Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż jest winien Górniak... 3 MILIONY!

151
Podziel się

"Tuż przed wypadkiem wyprzedawał majątek, ale nic nie trafiło na potrzeby jego dziecka". Nawet po rozwodzie Dariusz K. dostał wypłatę swojej żony za udział w "Jak oni śpiewają".

Były mąż jest winien Górniak... 3 MILIONY!
bEpTEjXF

Edyta Górniak rozwiodła się z Dariuszem K. w 2010 roku. Ujawniła potem w wywiadzie, że uciekając z domu w Milanówku, zabrała tylko to, co miała pod ręką - między innymi widelec. Ale tylko jeden. Liczyła na to, że kiedy pierwsze emocje opadną, dogada się jakoś z Darkiem na temat podziału majątku. Nigdy jednak do tego nie doszło.

Edyta i Dariusz po ślubie zamieszkali w należącym do Darka domu w Milanówku. Jednak Edyta poniosła wszystkie koszty jego remontu i urządzenia. Były mąż nigdy się z nią za to nie rozliczył. Zresztą dom też musiał sprzedać, by pospłacać najpilniejsze długi.

W tajemnicy przed byłą żoną pozbył się także apartamentu na Wilanowie, który dostała od developera za promowanie osiedla. Piosenkarka chciała zatrzymać mieszkanie jako zabezpieczenie dla Allana na przyszłość. Wiadomość, że były mąż sprzedał je po cichu, była dla niej szokiem.

bEpTEjXH

Dariusz, jeszcze podczas sprawy rozwodowej próbował przekonać sąd, że Edyta zawsze była rozrzutna i długi powstały z jej winy. Kiedy zaś piosenkarka próbowała ujawnić, że Dariusz ma poważne problemy ze sobą, które koi narkotykami i obsesyjnym szastaniem pieniędzmi, nikt jej nie wierzył.

Piosenkarka ostatecznie postanowiła nie tracić nerwów na sądową walkę z Dariuszem o podział majątku. Być może był to błąd, bo obecnie celebryta nie ma już żadnych pieniędzy, a kaucję za wypuszczenie z aresztu musiała wpłacić jego ukochana ciocia.

Jak donosi Super Express, Edyta zastanawia się jednak, czy nie wrócić do nierozwiązanych przed laty spraw.

Nie jest tajemnicą, że tuż przed wypadkiem w 2014 r. i zaraz po nim wyprzedawał majątek. Nic jednak nie trafiło na potrzeby jego dziecka - przypomina tabloid. Jeszcze ponad trzy lata temu toczyła się sprawa o podział majątku i wypłatę zobowiązań pomiędzy nim a Edytą. Sprawy stanęły w miejscu, kiedy K. trafił do aresztu. Teraz, po jego wyjściu na wolność, mają być wznowione. A w grę wchodzi niebagatelna suma. Szacuje się, że może to być nawet 3 mln zł!

bEpTEjXN

Oprócz zaległości finansowych na rzecz syna Dariusz K. nie rozliczył się jeszcze ze sprzedaży nieruchomości. Do Edyty należało mieszkanie na warszawskim Wilanowie, które dostała za udział w kampanii reklamowej dewelopera. Chciała przeznaczyć je dla syna, ale były mąż je sprzedał. Pieniądze za willę Darka w Milanówku poszły na komornika, który ścigał muzyka. A przecież piosenkarka włożyła około 200 tys. zł w remonty i wyposażenie domu. Mieli też dwa luksusowe auta, a jeszcze przez pół roku po rozwodzie na konto firmy Darka wpływało wynagrodzenie za udział Górniak w programie "Jak oni śpiewają". Uzbierała się więc niezła sumka.

bEpTEjXO
bEpTEjYi
KOMENTARZE
(151)
Gość😉
4 lata temu
Niezły cwaniaczek...a Edyta powinna zacząć ściągać długi i to bezlitośnie...
Gość
4 lata temu
Trafila na niezlego gnoja I wszyscy trzymali jego strone
gość
4 lata temu
A tak bardzo on i jego rodzice krzyczą w mediach, że kochają wnuka i chca go widywać.
bEpTEjYj
Gość
4 lata temu
Ale sobie Darek życie spieprzył
Gość
4 lata temu
Jak nie pójdzie siedzieć za wypadek, to posiedzi za alimenty....
Najnowsze komentarze (151)
Gość
4 lata temu
Takim ludziom nie wolno darować. ..Edyta powinna rozliczyć go co do złotówki
Watzi
4 lata temu
Barany! Gdyby "mieszkanie bylo jej" to nie moglby go sprzedac...
ufo
4 lata temu
Jak czytam to większość komentarzy jest taka, ze na jej podstawie można wysnuć wniosek że gatunek ludzki nie zasługuje na przetrwanie !
Grace
4 lata temu
Pani Edyto, KTO MA MIEKKIE SERCR, MUSI MIEC TWARDA D**E. Zniszczyc Dziada, . Morderca I na wolnosci, to jest DOBRA ZMIANA. Jezeli Cioteczka tak broni mordercy, to niech odda kase. Przeciez " tak kocha Allanka". Powodz3nia, Pozdrawiam z Toronto.
TO JA KOBIETA
4 lata temu
Taki misio sralisio a jaki cwaniak Scigać go beznamiętnie do końca na maxa do utraty sił
Gość
4 lata temu
Ja tez promuje SE i i to wille dostanie a to samochod. Czasem samolot.
gość
4 lata temu
czyli jak to facet
Gość
4 lata temu
Cham
bEpTEjYb
gość
4 lata temu
czemu on już nie siedzi?? taki mały wyrok dostał??
gość
4 lata temu
ja nie rozumiem czemu on nie siedzi zabil kobiete na pasach po narkotykach i siedział 2 lata , to zart
gość
4 lata temu
Edyta ścigaj gnoja !!! To było Twoje mieszkanie dla dziecka, a on bez skrupułów sprzedał je nie myśląc o dziecku !!! Potwór !!! NIe płaci alimentów ..... no to jakiś cyrk !!!!! Facet bez jaj i honoru !!!!
gosc
4 lata temu
Bierz sie za tego utrzymanka Edytko bo niezle doil z Ciebie kase , nigdy nie myslal o synu tylko o sobie , skoro cpal i pil .Wszystkie zaleglosci zapisz lacznie z alimentami i znowu sad .Mysle ze Krupa jest splukany .Ciezko bedzie .
gość
4 lata temu
coś chyba nie do konca to prawda.Jesli mieszkanie było Edyty to on nie mógł sprzedać bez jej zgody.
Gość
4 lata temu
Miała tyle kłopotów i zniosła to z klasą. SZACUN pani Edyto!!!!!
...
Następna strona
bEpTEjYD