Pierwszy odcinek "Agenta": Andersz i Niecik już się nienawidzą... "STRZELIŁBYM MU W RYJA"

314
Podziel się

Odpadł "Modny Tata" Michał Będźmirowski.

Pierwszy odcinek "Agenta": Andersz i Niecik już się nienawidzą... "STRZELIŁBYM MU W RYJA"

We wtorkowy wieczór TVN wyemitował pierwszy odcinek drugiej edycji programu Agent-Gwiazdy, w którym udział wzięli Jarosław Kret, Mateusz Maga, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kędzierski, Jula, Marek Włodarczyk, dziennikarka kulinarna Daria Ładocha, Michał Będźmirowski "Modny Tata", Edyta Rzeźniczak-Zając, Agnieszka Rylik, Odeta Moro oraz Tomasz Niecikowski i Alan Andersz. Ci ostatni już w zapowiedziach reklamowali show jako najbardziej skłóceni uczestnicy, czemu wyraz dali już w pierwszym odcinku.

Rozgrywki uczestników, którzy tym razem wyjechali do Argentyny, rozpoczęły się na terytorium Salinas Grandes - dwóch wyschniętych jezior na północnym-zachodzie kraju. Podzieleni na drużyny mieli za zadanie prowadzić samochód z zawiązanymi oczami i przejmować koperty umieszczone w wytyczonych punktach. Najwięcej emocji wzbudziła drużyna Marka Włodarczyka, Agnieszki Rylik i Edyty Zając, która z gracją wychylała się przez szybę samochodu, odsłaniając przy okazji pośladki w bardzo krótkich szortach.

Po konkurencji uczestnicy po raz pierwszy wzięli udział w teście wiedzy na swój temat. Przegrani, czyli Alan Andersz, Tomasz Niecik, Mateusz Maga oraz Michał Będźmirowski mieli spędzić noc w opuszczonej chacie na pustyni, gdzie w nocy temperatura spada poniżej zera. Producenci show zadbali o to, by już w pierwszym odcinku nie zabrakło spięć między uczestnikami. Z zaistniałej sytuacji najmniej zadowolony był bowiem Alan Andersz, który wyraźnie dawał do zrozumienia Niecikowi, że za nim nie przepada:

_**Nie będę zamulał. Starałem się troszkę rozluźnić atmosferę**_ - tłumaczył gwiazdor disco polo. Poważnym to się w trumnie leży. Nie ukrywam, że bylem duszą towarzystwa.

_**Nie wytrzymuję nerwowo. Myślałem, że go uduszę**_ - wyznał młody aktor. Nie chciałbym z nim spędzić ani sekundy swojego prywatnego czasu.

Nieco dobitniej swój stosunek do kolegi z programu określił Tomasz:

Nie nadajemy na jednych falach. Może chodzi o to, że disco-polo nie słucha? - zastanawiał się. To dla mnie gówniarz, strzeliłbym mu w ryja.

Drugiego dnia ekipa musiała zmierzyć się z testem na wytrzymałość. Dobrani w pary uczestnicy mieli za zadanie przejechać rowerem na zmianę wyznaczoną trasę w górach, na wysokości kilku tysięcy metrów. Szczególną trudność sprawiło Mateuszowi Madze i Juli, która podczas wykonywania zadania prawie zemdlała i konieczna była interwencja ratowników medycznych.

Konkurencja składała się też z części drugiej, wymagającej od celebrytów dobrej pamięci i wiedzy historycznej. Podczas zapamiętywania królów poległ z kolei Alan Andersz, będący w parze z Joanną Jędrzejczyk. Wzbudziło to podejrzenia Agnieszki Rylik, dla której zastanawiającym było, że chwalący się uprawianiem crossfitu Alan miał problem z jazdą na rowerze, a później zawiódł w konkurencji, która wymagała zaledwie minimalnego skupienia:

On się dziwnie zachowywał. Aśka zasuwała 7 kilometrów, Alan trójkę zrobił. Po 300 metrach zdychał**.**

Pierwsze typowanie Agenta skończyło się porażką "Modnego Taty", Michała Będźmirowskiego, który pożegnał się z show.

Domyślacie się już, kto może być agentem?

KOMENTARZE
(314)
Gość
3 lata temu
Ten Andersz jest straszny. Zadufany cwaniaczek
Gość
3 lata temu
Niecik nie jest zły, robi sobie jaja. A Andersz buc, wszystko bierze na serio i się spina bezsensu.
Gość
3 lata temu
Alan to burak
Gość
3 lata temu
Niecik jest najlepszy ! :)
Gośćxxx
3 lata temu
Alan to taki sam burak jak niecik a nawet wiecej straszny buc z niego blee
Najnowsze komentarze (314)
gość
3 lata temu
niecik jest soba i przynajmniej przystojniak a alan brzydal badylem by go nietkneła zreszto to gej
gość
3 lata temu
alan najgorsza zakała tego programu burak i buc 1 liga
gość
3 lata temu
ale ten Niecik to prostaczek...
gość
3 lata temu
ten alan wyzej sra niz d ma mysli ze jest kims a to zwykly gnojek nie facet
gość
3 lata temu
Nie bede mowic ani na kednego ani na drugiego to sa inne srodowiska myslenia i muzyczne i gustowe noi charakterowe takze zgrzyt tutaj mial prawo wystapic w rezyserce lub bez nie
gość
3 lata temu
Co za wieski jeden i drugi fujjj i ohyda, buraki tylko widel im brakuje i siana. Jak to maja byc dzisiejsi idole to zygam.
gość
3 lata temu
alan to rudzielec brzydal i ma wyłupiaste oczy jak denka od butelki w 13 posterunku zrobiłby kariere zamiast stępienia buhahahahah tegi burak z niego
gość
3 lata temu
Alan ten wąsik jest tragiczny
gość
3 lata temu
Trzeba przyznać, że ten odcinek był naprawdę ok :) Niecik może niektórych wkurzać ale dla mnie pozytywny typ. Natomiast Pan Alan.....chyba musi wyluzować bo coś go ciśnie :(
gość
3 lata temu
ten alan to p***c najzwyklejszy z najgorszych ma łeb jak żarówka z trabanta
gość
3 lata temu
te andersz do gargamela podobny ze smerfów żeby miał dłuższo szczecine na typ pustym łbie to gandalfa podobny by był strzaszny buc i benkart
gość
3 lata temu
zgadzam się alan to zwykły gej zreszto on jest gejem ani zony ani dziewczyny to niezaradny typek z krzywymi zebami a niecik przynajmniej nikogo nieudaje cenię go
gość
3 lata temu
alan widać że to narkoman cpa i tak sie zachowuje t ozwykłe chamisko gratuluje chama stulecia
gość
3 lata temu
alan to psychopata mniej niż zero to zwykły śmieć i tandeciarz jest obrzydliwy rzygać mi się chce jak na jego patrze
...
Następna strona