Poniedziałek 20.02.2017 00:20

Potocka sprzedała dom za 3 miliony, żeby spłacić wspólnika! Młodszy kochanek go nie lubił...

Małgorzata Potocka Iwo Orłowski Teatr Sabat

Potocka sprzedała dom za 3 miliony, żeby spłacić wspólnika! Młodszy kochanek go nie lubił...

Małgorzata Potocka półtora roku temu znalazła wspólnika, który razem z nią miał prowadzić Teatr Sabat i finansować jego działalność. Jego pierwszym spostrzeżeniem było to, że główne role we wszystkich spektaklach gra kochanek Potockiej, Iwo Orłowski.

Zdaniem wspólnika Małgorzaty nie ma on wystarczającego talentu, żeby podołać każdej roli. Poza tym warto czasem dać szansę innym. Faworyzowanie Orłowskiego nie budziło zresztą entuzjazmu ekipy teatru. Kiedy jednak jedna z aktorek ujawniła publicznie, że Potocka nie płaci pracownikom, bo woli wydawać ich pensje na luksusowe wakacje z kochankiem, musiała opuścić teatr...

Zobacz: Potocka NIE PŁACI PRACOWNIKOM? "Zostałam na wakacje bez grosza!"

Taki sam los spotka zresztą wspólnika Małgorzaty. Potocka tak się wystraszyła, że obrażony Iwo przestanie z nią sypiać, że postanowiła pozbyć się niechętnego mu udziałowca. Sprzedała swój dom na Żoliborzu, żeby go spłacić!

Wspólnik tak mi ten teatr zniszczył, że nie mogłam na to patrzeć - narzeka w Super Expressie. Odkupiłam swoje udziały. To było gorsze niż operacja serca.

Ze sprzedażą domu z ogromnym salonem, salą baletową, trzema sypialniami i zadbanym ogrodem nie było problemu. Jak ujawnia tabloid, Potocka dostała za niego 3 miliony złotych.

Małgorzata wprowadziła się do willi na Żoliborzu w latach 60. W tamtych czasach tego rodzaju prestiżowymi lokalami dysponowała komunistyczna władza i przyznawała je swoim ulubieńcom, osobom szczególnie zasłużonym dla socjalizmu a także po znajomości.

Dom załatwiła mi Kalina Jędrusik - wspomina Potocka. Miałam wtedy 20 lat i od razu poczułam, że to moje miejsce na ziemi. Jest mi smutno, bo w tym domu spędziłam niemal całe życie. Jak na razie wynajęłam mieszkanie. Cieszę się, że znowu mam teatr na własność. Przyznaję, że byłoby mi dużo łatwiej gdybym w końcu dostała dotację na teatr. W życiu trzeba jednak dokonywać wyborów. Myślę, że scena mi to wynagrodzi.

Trzymamy kciuki, by Iwo też...

Siwiec, Kaliszowie i Potocka pozują na ściance

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (155)

Odpowiedz
11 3
zgłoś
gość 20.02.2017 01:00
ja pier.... ale masakra, totalny upadek, i pomyśleć, że w latach mojej młodości pani Małgosia wnosiła do polskiego siermiężnego show businessu powiew nowoczesności; starość przynosi nie tylko degradację fizyczną ale jeszcze bardziej demoluje głowę... koszmar
Odpowiedz
13 1
zgłoś
Gość 20.02.2017 01:04
No i fajnie.3 mln starczy na rok z Iwem
Odpowiedz
11 2
zgłoś
Gość 20.02.2017 01:07
Dla teatru chyba bedzie ,gdy Ivo nie bedzie dopuszczony di finansow.
Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 20.02.2017 01:08
To chyba koniec.
Odpowiedz
20 3
zgłoś
gość 20.02.2017 01:13
Gość: Odważna. Sprzedała dom, który kochała.
W zyciu bym nie sprzedala dla chlopa!
Ładowanie komentarzy…