Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wellman o publicyście Radia Maryja: "Wybatożę jego BIAŁE PRAWICOWE DU*SKO. Niedługo będą nas palić na stosach"

576
Podziel się

55-letniej dziennikarce nie spodobały się słowa Stanisława Michalkiewicza na temat posłanki Nowoczesnej: "Za okupacji ku*wy gestapowskie były strzyżone do gołej skóry!".

Wellman o publicyście Radia Maryja: "Wybatożę jego BIAŁE PRAWICOWE DU*SKO. Niedługo będą nas palić na stosach"
bEgGcsXp

Stanisław Michalkiewicz, kontrowersyjny publicysta Radia Maryja, dwa tygodnie temu zaatakował publicznie toruńską posłankę Nowoczesnej, Joannę Scheuring-Wielgus, nazywając ją "gestapowską kurwą", którą należy "ostrzyc do gołej skóry". Michalkiewiczowi nie spodobał się bowiem bojkot wykładu na temat "żołnierzy wyklętych" organizowanego w jednej z tamtejszych szkół średnich, na którym, w ramach protestu, pojawiła się posłanka.

Słowa Michalkiewicza oburzyły Dorotę Wellman, która chętnie zabiera głos w różnych ważnych społecznie kwestiach. 55-letnia dziennikarka nie ukrywa swojej pogardy wobec Michalkiewicza i proponuje mu "wybatożenie prawicowego dupska".

bEgGcsXr

Ciekawe, co o tych słowach myślą kobiety z jego rodziny, żona. Czy są dumne? - zastanawia się w felietonie dla Wysokich Obcasów. My, kobiety, nie powinnyśmy pozwolić na taki język i takie traktowanie kobiet w Polsce. Milcząc, pozwalamy chamom na więcej. Niedługo będą nas palić na stosach i karać chłostą. Pozbawią praw i sprowadzą do roli przedmiotu.

Wellman sugeruje, że publicysta Radia Maryja lubi bić kobiety, a jego poglądy wynikają ze zbyt dużej inspiracji filmem Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Nie wiem, czy Michalkiewicz lubi bić kobiety, czy naoglądał się filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - twierdzi. Ja, choć nie mam skłonności sado-maso, chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko. Pejczem, skórzaną szpicrutą i packą do klapsów.

bEgGcsXx
bEgGcsXy
bEgGcsXz
Zobacz także: Prokop do Wellman: "Jesteś pięknym atlantyckim dorszem"
Zobacz także: Zobacz też:
bEgGcsXS
KOMENTARZE
(576)
gość
4 lata temu
I dobrze! Stary obleśny seksista i fetyszysta.
gość
4 lata temu
takie wulgarne słowa w ustach starego dziada prawicowego ko,sciółkowca. Dzisiaj pewnie do komuni poszedł wstyd dziadu wstyd
gość
4 lata temu
brawo Dorota
bEgGcsXT
Gość
4 lata temu
I dobrze Doris! Lej dziada!
Gość
4 lata temu
Brawo Pani Dorotko...
Najnowsze komentarze (576)
gość
2 lata temu
ewfwefw
gość
4 lata temu
Wiekszosc wybrancow PiS ma podobne pogladu i slownictwo o kobietach ale musza uwaza c bo z kobietami sie nie zaczyna......nasmiewacie sie z PO ze nie daja rady .....TO ZAPAMIETAJCIE JESLI ZADRZECIE Z BABAMI TO WAS ROZNIESIEMY.....
gość
4 lata temu
DEBILNA M*****A
gość
4 lata temu
Co za oblesny dziad.na odstrzał z nim.
gość
4 lata temu
Dlaczego ci ludzie - chodzi mi o zwolenników Radia Maryja, PiSu i im podobni- mają takie ... straszne twarze ? Takie z nienawiścią .... ?????
tonio
4 lata temu
ale tłuścioch jak ś****a mojego dziadka ma pysk
Rita
4 lata temu
Brawo Pani Doroto, jest Pani wspaniała !
gość
4 lata temu
Z tym paleniem na stosie to chyba lekko przestarzałe.Teraz to chyba w związku z ubogaceniem kulturowym powinno się kamienować, tak mi się wydaje.
bEgGcsXL
gość
4 lata temu
stara ropucha brzydka lesba
gość
4 lata temu
BRAWO!! UWIELBIAM JĄ!
gość
4 lata temu
Ja radia maryja nie słuchałam i nie słucham ale Wellmanowej odpieprzyło i słuchać i patrzeć na tego walenia sie nie da. I pomysleć że kiedyś klękała przed Lechem Kaczyńskim i całowała w rękę ....ha ha ha co za zwrot
hrtryul
4 lata temu
niech zakisi na sobie jego ogóra, to chłop umrze w try miga ;)
nikc
4 lata temu
a mówią, że nie słuchają Radia Maryja..., ktoś tu mówi nie tak..
Gość
4 lata temu
Pani Doroto, jestem z Panią. Zgadzam się w 10000 % że trzeba reagować i przeciwstawiać się takiemu chamstwu i pogardzie dla kobiet.
...
Następna strona
bEgGcsYn