Wtorek 24.01.2017 14:30

George Michael przedawkował "seksnarkotyk"? "Na pewno wziął go w wieczór przed śmiercią"

George Michael George Michael nie żyje przyczyna śmierci George'a Michaela

George Michael przedawkował "seksnarkotyk"? "Na pewno wziął go w wieczór przed śmiercią"

George Michael zmarł miesiąc temu, jednak wciąż nie ustają spekulacje na temat przyczyn jego śmierci. Policja wykluczyła zabójstwo, jednak nie była już tak jednoznaczna, analizując wątek samobójczy. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci gwiazdora jest przedawkowanie narkotyków. Przypomnijmy: George Michael przedawkował? "Kokaina była jego ulubioną używką"

Brytyjski tabloid Mirror dotarł do Paula Staga, byłego kochanka Michaela, który przez lata był też jego dilerem. 48-letni dziś Stag spotykał się z piosenkarzem przez dziewięć lat. W rozmowie z magazynem stwierdził, że przyczyną śmierci Michaela był najprawdopodobniej "seksnarkotyk" o nazwie Liquid G. Substancja jest popularna zwłaszcza wśród nastolatków, którzy szukają dodatkowych bodźców, łącząc go z alkoholem. Liquid G zwiększa popęd seksualny. Niestety, powoduje też halucynacje, utratę przytomności, a nawet może doprowadzić do śpiączki.

Na pewno wziął narkotyki wieczór przed swoją śmiercią w Boże Narodzenie. George zawsze żył w szybkim tempie. Przewidywałem, że stanie się coś złego - powiedział.

Wcześniej głos zabrał kuzyn George’a Michaela, Andros Georgiou, który wykluczył samobójstwo:

Twarde narkotyki wróciły do jego życia. Myślę, że wziął za dużo jakichś tabletek, które zmieszał z antydepresantami i alkoholem. Wierzę w jego myśli samobójcze, bo ze zdrowiem psychicznym George’a nie wszystko było w porządku. Nie wierzę jednak, że to faktycznie popełnił samobójstwo.

George Michael, David Bowie, Leonard Cohen: w 2016 roku pożegnaliśmy wielkich artystów

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-154 z 154
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 26.01.2017 21:35
Chór w zaświatach ma już naprawdę same perełki
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 31.01.2017 15:53
:-(
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Synczyszyn 07.03.2017 16:40
George Michael przedawkował "seksnarkotyk"? "Na pewno wziął go w wieczór przed śmiercią" Na kim on tak beznazdiejnie używał jak Palikut na Grockiej.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Truteń Polski 07.03.2017 16:42
Tam , na tamtym świecie ma lepiej a wy gorzej.
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-154 z 154