Wtorek 07.02.2017 20:45

Doda będzie... PRODUKOWAĆ FILMY! "Zapraszam na konferencję prasową mojej firmy producenckiej!"

Doda Dorota Rabczewska Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak

Doda będzie... PRODUKOWAĆ FILMY! "Zapraszam na konferencję prasową mojej firmy producenckiej!"

13 lutego minie trzecia rocznica bójki Dody i Agnieszki Woźniak-Starak (wówczas jeszcze Szulim) w chorzowskiej toalecie. Skończyło się obdukcją lekarską i sprawą w sądzie. Pierwszy wyrok sprawił przyjemność prezenterce, bo Doda została uznana za winną i skazana na prace społeczne. Drugi, w sądzie apelacyjnym, okazał się korzystny dla Rabczewskiej. Sędzia zrezygnował z ukarania jej, gdyż obrońcy piosenkarki udało się udowodnić, że groziła Agnieszce tylko pistoletem na wodę, a jedyną stratą był złamany paznokieć.

Od czasu pojedynku w ubikacji, Doda i Agnieszka przy każdej okazji demonstrują, jak bardzo się nie znoszą. Licytują się w mediach, która którą bardziej naśladuje.

Szulim twierdzi, że Doda wzoruje się na niej, a wręcz obsesyjnie "karmi się" jej życiem: Agnieszka Szulim o Dodzie: "Ma na moim punkcie prawdziwą obsesję! ŻYJE MOIM ŻYCIEM!"

Doda zaś zapewniała w Vivie, że jest dokładnie odwrotnie, a Agnieszka cierpi na "manię prześladowczą" i "obsesję": Doda o Szulim: "Honor jest bezcenny, za wszystko inne możesz zapłacić kartą swojego męża"

Wygląda na to, że dwie znienawidzone przez siebie celebrytki będą teraz konkurować także w branży filmowej. Ostatnio Rabczewska ogłosiła, że zakłada firmę producencką i chce nakręcić film biograficzny o Czesławie Niemenie. Jak można się domyślać, w ogóle nie inspirowała się firmą producencką Piotra Woźniaka-Staraka, któremu Agnieszka pomogła niedawno nakręcić film biograficzny o Michalinie Wisłockiej.

W rozmowie z magazynem Twoje Imperium Doda zaprasza na konferencję prasową swojej nowej firmy.

Teraz jestem na etapie dopinania projektów - ujawnia w tabloidzie. Założyłam firmę produkującą filmy. Za miesiąc zapraszam na konferencję prasową. Zdradzę, że zaprezentujemy nową, międzynarodową produkcję.

Rabczewska ostatnio miewa więcej kontaktów z branżą filmową niż muzyczną. Wprawdzie od czasu, gdy pobierała nauki aktorstwa u Janusza Józefowicza, minęło już prawie 20 lat, jednak, jak zapewnia Doda, ma na szczęście wrodzony talent.

Żeby była jasność: ja nic nie postanowiłam. To była decyzja ludzi z branży, którzy uznali, że mam talent - wyjaśnia skromnie w tabloidzie. Nie wierzyłam w swoje umiejętności aktorskie dopóki nie dostałam propozycji od Krzysztofa Materny, który obsadził mnie w sztuce "Słownik ptaszków polskich". Po premierze zasypano mnie propozycjami i uznałam, że moja naturalność i szczerość może być mylona z niesamowitym talentem aktorskim. Tak czy siak, nieźle sobie radzę. Najbardziej wzruszają mnie spotkania z moimi koleżankami w teatrze IMKA. Zaprzyjaźniłam się z Iwoną Bielską, Agnieszką Suchorą i Olgą Bołądź. Uważam je za świetne aktorki i koleżanki. Cenię je i lubię do tego stopnia, że przemeblowałam im całą garderobę, zamontowałam nowe światła i lustra.

Trzymamy kciuki za debiut w roli producenta. Mamy tylko jedną radę: Dorota, pomyśl dobrze, nim na premierę zaprosisz Piotrka.

Przypomnijmy: Piotr Woźniak-Starak na premierze filmu: "Bez tych państwa z tyłu CH*JA BYŚMY ZDZIAŁALI"

Doda zapewnia: "Teraz rajstopy w kropki są bardzo na czasie do eleganckich sukienek"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (180)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 180
Odpowiedz
283 275
zgłoś
gość 07.02.2017 20:46
A ja jej życzę jak najlepiej. Niech się jej wiedzie. Zwłaszcza w miłości.
Odpowiedz
102 170
zgłoś
Gość 07.02.2017 20:47
Doda górą!!!!
Odpowiedz
217 144
zgłoś
Gość 07.02.2017 20:47
Niech ludzie się rozwijają. Co nam do tego? Najgorszą rzeczą XXI wieku jest zawiść.
Odpowiedz
138 106
zgłoś
Gość 07.02.2017 20:47
Umiram jak widzę miny Stara, już nawet mi sie nie chce potem czytać artykułu Hahahahahah
Odpowiedz
21 51
zgłoś
Gość 07.02.2017 20:47
Umiram jak widzę miny Staraka, już mi sie nawet nie chce potem artykuły czytać hahahaha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 180