Środa 15.02.2017 21:30

Doda świętuje swoje urodziny "w Krainie Czarów"! (ZDJĘCIA)

Doda Dorota Rabczewska urodziny Dody 33. urodziny Dody

Chociaż dzisiaj Doda obchodzi 33. urodziny, świętować może już od wczoraj - Urząd Skarbowy zażądał od niej zwrotu wartego 225 tysięcy pierścionka zaręczynowego, który dostała od zadłużonego Emila Haidara. Rabczewska postanowiła ostatecznie zamknąć ten nieprzyjemny rozdział i zwróciła pierścionek w obecności paparazzi.

Przypomnijmy: Szczęśliwa Doda oddaje pierścionek Emila do Urzędu Skarbowego (ZDJĘCIA)

W ramach świętowania, dziś wieczorem Dorota urządziła imprezę w warszawskim klubie Endorfina, prywatnie należącym do jej nowego chłopaka, producenta filmowego Emila Stępnia. Urodziny Doroty odbyły się pod hasłem Doda in Wonderland.

Dorota i zaproszeni goście przebrali się za bohaterów Alicji w Krainie Czarów. Doda, jak za starych czasów, wjechała do klubu na samochodzie z namalowanym wizerunkiem Kota z Chesire. Rabczewska ubrała się na swoje urodziny w welurowy kostium złożony z zielonego gorsetu i bordowej spódniczki z marynarką.

Zobaczcie jak świętuje swoje 33. urodziny. Lepiej niż do tej pory?

Przez lata kariery w show biznesie raczej nie nazbierała zbyt wielu powodów do dumy: Miłości, pobicia, rozstania i lizanie penisów: Doda kończy dzisiaj 33 lata! (DUŻO STARYCH ZDJĘĆ)

« Poprzednie 1/14

33. urodziny Dody

233. urodziny Dody