Trwa ładowanie...
Przejdź na

Starak nie zaprosił na premierę pisarki, której książka była podstawą scenariusza?! "Bez niej PAŃSKI FILM BY NIE POWSTAŁ!"

623
Podziel się

"Szulim osobiście powiedziała mi (w obecności jej męża), że moja książka zainspirowała Piotra Staraka do nakręcenia filmu. Panie Piotrze Starak - nazywam się Violetta Ozminkowski" - napisała po premierze. "Niech żyje cham" - dodała Paulina Młynarska.

Starak nie zaprosił na premierę pisarki, której książka była podstawą scenariusza?! "Bez niej PAŃSKI FILM BY NIE POWSTAŁ!"
bEhazfed

We wtorek wieczorem odbyła się premiera Sztuki kochania - filmu wyprodukowanego przez syna jednego z najbogatszych Polaków, Piotra Woźniaka-Staraka. Producent pojawił się na premierze oczywiście w towarzystwie żony, celebrytki Agnieszki Szulim. Był to dla nich ważny dzień, co Agnieszka podkreśliła drogą stylizacją, a Piotr - emocjonalnym przemówieniem.

bEhazfef

Piotr i Agnieszka postarali się, żeby Sztuka kochania już od początku miała zapewnioną intensywną promocję w mediach, głównie w TVN-ie. Gdy tylko rozpoczęto prace nad scenariuszem, podkreślano, że "inspiracją" była książka Violetty Ozminkowski, Sztuka kochania gorszycielki, która ukazała się trzy lata temu. Syn miliarderów wykupił też prawa do książki, by na jej podstawie mógł powstać scenariusz.

Niestety, okazuje się, że zapomniano o tym, by... zaprosić pisarkę na premierę filmu. Ozminkowski napisała o sprawie na Facebooku.

To, że zapomniano mi wysłać zaproszenie na premierę "Sztuka Kochania - historia Michaliny Wisłockiej" było przykre - błąd naprawiono po tym, jak oburzył się prof. Izdebski. To, że w żadnym wywiadzie nie wspomniano o mojej biografii "Sztuka kochania gorszycielki" albo wspomniano nazywając książkę po prostu biografią - było jeszcze bardziej przykre - pisze Ozminkowski.

Agnieszka Szulim osobiście powiedziała mi (w obecności jej męża), że moja książka zainspirowała Piotra Staraka do nakręcenia filmu. Oto, jak mówi Piotr Starak na premierze o mojej książce, do której prawa kupił, i na motywach której Krzysztof Rak napisał scenariusz: "Ja chciałem powiedzieć, tak, moja żona czytała, ona to miała, ja to przejąłem jako producent i tak wyszło".

bEhazfel

No więc jeszcze raz panie Piotrze Starak - nazywam się Violetta Ozminkowski, jestem autorką "Sztuki kochania gorszycielki", bez której pański film prawdopodobnie by nie powstał. Bo kiedy chodziłam z tematem po wydawnictwach, nikt się Wisłocką nie interesował, dopiero gdy razem z Prószyński i S-ka udało nam się pokazać jak barwną postacią była, oprócz pana, zainteresowało się nią kilku producentów. Całe szczęście, że się rozchorowałam i mnie na tej premierze nie było, bo weszłabym na scenę i pokazała wspólne zdjęcia z planu filmowego, gdyby pan nie mógł sobie przypomnieć skąd mnie zna.

Wpis Ozminkowski zauważyła także Paulina Młynarska, która skomentowała go tak:

Premiera filmu " Sztuka kochania" na motywach biografii Michaliny Wisłockiej pt. "Sztuka kochania gorszycielki" autorstwa Violetty Ozminkowski. Książki wybitnej, wybitnie udokumentowanej, napisanej z niebywałym talentem. Produkcja nie zaprasza autorki na premierę filmu. Kurtyna. #niechżyjecham

bEhazfem
bEhazfen
bEhazfeo
Zobacz także: Szyc z dziewczyną, Ślotała i Starakowie na premierze
Zobacz także: Zobacz też:
bEhazfeG
KOMENTARZE
(623)
Gość
4 lata temu
On coś bierze... Ona też... Żeby z nim spać :-/ bleh
Gość
4 lata temu
Burak z kasą. I tyle.
gość
4 lata temu
On jest wstrętny
bEhazfeH
Gość
4 lata temu
żałosny bogaczek
Gość
4 lata temu
A to buc....
Najnowsze komentarze (623)
Gość
4 lata temu
Piotruś lepiej wylecz tego grzybka na języku ;)
gość
4 lata temu
Nie wiem ale po oczach szulim widze, że ona go nie kocha i wygląda jakby jego obecność ją irytowała, straszna sztuczność od niej wali. Mizdży się do niego tylko jak on patrzy. Starak widać urodą nie może to próbuje nadrobić pseudo-rockmańskim stylem i luzem ala Johnny Deep no ale wychodzi to komicznie. Wydaje mi się, że Agniesia sobie poprostu chce wyścielać gnizadko odpowiednio, ustawić się (może dziecko) i jak już będzie mieć polise to kopnie go w d****o.
lucy
4 lata temu
'niech żyje cham' - powtarzam słowa pani młynarskiej! i gratuluję dupka-chama jego żonie, też nie lepszej !!!!!
marta
4 lata temu
On to chociaz na premiere swojego wlasnego filmu mogl sie domyc i ogolic... nie wspomne juz o uczesaniu wlosow.
gość
4 lata temu
Na czym on jezie/ Nie wygląda żeby dawało mu to fun...
gość
4 lata temu
Pan Piotr Woźniak - Starak napisał: "Przepraszam w imieniu produkcji za nieporozumienie i mój błąd wynikający z nerwów na premierze. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby komunikat o Pani wspaniałej książce, dzięki której mogliśmy zrealizować film o Michalinie Wisłockiej dotarł do jak największej liczby osób. Piotr Woźniak - Starak. Panie Piotrze - dziękuję za kwiaty i trzymam za słowo!------to jest na fb u pani Violetty więc oco kaman??
przebadaj się...
4 lata temu
Młody Starak wkrótce będzie miał wylew krwi do mózgu (właściwie resztek mózgu). To wynika choćby z analizy zdjęć jego twarzy. Prawa powieka niebezpiecznie opada.
gość
4 lata temu
Oni W OGÓLE do siebie nie pasują, to jakiś koszmar.... Co on bredzi z tej sceny, skandal na tak dużej imprezie...
bEhazfez
gość
4 lata temu
Mały ale kasiaty .niechlujny ale kasiaty, z białym nalotem na języku ale kasiaty,z wiecznie tłustymi kędziorami ale kasiaty-cóż więcej trzeba wyrachowanemu zimnemu glonojadowi.Many,many ,many....... To ona jest obrzydliwa
gość
4 lata temu
Pan producent mówi bez ładu i bez składu!! To jest ta charyzma o której mówiła jego żona??? Bardzo niskich lotów.
gość
4 lata temu
nad dzieckiem Prezydenta USA się zastanawiają, czy normalny, czy ma ADHD czy może coś innego, choć to tylko 10-latek, a nad tym Panem to się nikt nie zastanowi............ a ewidentnie jest coś nie halo
kasia
4 lata temu
nigdy nie słyszałam tego pana, czy on jest pijany a może naćpany? jakoś nie wierzę, że na trzeźwo można się tak zachowywać, o****h koszmarny,
lekarz
4 lata temu
Jestem ciekawy co on ćpie
punio
4 lata temu
Oj Piotrek, straszna kompromitacja. Zygac mozna jak sie patrzy na te fotki!
...
Następna strona
bEhazffb