Trwa ładowanie...
Przejdź na

Giertych do Macierewicza: "Postanowiłem przeznaczyć aż 10 tysięcy złotych i sfinansować OPINIĘ PSYCHIATRYCZNĄ dla pana"

261
Podziel się

"A gdyby tak poddać pana badaniu lekarskiemu i udowodnić sceptykom, że jest pan normalny!" - kpi dawny sojusznik Prawa i Sprawiedliwości. Misiewicz mu odpowie?

Giertych do Macierewicza: "Postanowiłem przeznaczyć aż 10 tysięcy złotych i sfinansować OPINIĘ PSYCHIATRYCZNĄ dla pana"
bEgjNqmt

Roman Giertych chce, żeby wszyscy zapomnieli, jak jeszcze kilka lat temu był gorliwym koalicjantem Prawa i Sprawiedliwości i wraz z Ligą Polskich Rodzin wprowadzał w szkołach obsesję wokół homoseksualnych pisarzy. Po głośnej "spowiedzi" w Gazecie Wyborczej i zrzuceniu winy za wszystko na konieczność podlizywania się Jarosławowi Kaczyńskiemu, stara się od wszystkiego odciąć. Do tego stopnia, że kreuje się na głównego krytyka prezesa PiS-u i jego partii.

bEgjNqmv

Ostatnio w PiS-ie pojawiło się wewnętrzne napięcie, głównie za sprawą 26-letniego Bartłomieja Misiewicza, "rzecznika MON-u bez dyplomu". Już nawet Jarosław Kaczyński ma dość kolejnych skandali z jego udziałem, ale Misiewicz zdaje się być nie do ruszenia dzięki protekcji Antoniego Macierewicza. Dla Giertycha to doskonała okazja, żeby znów się pokazać w roli naczelnego krytyka rządów PiS-u.

Giertych zaatakował dzisiaj na Facebooku Macierewicza "ogłaszając wojnę". Zapowiedział, że jest gotów zapłacić 10 tysięcy złotych na opinię psychiatryczną dla ministra...

W dniu wczorajszym w stacji TVN wysłuchałem wystąpienia pana Ministra na Konferencji w Monachium, w którym stwierdził Pan, że pomiędzy agresjami rosyjskimi na Gruzję i Ukrainę nastąpił rosyjski akt agresji na Polskę poprzez zamach smoleński, gdzie poległo dwóch polskich prezydentów. Pomyślałem sobie od razu: a więc wojna! - napisał Giertych. Skoro minister obrony narodowej kraju NATO, na publicznej konferencji, gdzie uczestniczą głowy różnych państw, szefowie rządów etc. oświadcza, że Polska stała się obiektem agresji takiej jak Gruzja i Ukraina to mamy wojnę światową. Od razu się domyśliłem, że widocznie eksperyment z pędzącą na samochodzie brzozą uderzającą w Tu-154 musiał się udać i że pana podkomisja doszła wreszcie do prawdy. (...)

Przerażony taką sytuacją zacząłem się zastanawiać jak panu pomóc, aby jednak pana słowa brano na poważnie. (...) A co jeżeli przyczyną tej sytuacji jest to, że powszechnie, wśród wszystkich tych przywódców zachodu oraz w ważniejszych mediach uchodzi pan za wariata? To tłumaczyłoby brak zainteresowania ogłaszaną przez pana wojną. (...) A gdyby tak poddać pana badaniu lekarskiemu i udowodnić sceptykom, że jest pan normalny! Że może być trudno? Dlatego postanowiłem panie Ministrze przeznaczyć aż 10 tysięcy złotych i sfinansować opinię psychiatryczną dla pana (myślę, że gdybyśmy zbiórkę ogłosili to i milion ludzie wpłaciliby). (...) ? I już żaden polityk, czy dziennikarz nie zdezawuuje pana wystąpienia pogardliwym: wariat, czy świr.

bEgjNqmB

Odpowie mu Misiewicz?

