Krzysztof Włodarczyk nadal nie płaci na dziecko. "Na ostatniej walce zarobił godne pieniądze"

246
Podziel się

"Krzysiek odwiedził mnie, ale długu nadal nie oddał" - mówi matka dziecka boksera. Nie chce jej płacić zasądzonych 2,5 tysiąca miesięcznie.

Krzysztof Włodarczyk nadal nie płaci na dziecko. "Na ostatniej walce zarobił godne pieniądze"

**_

_**

Krzysztof Diablo Włodarczyk 10 grudnia pokonał na punkty ormiańskiego pięściarza Leona Hartha, broniąc tytułu IBF Inter-Continental wagi junior ciężkiej. Na gali Królowie Nokautu we Wrocławiu stoczył 12 rund, po czym wyjechał do USA, żeby odreagować stres. Niestety, jak donosi tygodnik Twoje Imperium, nie znalazł do tej pory czasu na rozliczenie się z byłą kochanką z tytułu zaległych alimentów.

Magdalena Radomska, która dwa i pół roku temu urodziła bokserowi córkę Zuzię, po wielu nieudanych próbach przekonania Włodarczyka, by przyjął odpowiedzialność za dziecko, postanowiła poskarżyć się tabloidom. Ujawniła, że Krzysztof zaczął z nią sypiać tuż po pogodzeniu się z żoną, która po głośnej próbie samobójczej zdecydowała się dać mu kolejną szansę.

Bokser przekonywał nową kochankę, że z żoną nic już go nie łączy, a na dowód tego postanowił zrobić jej dziecko. Radomska skarżyła się, że najpierw miesiącami namawiał ją, by się zgodziła, a kiedy córka pojawiła się na świecie, uznał, że przeszkadza mu w karierze.

Włodarczyk oskarżył byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby żyć luksusowo z alimentów i nie chodzić do pracy. Na pożegnanie jeszcze zabrał pieniądze ze sprzedaży samochodu, który dostała od rodziców. Radomska pozwała go o alimenty i wygrała. Włodarczyk nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, tak jak Mateusz Kijowski, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas tegorocznych świąt wielkanocnych pobili się o to w Sopocie.

W międzyczasie żona boksera wreszcie uniosła się honorem i złożyła pozew rozwodowy. Oczywiście domaga się od męża pieniędzy. Na razie Włodarczyk próbuje w ogóle wymigać się od płacenia. Nie wiadomo, co zrobił z pieniędzmi, które dostał za wygraną walkę. Jego promotor ujawnia, że była to spora kwota.

Krzysiek na ostatniej walce zarobił spore pieniądze, więc jak każdy szanujący się człowiek powinien spłacić swoje zobowiązania - mówi Andrzej Wasilewski w rozmowie z Twoim Imperium. Myślę, że tak zrobi.

Radomska jest, póki co, odmiennego zdania.

Krzysiek odwiedził mnie, ale długu nie oddał - wspomina w tabloidzie. Nadal nie zapłacił zasądzonej kwoty na wyprawkę córki, chociaż termin minął jesienią. Nie chcę komornika, ale może będę musiała, bo nie mam stałych dochodów. Pomagają mi rodzice, ale tak nie może być wiecznie. Wydatki na Zuzię rosną, samo przedszkole pochłania ponad tysiąc złotych miesięcznie. Nie chcę znów kłócić się z nim i ciągać po sądach. Chcę się dogadać dla dobra Zuzi. Ona bardzo potrzebuje ojca. Proponowałam mu kiedyś, żebyśmy poszli razem na terapię rodzinną, ale odmówił. Może zmieni zdanie?

