Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zawodnik MMA WYPALIŁ SOBIE NA GŁOWIE numer cielaka idącego na rzeź! "Ludziom trzeba PIE*DOLNĄĆ MŁOTKIEM W GŁOWĘ!"

393
Podziel się

Marcin "Różal" Różalski walczy w ten sposób o prawa zwierząt. "Niech chociaż trzy osoby zaczną rozumieć o co chodzi, to już będzie jakiś tam sukces" - wyjaśnia. Dobry pomysł?

Zawodnik MMA WYPALIŁ SOBIE NA GŁOWIE numer cielaka idącego na rzeź! "Ludziom trzeba PIE*DOLNĄĆ MŁOTKIEM W GŁOWĘ!"
bEhhXVgB

Marcin "Różal" Różalski jest jedną z gwiazd KSW i MMA. Prywatnie 36-letni zawodnik mocno angażuje się w ochronę praw zwierząt. Różal na swoim Facebooku już niejednokrotnie namawiał fanów do pomagania bezdomnym zwierzętom, ratowania koni z rzeźni czy informowania policji o osobach znęcających się nad zwierzętami. Prywatnie Różal jest ambasadorem fundacji ATS zajmującej się niechcianymi zwierzętami.

Teraz Różalski poszedł jednak o krok dalej. Kilka dni temu opublikował na Facebooku wideo, na którym widać jak... wypala sobie na głowie liczbę 269.

Różalowi pomógł kolega, który najpierw wytatuował mu liczbę nad lewym uchem, a potem przyłożył rozgrzane narzędzie do głowy sportowca. Wszystko odbywało się w kuchni w domu zawodnika.

bEhhXVgD

Różalski dał sobie wypalić liczbę 269, bo ma być to jego protest przeciwko brutalnemu traktowaniu zwierząt trafiających na ubój. Symbol jest popularny wśród ekologów i aktywistów walczących o prawa zwierząt - kilka lat temu cielak przeznaczony na ubój został szczęśliwie uratowany z jednej z izraelskich farm. Zwierzę było oznaczone właśnie numerem 269.

Zrobiłem to, bo mogę i chcę - opowiada Różal w rozmowie z portalem sport.pl. Dziś już do ludzi nie dociera się w kulturalny sposób, że się ktoś ładnie sprzeda itd. Ludziom trzeba pie*dolnąć młotkiem w głowę.

Niech chociaż trzy osoby z tego zaczną rozumieć o co w tym chodzi i traktować zwierzęta w kategorii personalnej, a nie rzeczy, to już będzie jakiś tam sukces - dodaje. Poza tym ludzie klikając na ten film wchodzą też na inne moje posty. Zwracają uwagę, że zbieramy pieniądze na Skaryszew na wykup koni czy prosimy 1% podatku dla chorego na raka dziecka.

Zobaczcie nagranie. Myślicie, że to dobry pomysł?

bEhhXVgJ
bEhhXVgK
bEhhXVgL
bEhhXVhe
KOMENTARZE
(393)
Gość
4 lata temu
Z******ty typ! Obserwuje jego profil i naprawdę angażuje sie w pomoc, mimo wyglądu to naprawdę ciepły człowiek i niech robi ze swoim ciałem co chce. Ode mnie ma plus!
Gość
4 lata temu
Uwielbiam ludzi, którzy szanują zwierzęta ❤️
Gość
4 lata temu
Bardzo dobry, sama bym tego nie zrobiła ale szacunek dla tego pana 🙂 Biedne zwierzaki
bEhhXVhf
Gość
4 lata temu
ludzie, dbajmy o zwierzaki 😢
Gość
4 lata temu
No co jak co ale kontur idealnie dopasowywany do szablonu :D
Najnowsze komentarze (393)
kepi
3 lata temu
To teraz Taniec z Gwiazdami, hehe
Gość
3 lata temu
I tak więcej ...,, takich ludzi jest mało !!!!! Co traktują zwierzęta jak swoich braci , obudźcie się w końcu , Bo świat szaleje !!!
Gość
3 lata temu
Prawdziwy , normalny i wielki fanatyk zwierząt !!!! Popieram !!!!!!!!!!!!
Ruzal
4 lata temu
Hymn t**y napletka sobie wypal
gość
4 lata temu
niby dobry a znak szatana pokazuje kto normalny tak sie dziara poza tym wiadomo ze są zwierzeta hodowlane i od lat i wieków ludzie jedli swiniaki,baraninę,czy wołowinę.bez przesady pod przykrywka dobra czesto kryje sie zło zupełnie jak w kosciele pieknie ksieza gadaja a pedofilia to niby skad
majka
4 lata temu
super, kocham go za to co robi dla zwierząt
gość
4 lata temu
Więcej takich idolów! Chylę czoła!
Gośćdarek
4 lata temu
Mega z******ty czlowiek wielki szacunek
bEhhXVgX
Gość
4 lata temu
Zawieś sobie jeszcze jak krowa kolczyki i****o
Gość
4 lata temu
p***b i popek tez p***b . Dwa pajace
Gość
4 lata temu
Super że pomagasz zwierzętom:D
gość
4 lata temu
Troche dlugi ester wychodzi z tego pana ale serducho do zwierzat ma
gość
4 lata temu
MA RACJĘ
M
4 lata temu
I tak ma cały łeb podziabany to co tam wypalić liczbę a przynajmniej w szczytnym celu. Dla mnie spoko
...
Następna strona
bEhhXVhz