Wtorek 21.02.2017 17:45

Kora jako Czarna Madonna w teledysku Organka!

Kora Tomasz Organek Kościół Czarna Madonna Olga Jackowska Olga Sipowicz

Kora jako Czarna Madonna w teledysku Organka!

Kora Jackowska otwarcie i bez kompromisów wypowiada się na temat bieżącej sytuacji politycznej w Polsce, a także coraz chętniej krytykuje Kościół Katolicki i hierarchów kościelnych. W 2015 roku na łamach Vivy postanowiła podzielić się z czytelnikami spostrzeżeniami na temat współczesnego Kościoła, w którym docenia tylko papieża Franciszka. Najbardziej skrytykowała biskupów i księży, których bez ogródek nazwała "kupą sadła i starego zmętnionego mózgu". Jej słowa wywołały ogólnopolski skandal i w krótkim czasie wokalistka została pozwana przez Ryszarda Nowaka, prezesa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą za "publiczne znieważenie przedstawicieli Kościoła Katolickiego".

Przypomnijmy: Kora pozwana za wypowiedź o biskupach: "KUPA SADŁA! Nie mają w sobie dobra, nie niosą miłości!"

Kora NIE OBRAZIŁA Kościoła Katolickiego! Żal mi tych, którzy mają czas na wyolbrzymianie

65-letnia wokalistka zdaje się nie przejmować krytyką na swój temat i postanowiła wystąpić w najnowszym teledysku Tomasza Organka jako… Czarna Madonna. Muzyk, który jest gwiazdą sceny alternatywnej, obecnie skupia się na nowych projektach muzycznych i… promowaniu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Niedawno podczas święta uczelni rektor wyróżnił tytułem Ambasadora UMK "znanych absolwentów, którzy wspierają uczelnię i dbają o jej dobre imię". Wśród wyróżnionych znalazł się 40-letni Organek, który może pochwalić się dyplomem ukończenia filologii angielskiej.

Jego album Czarna Madonna ukazał się 4 listopada zeszłego roku, a teledysk do piosenki pod tym samym tytułem w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, w którym Kora gra główną rolę, wczoraj zadebiutował w sieci. I choć utwór zbiera świetne recenzje, to właśnie piosenkarka w stroju stylizowanym na Maryję wzbudza najwięcej kontrowersji. Kora w klipie występuje niemal bez makijażu, ubrana jedynie w czarne szaty i z koroną na głowie stoi w deszczu meteorytów.

W komentarzach na Youtubie przeważają pozytywne opinie, w których internauci zachwycają się urodą Kory i jej "hipnotyzującym" spojrzeniem.

Uroda Kory nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Jej oczy wyrażają więcej niż tysiąc słów i gestów… - napisał jeden z komentujących. Wtórował mu kolejny: Teledysk hipnotyzuje a Kora, klasa sama w sobie! W tym teledysku odmłodniała o jakieś 20 lat.

"Moim marzeniem jest to, żeby Kora jak najdłużej żyła"

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (147)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 147
Odpowiedz
67 80
zgłoś
Gość 21.02.2017 17:48
Naciągnięta jak guma od gaci
Odpowiedz
141 45
zgłoś
gość 21.02.2017 17:49
Co jak co ale wygląda dobrze
Odpowiedz
59 42
zgłoś
Gość 21.02.2017 17:49
Przynajmniej jest szczera i ma rację.
Odpowiedz
41 49
zgłoś
Gość 21.02.2017 17:49
Nie wyglada to dobrze...
Odpowiedz
43 29
zgłoś
Gość 21.02.2017 17:50
Super klip!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 147