Byla piękna, utalentowana, mądra i odniosła sukces czego jej brakowało ze wpadła w narkotyki? Miłości...szkoda jej naprawde
Gość
5 lata temu
Piękna była
Gość
5 lata temu
Ładna pani z pięknym głosem, szkoda jej.
Najnowsze komentarze (88)
gość
5 lata temu
W dniu jej smierci urodzil sie moj ukochany synek!
Gość
5 lata temu
Glos aniola!!! Czy jeszcze ktos zaspiewa tak pięknie?
Gość
5 lata temu
Najwspanialszy glos na swiecie! Niepowetowana strata
Alex
5 lata temu
Nie chce się wierzyć że to już 5 lat. Whitney jak żywa na zdjęciach. Szkoda, bardzo szkoda że jej już nie ma wśród nas.
gość
5 lata temu
najlepsza wokalistka w historii i dobry człowiek...jeśli ktoś zechciał dowiedzieć się, jaka naprawdę była
gość
5 lata temu
Szkoda jej ale też i szkoda jej corki, nie miała wzorcow do naśladowania od rodzicow
Gość
5 lata temu
Szkoda taka legenda
gość
5 lata temu
Whitney posiadała głos jaki zdarza się może raz na sto lat
Gość
5 lata temu
Znalazła ją koleżanka, nie diler!
smutna
5 lata temu
Była taka piękna ,zdolna .
Nie ma jej ,nie ma córki a ten diabeł Bobi jest .
Co za ironia losu.
Gość
5 lata temu
Oszałamiająco zdolna i piękna. Niestety już w 2000 roku miała osłabiony głos, nigdy nie zaśpiewałaby jak w latach 90tych.
Gość
5 lata temu
Tak to juz narkomani koncza.PS.Glos swietny.
Magda
5 lata temu
Przepiękna kobieta z niewiarygodnym głosem.Spiewala lekko,było można zrozumieć każde słowo,nie potrzebowała "ozdobnikow" w piosenkach.Szkoda,że już jej nie ma.
gość
5 lata temu
symbol mojej młodosci, lata 80 - te ech ........ beczeć się chce
Anna i Robert Lewandowscy nie zwalniają tempa. Od kilku tygodni wypoczywają na słonecznej Majorce. Ostatnio ich ulubionym zajęciem stało się eksplorowanie ekskluzywnego jachtu, na którym korzystają z życia na całego.
Agnieszka i Wojciech Amaro poznali się w restauracji i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia. Żona restauratora od wielu lat jest jego menadżerką i stoi za sukcesami kucharza.
Czujni paparazzi wypatrzyli Borysa Szyca razem z ukochaną na jednej z sopockich plaż. Aktor wypoczywał, leżąc na leżaczku i popijając schłodzoną wodę mineralną.
Anna Wendzikowska postanowiła sprawdzić się w całkiem nowej roli i zaprojektowała własną kolekcję kostiumów kąpielowych. Podczas pokazu dzieła celebrytki promowały m.in. Dagmara Bryzek, Natalia Jakuła czy Izabella Budryn.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są właśnie w trakcie przeprowadzki do willi, w której zatrzymają się do momentu zakończenia budowy ich konstancińskiej posiadłości. Noszenie klamotów nie zwolniło jednak celebrytki z uzupełnienia stylówki drogimi dodatkami. Modna?
Małgorzata Maier i Alicja Walczak zajmują się obecnie malarstwem oraz wyrobem ceramiki. Piotr Lato, Gulczas oraz Manuela Michalak od czasu do czasu goszczą jeszcze w programach śniadaniowych.
Anna i Robert Lewandowscy kolejny już tydzień wypoczywają, ciesząc się urokami hiszpańskiej wyspy, na której kupili willę. Tym razem opuścili ląd i udali się w rejs okazałą łodzią. Tacy to pożyją?
Spora część żon i partnerek piłkarzy przebywa właśnie na długo wyczekiwanych urlopach. Zobaczcie, gdzie wypoczywają aktualnie znane "wives and girlfriends".