Publicysta Radia Maryja o posłance Nowoczesnej: "Za okupacji KU*WY GESTAPOWSKIE były STRZYŻONE DO GOŁEJ SKÓRY!"

956
Podziel się

"Tak naprawdę posłanka powinna być wybatożona na gołą dupę" - mówi Stanisław Michalkiewicz o Joannie Scheuring-Wielgus.

Publicysta Radia Maryja o posłance Nowoczesnej: "Za okupacji KU*WY GESTAPOWSKIE były STRZYŻONE DO GOŁEJ SKÓRY!"

Stanisław Michalkiewicz kilka lat temu dał się poznać jako wykładowca głoszący ksenofobiczne hasła w kościołach. Felietonista Radia Maryja swego czasu zabierał także głos w kwestii tematyki gender, twierdząc między innymi, że "rzadziej spotyka się prostytutów niż prostytutki" oraz że "kobiety nie chcą być jakoś szambonurkami, chyba, żeby je batogiem zagonić".

Teraz Michalkiewicz powrócił, wypowiadając się na temat toruńskiej posłanki .Nowoczesnej, Joanny Scheuring-Wielgus. Publicysta Radia Maryja odniósł się do sytuacji z jednej ze szkół średnich w Toruniu, w którym odbyło się spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym.

W Toruniu doszło do incydentu. Pani wielce czcigodna posłanka Joanna Scheuring-Wielgus wtargnęła z aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zaczęli wykrzykiwać, że Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze - opisuje Michalkiewicz.

To pokazuje, że błędem jest pochopne odrzucanie tradycji. Za okupacji to ku*wy gestapowskie były strzyżone do gołej skóry. Ten zwyczaj zaczął zanikać i ku*wy ubeckie przestały być strzyżone. Zwyczaj zaczął zanikać i się dziewuchy rozzuchwaliły. Tak naprawdę posłanka powinna być wybatożona na gołą dupę. Są granice bezczelności, łajdactwa, powinny być. Jak komuś nie można przez głowę rozumu, to przez tyłek się powinno lewatywę robić. Mam nadzieję, że tradycje odżyją.

Przypomnijmy, że "żołnierze wyklęci" do dzisiaj wzbudzają ogromne kontrowersje: najsłynniejszy z nich, Zygmunt Szendzielarz ps. "Łupaszka", odpowiedzialny jest za wymorodowanie w czerwcu 1944 roku 67 mieszkańców litewskiego miasteczka Dubinka, których 80% stanowiły kobiety i dzieci. Najmłodsza ofiara miała... 2 miesiące. Wydarzenia te opisane są w oficjalnej publikacji naukowej Instytutu Pamięci Narodowej, Glinciszki i Dubinki. Zbrodnie wojenne na Wileńszczyźnie, autorstwa Pawła Rokickiego.

Mimo to, w kwietniu zeszłego roku w uroczystym pogrzebie Łupaszki uczestniczył m.in. prezydent Andrzej Duda.

KOMENTARZE
(956)
gość
3 lata temu
Taki własnie poziom reprezentuje kościół i instytucje jemu pokrewne. Nakazują, mówią jak żyć a jak juz otworzy gębe to nic tylko rynsztok a w glowie zamiast faktyczne dobro to pazerność i powierzchownośc
gość
3 lata temu
A ja myślałem, że niżej z chamskim językiem nie da się zejść, obojętnie na opcję polityczną. Elity z szamba...
Twix 👸
3 lata temu
Bardzo elegancki reprezentant tej rozgłośni z tego pana...
Gość
3 lata temu
Taki czlowiek,w takim miejscu,takie slowa... widzisz i nie grzmisz....!
gość
3 lata temu
Powinna go podać do Sądu o zniesławienie...niebywałe chamstwo
Najnowsze komentarze (956)
gość
11 miesięcy temu
Za słabo powiedział.
gość
3 lata temu
Link or it didn't happen.
gość
3 lata temu
Staszek zawsze na propsie!
Gość
3 lata temu
S*******n zaistniał
Gadułka
3 lata temu
Ludzie, to co się teraz dzieje ten wielce czcigodny pan nazywa normalizacją, a przemoc wobec człowieka tradycją !
gość
3 lata temu
banda zindoktrynowanych debili wypowiada się o osobie, o której nie ma pojęcia, a broni gestapowskiej k.rwy. Dla debili-obrońców szajsowej-wieprzus mała wskazówka- to sformułowanie jest cytatem, a strzyżenie gestapowkich k..ew do gołej skóry to fakt historyczny.
docent
3 lata temu
Chciałbym tylko zauważyć,że Pan Stanisław Michalkiewicz nie jest żadnym licencjonowanym na wyłączność publicystą Radia Maryja tylko ma felietony w wielu różnych miejscach. Najdłużej jest felietonistą Najwyższego Czasu plus TVASME, więc nie wiem skąd akurat to RM zostało wyciągnięte?
Normalna
3 lata temu
Takich chamow ,jak ty ,to sie powinno kroic i sola posypywac. Lizus posrany krola z Torunia.
Tęczowy chłop...
3 lata temu
Ale cerę na twarzy, to ten Michalkiewicz ma całkiem, całkiem. Dobrze poinformowani wiedzą, że to od wcierania s****y - jak mu się na ryj spuszczałem! Sorry, dostosowałem się moją wypowiedzią do jego poziomu.
Bona
3 lata temu
Taki cham zwiazany z katolickim radiem.tylko w PIS to jest możliwe.
gość
3 lata temu
Czy slyszal ten piesek ,ze takim jak on obcinali jezyki.
won kacze szk...
3 lata temu
Taki język miłości krowy, Pawłowicz, nie drażni???
gość
3 lata temu
Wredne b****o
gość
3 lata temu
Niedouczona, kompromituje partię i siebie. Prosta baba wyżej sra niż d**ę ma.
...
Następna strona