Maleńczuk atakuje PiS: "Macierewicz to drań, plotkarz, karierowicz i wazeliniarz. Jest niezrównoważony psychicznie"

549
Podziel się

"Nienawidzę tych ludzi. Ja na nich ku*wa patrzeć nie mogę". Maleńczuk skrytykował też Szydło, Kukiza i Waszczykowskiego.

Maleńczuk atakuje PiS: "Macierewicz to drań, plotkarz, karierowicz i wazeliniarz. Jest niezrównoważony psychicznie"

Maciej Maleńczuk chętnie demonstruje swoje polityczne poglądy. 55-letni muzyk jest zaciekłym wrogiem polityki Prawa i Sprawiedliwości, co otwarcie podkreśla w każdym z udzielonych wywiadów. Według niego politykom partii rządzącej należy "dać w pysk, bo coraz bardziej im się należy". Przy okazji przyznał, że "na jego wsi wszyscy głosują na PiS", bo ma duże poparcie kościoła.

Nienawidzę tych ludzi. Ja na nich kurwa patrzeć nie mogę - tłumaczy w rozmowie z koduj24.pl. Nie powinniśmy startować do nich z gołymi rękami. Ktoś tu powinien dostać w pysk, bo naprawdę coraz bardziej się należy. Mam wrażenie, że robią generalnie to, co im każe Kościół. Jeżeli któregoś dnia Kościół odwróci się od PiS, to już na pewno PiS sobie nie da rady.

Artysta jak zwykle nie stosuje autocenzury. W rozmowie z Magdą Jethon wspominał jak pod Wawelem pikietował razem z KOD-em i blokował wjazd Jarosława Kaczyńskiego na grób brata.

Tam widziałem na jego twarzy strach - mówi złośliwie. Ale ogólnie cały czas jest pewny siebie, otoczony zawsze grupą ochroniarzy, struga strasznego ważniaka, chodzi wyprostowany, patrzy na wszystkich z góry, jakby miał ze trzy metry wzrostu. W tej kreacji na demiurga pomaga mu cała partia.

Muzyk ma jak najgorsze zdanie o szefie MON, którego pamięta jeszcze z obozu harcerskiego w Łagowej.

Był naczelnikiem ZHP w komunistycznym kraju i zbytnio się obnosił ze swoimi słabościami. (...) Wystarczy jeden rzut oka na tę twarz, aby stwierdzić, że to drań, plotkarz, karierowicz i wazeliniarz. Wydaje mi się, że on jest całkowicie niezrównoważony psychicznie. Nigdy nie lubiłem wojska i nie chciałbym, żeby moje pieniądze szły na jakąś rdzewiejącą lufę od czołgu. Lepiej, żeby dostał je ktoś biedny, kto ma dużo dzieci - podsumowuje działalność Macierewicza.

Maleńczuk pokusił się także o ocenę premier Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy:

Z jednej strony jest trochę przerażona, z drugiej działa jak taran. Idzie, robi, co jej każą, jest ze Śląska, to w międzyczasie jeszcze i roladę ugotuje, chleb posmaruje itd., wszędzie zdąży, jest obowiązkowa, pracowita, no bo Ślązacy tacy są. Jest też kwadratowa, bez polotu, kompletnie nie dowcipna. To jest kolejny nikt, człowiek sterowany, zwyczajne zombi. Jakiej ona muzyki słucha, jakie ona książki czyta? Czy jest w ogóle, w jakikolwiek sposób, intelektualistką? - ocenia Beatę Szydło. Prezydent Andrzej Duda? Nie ma nic do powiedzenia; jak ktoś tak szybko zostaje prezydentem, sodówa uderza mu do głowy.

W wywiadzie dostaje się też ministrowi spraw zagranicznych za… zaniedbaną sylwetkę.

Tusk na przykład potrafi trzymać samodyscyplinę, wysportowany, szczupły, mimo sześćdziesiątki na karku, cały czas biega i ćwiczy. A u pana Waszczykowskiego samodyscypliny brak, je pewnie po pięć obiadów dziennie, co chwila wyrasta z garnituru. Mimo to ma ewidentnie inteligentną, ładną buzię. Mógłby być nawet modelem w Playboyu - żartuje Maleńczuk.