bEgjNqmC
bEgjNqmD
bEgjNqmE
Zobacz także: Politycy komentują nwy przetarg na śmigłowce
Zobacz także: Zobacz też:
bEgjNqmW
KOMENTARZE
(261)
Gość
4 lata temu
To i ja się dorzucę :-D
gość
4 lata temu
i bez ekspertyzy widać
Gość
4 lata temu
Podobno pan M. Już się leczył w Tworkach ale efekty nie są zadowalające
bEgjNqmX
gość
4 lata temu
po co przeznaczac jakies pieniazki ;przeciez wiadomo ze ten czlowiek nie ma wsszystich w "domu"
Gość
4 lata temu
Kabaret normalnie
Najnowsze komentarze (261)
gość
4 lata temu
Na tych zdjęciach to Giertych sprawia wrażenie pacjenta Tworek
Emu
4 lata temu
Macierewicz to nie w****t, tylko psychopata. To nie to samo. Nie ma urojeń, zaburzonego obrazu rzeczywistości, nie jest niepoczytalny, tylko jest pozbawiony normalnych ludzkich hamulców moralnych. Nie potrafi odczuwać empatii ani tworzyć więzi z innymi ludźmi (dlatego bez najmniejszych oporów zbiera haki na wszystkich) - tak jak dla Kaczafiego jedynym wyjątkiem był brat, dla Macierewicza najwyraźniej takim wyjątkiem jest Misiaczek.
gość
4 lata temu
Wariatatuńcio z tego Antka jak się patrzy. Tylko czy te tęgie autorytety dadzą sobie radę z badaniem za 2 tysiaki na twarz? Trochę wstyd, bo badanie musi być poważne - więc musi kosztować. Może nie tak poważne jak w przypadku pana Zero, ale jednak. A swoja drogą Panie Romku to nie grzech znać rosyjski. To piękny słowiański język, a i ludzie zazwyczaj bardzo serdeczni. Tylko homosovieticus kiedyś, jak teraz pisosovietikus prowadzi ludzkie, uległe charaktery na bandyckie ścieżki.
wujek
4 lata temu
Romek ty też masz nierówno pod kopułą i to mocno jaki z ciebie prawnik - szkalujesz ten zawód kretynie idź poskacz na trampolinie to ci się wyrówna może pod kopułą
psychitra
4 lata temu
Panie Giertych długi jak topola a g... jak fasola
gość
4 lata temu
w interesie świata jest pokój, a nie wojna; wiadomo, że nikt nie będzie trąbił o wrażliwej i kłopotliwej kwestii - Rosji, a czas pokaże... i wszyscy mądrzy politycy doskonale o tym wiedzą. zobaczymy, może i prawnie okaże się, że była agresja rosjan i wtedy będzie można trąbić o tym wszędzie; a znając troglodycką mentalność Rosjan ten "zamach" (pod niego kwalifikują się wszelkie zaniedbania ze strony Rosyjskiej, nie musi to być już zaraz wystrzał z wyrzytni rakietowej) jest bardziej prawdo[odobny niz nieprawdopodobny. a tak w ogóle to komu rzygać się chce już od jadu polityków/expolityków (tu n.p. giertych), których wypowiedzi są przekontrastowane do granic?
gość
4 lata temu
giertych to p***c. a jeśli nie bylo zamachu to dlaczego nie można przesłuchać pracowników kontroli lotów (Rosjanie), dlaczego rosyjskie ścierwa nie chcą oddać wraku i utrudniają śledztwo. racja cipki z po - zrzekliście się prowadzenia śledztwa na rzecz rosji (lot wojskowy, to Polska miała prowadzić śledztwo), a teraz logicznie myslących ludzi od wariatów wyzywacie. nawet jak nie było winy rosjan w wypadku, to uniemożliwienie prowadzenia śledztwa Polsce aż sie prosi o wysnucie tezy o zamachu
gość
4 lata temu
giertych to p***c. a jeśli nie bylo zamachu to dlaczego nie można przesłuchać pracowników kontroli lotów, dlaczego rosyjskie ścierwa nie chcą oddać wraku i utrudniają śledztwa. racja cipki z po - zrzekliście się z prowadzenia śledztwa (lot wojskowy, to Polska miała prowadzić śledztwo), a teraz logicznie myslących ludzi od wariatów wyzywacie. nawet jak nie bylo winy rosjan w wypadku, to unimożliwienie prowadzenia go Polsce od sie prosi o wysnucie tezy o zamachu
bEgjNqmP
gość
4 lata temu
Lustracja psychiiatryczna przed wtborami jest konieczna!!!!
gość
4 lata temu
No chyba pierwszy powinien zgłosić się Giertych. Ten to dopiero rozdwojenie jaźni. I co on ma do zaoferowania,tylko parcie na szkło.
gość
4 lata temu
A. M. ma żółte papiery i się leczy, tajemnica poliszyneła :)
gość
4 lata temu
Giertych jest baaaaaaaaardziej chory........ na MEGALOMANIĘ
gość
4 lata temu
Pan Giertych jak zwykle niezawodny.
gość
4 lata temu
vnn
...
Następna strona
bEgjNqnr