Trwa ładowanie...
Przejdź na

Patriotyczny Raper: "Wyj*bane na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę". Zaproszono go do Pałacu Prezydenckiego!

362
Podziel się

"Nie chcę innych kobiet, ciebie chcę królewno. Takich mamy synów, że chcę jeszcze jedno dziecko" - a tak śpiewał podczas Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Patriotyczny Raper: "Wyj*bane na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę". Zaproszono go do Pałacu Prezydenckiego!
bEgNMKfF

Wczoraj w pałacu prezydenckim odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. W wydarzeniu wzięło udział wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości, a także Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą. W trakcie uroczystości prezydent przyznał nagrody dla zasłużonych dla ojczyzny. Natomiast na zakończenie spotkania odbyła się też Lekcja RP poświęcona polszczyźnie, w której wziął udział raper Tadek.

Tadeusz "Tadek" Polkowski jest nazywany patriotycznym raperem ze względu na teksty swoich hitów, w których śpiewa o polskiej historii oraz konserwatywnych wartościach. Gość Andrzeja Dudy w ciągu ostatnich 4 lat wydał trzy solowe albumy, które opowiadały m.in. o żołnierzach wyklętych, rotmistrzu Witoldzie Pileckim, gen. Fieldorfie "Nilu" czy Danucie Siedzikównie "Ince". Jeden ze swoich przebojów zaprezentował także w Teleranku, gdzie zaśpiewał kawałek Moja mała dziewczynko z AK.

Podczas obchodów w Pałacu Prezydenckim patriotyczny raper śpiewał głównie o polskiej rodzinie, w której skład wchodzą oczywiście kobieta, mężczyzna i jak najwięcej synów:

bEgNMKfH

Moja pierwsza i ostatnia żona, nie opuszczę aż do śmierci. Dla mnie te słowa może to tylko umowa, kwestia podejścia, bez niej nic bym nie zyskał, sto procent szczęścia. Rośniemy w siłę, rodzina się powiększa. Bez kobiety i mężczyzny zagłada ostateczna. Dzięki tobie dzieci stają się cudowne. Kiedy tylko się pojawisz, jesteś jak w ciemności promień. Jestem lepszy, gdy Twą energię chłonę. Piękniejszej dziewczyny w ciąży nie widziałem. Tego, co czuję, nie odda ten kawałek. Ty rozszerzasz Wszechświat na dwa mniejsze, bez Ciebie nawet brylanty są ciemniejsze.

Nie chcę innych kobiet ciebie chcę królewno takich mamy synów, że chcę jeszcze jedno dziecko. Dopiero teraz mam wrażenie, że dorosłem. Jedną wybacz mi rywalkę – Polskę.

W trakcie występu rapera Tadka Andrzej Duda wyraźnie dobrze się bawił. Zastanawiamy się, czy wie, że jeszcze niedawno teksty piosenek Tadka nie były takie uduchowione. W kawałkach, które nagrywał, zanim został patriotycznym raperem, razem z zespołem Firma śpiewał między innymi "jeb*na policja jeb*na policja jeb*na", albo "wyj*bane na fałszywych, wyj*bane na show biznes, wyj*bane na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę!".

Ciekawe, czy Agata i Andrzej Dudowie uśmiechaliby się także w trakcie wykonania utworu, w którym Tadek rapuje "ch*j że z nimi, oni mają taką padakę, własnym chuj*m się wyj*bią w końcu we własną srakę"…

bEgNMKfN

Kultura i sztuka w Pałacu Prezydenckim (zwracam uwagę na miny red. Ziemca). pic.twitter.com/EEZPviDMNd

— Artur J. (@artie_ja) 21 lutego 2017

bEgNMKfO
bEgNMKfP
Zobacz także: Prezydent wysłuchał rapu, ale cały show ukradła mu... tłumaczka języka migowego
bEgNMKfQ
Zobacz także: Zobacz też:
bEgNMKgi
KOMENTARZE
(362)
Gość
4 lata temu
Co się w tym kraju dzieje?????!!!!!! Co to wogóle za kraj???!!!!!!
Gość
4 lata temu
Ten kraj ociera się już o patologię :-(
Gość
4 lata temu
Banda przedpotopowych dziadów, homofobów itp
bEgNMKgj
gość
4 lata temu
wstyd nazywać tego człowieka prezydentem !
gość
4 lata temu
Tadek PISowska ku.....wa!!!
Najnowsze komentarze (362)
Gość
4 lata temu
Wielu piosenkarzy ikon muz i kompozytorów było gejami i biseksami!może pomarzyć o takiej sławie
Gość
4 lata temu
Werwolf Wolfsangel Werwolf Wolfsangel 1943 precz z mową nienawiści!!!!!!
Gość
4 lata temu
Geje komuniści i niepełnosprawni oraz prawda wolność oraz demokracja to pierwsze ofiary iii Rzeszy
Gość
4 lata temu
Hitler Himmler też nie lubili homoseksualistów
Gość
4 lata temu
Wolfsangel Werwolf
Gość
4 lata temu
Wolfsangel Werwolf
gość
4 lata temu
Tam nikt nie klaskal tak dla Twojej wiadomości
gość
4 lata temu
równie gnojek g***i jak ten pisdencina co śmiecia zaprosił.Podobało wam się wy barany pisuarowe???
bEgNMKgb
gość
4 lata temu
Do PiS-u, "prezydenta" i całej tej sytuacji pasują najlepiej słowa poety - ideał sięgnął bruku. Obawiam się tylko, że nasz ideał leży już głęboko poniżej tego poziomu. Wyborcy, która częścią ciała myśleliście przy urnach????
gość
4 lata temu
jaka władza taka sztuka
gość
4 lata temu
ciekawe czy kolo wie, że jego żoneczka była gościnna w kroku
anka
4 lata temu
o k---rwa !!!!
gość
4 lata temu
Przeczytałam tekst jego rapowej piosenki- Boże uchroń kobietę, którą On Tadeusz wybierze- to jest wampir energetyczny-cytat "Jestem lepszy, gdy Twą energię chłonę" DZIEWCZYNY MIJAĆ TADZIA- bo wyssie energię z mózgiem
Lidia
4 lata temu
Kto tak pisze???? ````"W trakcie uroczystości prezydent przyznał nagrody dla zasłużonych dla ojczyzny". Kłania się gramatyka. Bowiem prezydent przyznał nagrody NIE DLA KOGO lecz KOMU tj. zasłużonym .
...
Następna strona
bEgNMKgD