_

_

_

__

_

__

KOMENTARZE
(246)
Gość
3 lata temu
Alimenty powinny byc bardzo wysokie i sciagane sila. Tak zeby kazdy facet zastanowil sie tysiac razy zanim pojdzoe do lozka z dziewczyna. A nie ze wszystkiemu sa winne l***i. Puscily sie, probija wyludzic kase itp. Faceci w koncu musza brac odpowiedzialnosc za swoje dzialania!
gość
3 lata temu
Czyli slabeucz i miekki fifek z niego. Trzymajcie sie z dala od takich pseudo-twardzieli dziewczyny.
ppp
3 lata temu
Jak się robi dzieci to trzeba się nimi zajmować. Odpowiedzialności trochę!
gość
3 lata temu
ALIMENCIARZE PIERDZIELENI
gość
3 lata temu
Zaraz, nie ma dochodów czyi nie pracuje a wysyła dziecko do przedszkola i to prywatnego?! Sama nie może się zająć małą?!
Najnowsze komentarze (246)
Gość
3 lata temu
To mój sąsiad😒
gość
3 lata temu
Diablo płaci ,Diablo nie płaci i tak w kółko . Nie znudziło wam się to jeszcze ? Te artykuły są bez sensu. Chyba wystarczającą karą dla niego jest matka dziecka ,z której prostactwem będzie się borykał przez całe życie a przynajmniej do skończenia 18 lat przez córkę.
gość
3 lata temu
Pani jak wygląda i co reprezentuje to widzimy na zdjęciach .Dla mnie nie jest normalne,że młoda dziewczyna bez zawodu ,bez wykształcenia porywa się na dziecko z żonatym facetem. Ewidentny skok na kasę i wszystko w tym temacie.
gość sopot
3 lata temu
Brawo Krzysiek Wlodarczyk . Alimenciary płaczą i ciągle im malo. Praca boksera jest bardzo stresujaca tym bardziej gdy czlowiek jest w elicie światowej. Pseudo kochane zony najpierw chcą i ich to rajcuje a jak facet sie znudzi albo ma wlasne zdanie niszczą go i zjadają jak modliszki. Widać to po wylanym hejcie przez feministki . Czlowiek wypruwa z siebie flaki a one wbijaja nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie.Powodzenia i wytrwałości dla Pana Wlodarczyka .
gość
3 lata temu
L***i same na niego włażą a potem w internecie jest szloch , płacz i obsmarowywanie . Znamy się kilka lat .Nieraz byłam świadkiem nachalnego podrywu ze strony tych pań.Żenada.
gość
3 lata temu
Nie wiem , kim musiałaby być przyszła partnerka Włodarczyka,żeby to wszystko wytrzymać ...Jakimś cyborgiem chyba . Była żona, syn dorastający z I związku , nieślubne dziecko na dodatek z niedojrzałą panną , która lata do brukowców z każdą rewelacją dotyczącą życia prywatnego Włodarczyka no i oczywiście niełatwy charakter tegoż . w tym jego skłonność do zdrad. Masakra.
gość
3 lata temu
No ale przecież pani nie zgwałcił Pani Magdo . Zdecydowała się pani na dziecko z żonatym facetem nie mając zaplecza finansowego , zawodu ani wykształcenia.? Na co pani liczyła ? No chyba na jego pieniądze,wyłącznie. Nie trzeba było poczekać aż się rozwiedzie. Poza tym ,z całym szacunkiem ,ale takich dziewczynek jak pani to miał wiele,niczym specjalnym się pani nie wyróznia..A teraz jeszcze pokazuje pani całej Polsce brak klasy chodząc do brukowców i opisując historię waszego romansu.Wstyd i kompletny brak klasy.
gość
3 lata temu
Pani Radomska , na terapię rodzinną to on z panią na pewno nie pójdzie ,bo po pierwsze nie jesteście rodziną ,po drugie nie jest panią zainteresowany .
gość
3 lata temu
Krzysiek powinien ułożyć sobie życie z dojrzałą ,inteligentną ,zrównoważoną ,mądrą kobietą bo tylko taka jest w stanie utrzymać go w ''ryzach ''. Powinien skończyć z wyrywaniem panienek na dyskotekach i w klubach .Trzeba się wreszcie na coś zdecydować.
gość
3 lata temu
patologia on jest ohydny co one w nim widzą jak nawet jest golcem finansowym
gość
3 lata temu
Pustaku , przestań go oczerniać , prostaczko . Zostawił cie bo jesteś prosta i t**a jak but ,utrudniasz mu kontakty z dzieckiem , blokujesz na fejsie , zaszłaś w ciążę ,bo się nie zabezpieczałaś ....idz do szkoły a potem znajdz jakąś pracę.
gość
3 lata temu
Żeby iść do pracy trzeba mieć jakieś wykształcenie i zawód a ta pani ma .....gimnazjum ukończone !
biedne dziec...
3 lata temu
nasz były skunks ma zapłacić cztery tysiące euro na dzieci i wogóle sie z tym nie śpieszy czeka aż będa zarabiać i mu to darują sk***esyn kombinator aby tylko nie płacic k****asz 100procentowy
mada
3 lata temu
Zastanawiajace jest to, ze ten facet wogole znajduje dziewczyny do lozka...??
...
Następna strona