Wokalista nazwał kiedyś Liroya i Kukiza "kiepskimi muzykami". Jak ocenia ich jako polityków?

Paweł, który nie może znaleźć słowa w tej swojej pustej głowie, żeby skończyć zdanie, może się od niego uczyć - ocenia politykę Kukiza. A Liroy mówi do rzeczy, walczy o marihuanę. Jestem absolutnie po jego stronie. Uważam, że już dawno powinniśmy mieć prawo sobie zajarać i nie leczniczo, nie na receptę, tylko dla rozrywki. Także Liroya w tej chwili szanuję, a Pawła nadal nie, głównie z tego powodu, że liże dupę Kaczyńskiemu.

Maleńczuk jest przekonany, że wkrótce w Polsce ludzie masowo wyjdą na ulice i będą milionowe demonstracje "jak w Rumunii".

Przyjdzie wiosna, ludzie wyjdą masowo na ulice - przepowiada. Niech spróbują jeszcze tylko gdzieś śrubę przykręcić, a na pewno będą chcieli, bo Jarosław tylko patrzy, na ile się wykrwawiliśmy, po czym kolejny raz dociąga śrubę. Nie będziesz nam stary dociągał śruby, nie w tym kraju. Niech sobie w Rosji dociągają. Nie ma mowy. Nie po to zrobiliśmy rewolucję w 89, żeby teraz znowu iść pod but. Jestem pewny, że jak się zrobi cieplej będą milionowe demonstracje, jak w Rumunii.

_

_

KOMENTARZE
(549)
gość
3 lata temu
Antoni, w****t z ciągotkami do młodszych chłopców... Wstyd dla kraju!
jusiAk
3 lata temu
ma racje! Polacy mają już dosc Pisolandii
gość
3 lata temu
dobrze mówi brawo dla tego pana
gość
3 lata temu
autorytet przemówił, klękajcie narody...
gość
3 lata temu
1000% racji.
Najnowsze komentarze (549)
hahahaha
3 lata temu
Maleńczuk - "ałtorytet" III RP do spółki z "opozycjonistą" Dziewulskim
gość
3 lata temu
BRAWO MALEŃCZUK !!!
PSYCHIATRA
3 lata temu
gdzie jest wpis o chorym malenczuku pokaż , czy już moze jest u lekaza to przepraszam niech się leczy biedak . w nim oprócz nienawisci nie ma nic człowieczenstwa a szkoda zle za to psychży są dobrymi znawcami muzyki dla siebie
gość
3 lata temu
Malćwoku s*******j do dziury .
gość
3 lata temu
Maleńczuk nie pchaj się pod obiektywy bo wyglądasz strasznie
gość
3 lata temu
Maleńczuk rozumiem o sobie prawisz?!hahaha
ula
3 lata temu
ideał maleńczuka sięgnąl BRUKU, WSTYD
0na
3 lata temu
Maleńczuk jest poważnym facetem więc mu wierzef
gość
3 lata temu
Pan Antoni tylko udaje wariata. Przekonamy się o tym, jak uruchomi swoją prywatną armię. Przypominam, że np. Saddam Husajn, Hitler i Mao też mieli prywatne bojówki
gość
3 lata temu
Ty gł....ie jesteś ostatnim,który powinien kogokolwiek oceniać.Spójrz w lustro a sam siebie znienawidzisz.Już za samą r...j 20 lat.
gość
3 lata temu
Taka była wola narodu wybrali rządy PIS czy się to komuś podoba czy nie proszę panie Macieju uszanować wolę ludu
gość
3 lata temu
Panie Maleńczuk może pan zajmie się śpiewaniem tym co pan potrafi robić najlepiej a nie wtrąca w politykę
gość
3 lata temu
Malenczuk ma mozg przezarty narkotykami. Oblesne zero. Zamilcz . I odejdz w niepamiec - bo jestes nikim.
Edi..09
3 lata temu
Maleńczuk przypominam ci , ze były wybory i wgrał PiS a nie twoje sprzedawczyki i złodzieje ale trzeba wytrzezwieć aby to wiedzieć
...
Następna strona