkanie córki z jej matką?

Zobacz także: Ojciec Jolie o prezydencie Trumpie: Kocham go. Bardzo dobrze się stało!
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(188)
gość
7 lat temu
Z jakiej racji miałaby otrzymać od Angeliny wsparcie finansowe?
gość
7 lat temu
Bogaci ludzie kupują sobie te małe Murzynki jak pieski do torebki. Bo modnie jest mieć czarne dziecko by zademonstrowac otwartość. To jest straszne, niemoralne. Odbiera się tym dzieciom tożsamość, korzenie, uniemożliwia kontakt z rodziną zamykając w złotych klatkach. Nie tylko celebryci to robią, w bogatych krajach to już plaga, ze "sierotki" sa odkupowane po prostu od urzędników, którzy fałszują dokumenty potwierdzające, ze rodzice nie żyją, są śmiertelnie chorzy itp... To sa tragedie tych dzieci i nikt na to nie patrzy bo liczy się lans.
gość
7 lat temu
Mała - cała rodzicielka.
Gość
7 lat temu
Z jednej strony to zrozumiałe, ale nie jestem pewna, czy takie nagłe odnowienie kontaktów będzie dobre dla dziewczynki. Przecież biologiczna matka do dla niej całkiem obca osoba, nie pokocha jej ot tak...
gość
7 lat temu
Taka biedna ale smartfon na kolanach obowiązkowy..
Najnowsze komentarze (188)
kim
5 lata temu
dr yakaya spell jest najlepszym pelliem, która kazdy chcesz uzywac, aby powrócic swój powrót. znajemy sie, ze nie mamy zadnego breaku, ze nie chcemy, ze to zdarzylo sie, ale moze sie zrobic, poniewaz twoja kochanka moze nie uwielbiac tego samego sposobu, która umieszcza sie go lub jej, to jej moze jednak wylaczyc sie z toba poniewaz nie poczujemy milosci, która masz dla niego lub moga miec niektóre piekne porozumienie, które beda prowadzic do przerwania przez niektóre miesiace lub rok, w tym wtedy, ze mozesz pomóc, aby uzyskac go lub zwrot, powiedz sie skontaktuj sie z dr yakaya przez jego email adres yakayatemple@gmail.com lub wywolaj swojego numeru mobilnego +2347050270227, aby pomóc ciebie
gość8
7 lat temu
Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę uczucia dziecka. A może to dziecko w ogóle nie będzie chciało widzieć matki biologicznej?
gość
7 lat temu
Jakby nie patrzec mloda ma lepiej w cywilizowanym swiecie, nie musi sie martwic o nic. Ewentualnie przebywanie w obecnosci Angie, moze jej zryc beret:)
ot
7 lat temu
Joli powinna zatrudnic jej Mame na opiekunke ich wspólnej córki i innych dzieci nauczyc jezyka
Gość
7 lat temu
Bardzo podobna do biologicznej matki
gość
7 lat temu
jak sprzedala dziecko, to nich teraz nie mialczy
gość
7 lat temu
Mogła by sfinansować podróż tej kobiecie i pozwolić na spotkanie,nikt nie wie jak tam było kiedyś. Może została sprzedana przez handlarzy dziećmi i na siłę zabrana matce.Angelina niby taka dobra matka a nie potrafi tego zrozumieć.
Gość
7 lat temu
Charakterystyczna uroda ... no prosze! Ona jest zwyczajnie brzydka!
gość
7 lat temu
Jasne! Chce kontaktu z córką z gwałtu? O kasie marzy! Jakby nie Angelina to by mała umarła z głodu. Czy ta kobieta nie ma honoru? Czemu ludzie tak się zachowują?
Gość
7 lat temu
Nigdy Angelika nie pozwoli na spotkanie matki z dzieckiem bo jest egoistka i samolubem
gość
7 lat temu
Ale pieniądze za co?
gość
7 lat temu
Jezu, jak dwie krople... szkoda, że Angelina nawet kurczę złamanego grosza kobiecie nie podesłała, nawet kartki od córki dla biologicznej matki ...
gość
7 lat temu
bogaci wykradli dziecko biednym?
Gość
7 lat temu
Szkoda mi kobiety ale ta P sycholka i tak nie da jej porozmawiać
...
Następna strona