Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik broni Wałęsy: "Wstyd, że nie potrafimy uszanować naszych bohaterów! PiS POWINNO SIĘ WSTYDZIĆ!"

896
Podziel się:

Modelka zdenerwowała się konferencją Instytutu Pamięci Narodowej. "Lech Wałęsa walczył o naszą wolność, a teraz jest atakowany przez nowy rząd i wymazywany z książek historycznych".

Anja Rubik broni Wałęsy: "Wstyd, że nie potrafimy uszanować naszych bohaterów! PiS POWINNO SIĘ WSTYDZIĆ!"

W wtorek Instytut Pamięci Narodowej na specjalnie zwołanej konferencji prasowej potwierdził, że dokumenty znalezione w archiwum Czesława Kiszczaka są autentyczne i zostały podpisane przez Lecha Wałęsę. Chodziło o dokumenty z tzw. szafy Kiszczaka otwartej prawie rok temu przez wdowę po generale. Wałęsa twierdził, że zaświadczenia sfałszowała Służba Bezpieczeństwa.

Konferencja IPN oburzyła między innymi Anję Rubik, która udostępniła na Facebooku zdjęcie z protestów w Stoczni Gdańskiej i napisała, że Prawo i Sprawiedliwość powinno "się wstydzić":

Nieustraszony Lech Wałęsa, który walczył o naszą wolność, a teraz jest atakowany przez nowy rząd i wymazywany z książek historycznych. PiS powinno się wstydzić! Wstydzić powinien się każdy, kto nie szanuje wielkich liderów, którzy zapowiadali wolność! Wstyd, że nie potrafimy docenić i uszanować bohaterów, którzy walczyli o Naszą Wolność! - napisała.

Lech Wałęsa skomentował stwierdził jedynie, że dowody przedstawione przez IPN są "niby donosami" a Kiszczak specjalnie wybrał go na agenta: Kiszczak miał w zasięgu wielu nierozliczonych bandytów obrońców komunizmu w tym agentów, mnie jednak tylko wybrał i docenił kablując do Was - napisał.

Zobacz także: Anja Rubik i jej (4!) walizki na lotnisku w Warszawie
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(896)
klara
6 lat temu
bo ważna jest uczciwość. chodzi tylko o to by być autentycznym bohaterem a nie obłudnikiem.
gość
6 lat temu
Modelka- kolejny autorytet! Pamiętam jak na pierwszej stronie GW Michalczewski nawoływał do niegłosowania na PiS - skutek był odwrotny:)
Gość
6 lat temu
Kłamał? Dla niektórych znaczy ze "swój chłop "
Gość
6 lat temu
Niech lepiej usta otwiera tylko do pozowania...
Gość
6 lat temu
Tacy ludzie jak ona niech lepiej sie nie wypowiadaja.
Najnowsze komentarze (896)
Babcia 70 tka...
6 lat temu
Pani Anju Rubik, szkoda, że żyjesz z dala od naszego kraju i nie widzisz prawdziwych obrazków codzienności w jakiej żyją Polacy. Tej codzienności o minimalnej emeryturze 1 tys. zł. i minimalnej pensji 2 tys. zł. Może spróbuj tak pożyć przez miesiąc. To jest nasza demokracja i wolność. Świat się rozwijał, a w Polsce rozwijał się byt.... rządzących. Myślano nie o narodzie. Niszczono przemysł tak skutecznie, żeby wnuki rządzących musieli stale kombinować.
gość
6 lat temu
Bo on był dla nas bohaterem i kłamał Jak tchôrz . Dlatego Jak ty tego nie rozumiesz to zostañ w tej Ameryce
gość
6 lat temu
Dwa bufony - Rubik i Wałęsa. Pasują do siebie.
gość
6 lat temu
Zgadzam się z nią, dobrze mówi.
gość
6 lat temu
katarzyna19
gość
6 lat temu
A "DWÓR" WAŁĘSY -KOD, PO, PSL, etc Wałęsy, choć wie, że to prawda, nie przyzna tego, bo przez lata mieli ewidentne zyski - polityczne, władzę, apanaże, itd. A sam Wałęsa , żeby go smażyli w smole, nie przyzna się - taki charakter /chłopski/? Nie boi sie piekła, bo nie wierzy. Grał od 47 lat i gra nadal...
BB
6 lat temu
Powiedziałbym, że jest ładna i g****a, ale w sumie to mi się nie podoba. Nie wiem komu Wałęsa zagwarantował wolność. Może jej rodzicom, ale na pewno ani normalnym ludziom, ani tym, których sprzedał za judaszowe srebrniki.
viki
6 lat temu
STALINA - MORDERCĘ milionów też po 65 latach bronią MILIONY z wypranymi mózgami, robią pochody z jego portretami i nie wierzą oczywistym dowodom. U nas też wielu takich. Głupiutkie móżdżki są bez wiedzy i klepią co ich mocodawcy mówią.
gość
6 lat temu
pisowska szarańcza niszczy wszystko regularnie i systematycznie.Czas mi umierać.....
gość
6 lat temu
zgadzam się z Panią. To wstyd dla kraju a miernoty śpiące pod pierzyną niech się zastanowią dlaczego nie walczyły w tym czasie. tchórze pospolici i nieuki....
gość
6 lat temu
Modelka czy nie ma RACJĘ !!! P*****y niszczą wszystko !! Kraj doprowadzaja do riuny !! Historie zmieniaja aby pasowała kaczorowi !! Ludzie otwórzcie oczy !!! Wszyscy przestali liczyc sie z Polską !! Zostaniemy sami i dojdziemy do tego co kiedyś mieliśmy !! Daleko juz nie trzeba !!!!!!
gość
6 lat temu
Taki on bohater jak ty celebrytka
gość
6 lat temu
Aniu nawet jak król jest nagi? Tylko czy Ty wiesz o czym ja piszę ?
gość
6 lat temu
Kocham Wałęsę!!! mój Bohater
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie