"Gwiazdy" TVP promują nową ramówkę: Zamachowska, Popek, Ogórek, Racewicz... (ZDJĘCIA)

Na imprezie pojawili się też "Depilator" Krawczyk z dziewczyną i Julia Wieniawa.

215
Podziel się
1 z 26
Monika Zamachowska
Monika Zamachowska
0
0

Zbliżająca się wiosna zwiastuje nowy sezon w stacjach telewizyjnych. Jako pierwszy z nową ramówką wystartował jak zwykle TVN, który swoją konferencję zorganizował już w połowie stycznia. Dziś swoje wiosenne nowości zaprezentowała natomiast Telewizja Polska, organizując spotkanie prasowe z udziałem swoich największych "gwiazd".

Na ściance nie mogło zabraknąć więc Anny Popek, Moniki Zamachowskiej i Joanny Racewicz. Do zdjęć pozowali też Magdalena Ogórek, Julia Wieniawa i Mikołaj Krawczyk z dziewczyną. Najnowszy program TVP, Dzień Dobry Polsko, promowały natomiast Katarzyna Burzyńska i Anna Lucińska.

Zobaczcie zdjęcia. Czekacie na nową ramówkę TVP?

KOMENTARZE
(215)
gość
3 lata temu
Myślicie, że jest sens otwierać salon kosmetyczny w mniejszej miejscowości? Czy tylko duże miasta gwarantują rentowność? Prosze o pomoc. Jeśli jest sens to łapka w górę, jeśli nie to w dół. Dzięki!!!
Gość
3 lata temu
I potem się dziwią że ludzie nie płacą abonamentu jak takich ludzi "gwiazdami" nazywają
gość
3 lata temu
Pamiętajmy o koniach ze Skaryszewa! Dramat tych zwierząt rozpocznie się w nocy 5/6 marca, jest mnóstwo organizacji, które zbierają pieniądze na wykup zwierząt i ocalenie przed straszliwą śmiercią w rzeźni! Jesteśmy ich ostatnią deską ratunku, nie bądźmy obojętni!
Gośćf
3 lata temu
Jaka stacja takie gwiazdy...
gość
3 lata temu
targowisko próżności, dmuchane policzki, botoks, Ogórek udająca wiecznie laleczkę a w środku harpia, Racewicz, Kilczyk, Richardson córy Frankensteina, pogodynka infantylna pozująca na celebrytkę za dwa grosze i te przebrane dziewczynki za stare maleńki z talentem też za dwa grosze, przebrane poczwarki!
Najnowsze komentarze (215)
seo plugin
3 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gosc
3 lata temu
Ogorek to mizeria bez smietany
gość
3 lata temu
burzyńska katarzyna tandeta i p******a wypowiedź, nie da się jej słuchać bo macha głową i otwiera gębę jak smok, nie wiem kto ją trzyma w tej tv !!!!!!!!!!! bleeeeeeee !!!!!!!!
gość
3 lata temu
Kimże są Rosiak, Kielczyk, Burzyńska, Kostka????????
gość
3 lata temu
Ogórkowa??? Gwiazda?? Niemej planety chyba :) co ona tam robi? Świat się kończy...
gość
3 lata temu
Rozpoczął się GIGANT-LANS Ogórka. Ta mizeryja podobno odebrała Niemcom 3 dzieła sztuki!!! Ha ha ha... Dadzą jej 1 000 000$ nagrody?
gość
3 lata temu
a Wienia zamiast sie uczyc do matury woli scianki pogratulowac
gość
3 lata temu
Oczy i włosy ok, reszta okropna, a najgorsze usta!!! Proszę się dobrze zobaczyć w lustrze. Sztuczna lala nie do poznania!!! A była taka ładna i sympatyczna.......
Maria
3 lata temu
Nawet się Pani uśmiechnąć nie potrafi naturalnie, wszystko sztywne. P******a jest Pani teraz!! Proszę się opamiętać bo coraz wredniej Pani wygląda!!!
ja
3 lata temu
Noo moja koleżanka nie poznała Pani Racewicz w tv. Jak jej powiedziałam że to ona to była w wielkim szoku. Jak można się tak skrzywdzić. Opamiętaj się Pani Joanno bo narazie dramat , najbardziej usta ... policzki... i cała reszta. Była Pani kiedyś ładna, teraz niestety napompowany paszczur!!Beee
Jaga
3 lata temu
Pani Racewicz- MASAKRA!!! A była Pani ładną kobietą. Najgorzej jak sie ktoś chce upiększać na siłę to niestety widok odstraszający!!! NAPOMPOWANA BEEE!!!
maria
3 lata temu
Orman to się dziwi, że jeszcze nie pękła?
maria
3 lata temu
Racewicz niedługo nie poznamy
gość
3 lata temu
kto was ubiera na szmateksie lepsze kreacje
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Romantyczny Quebonafide spędza walentynkowy wieczór z ukochaną Natalią (ZDJĘCIA)

Ugrzeczniony Kuba zapłacił za kolację w ekskluzywnej restauracji Modesta Amaro. Godne pochwały?
9.

Ewa Chodakowska posyła uśmiechy fotoreporterom w drodze do ferrari za 800 tysięcy (ZDJĘCIA)

Sportsmence w spacerze do auta towarzyszył mąż. Ładnie się prezentowali?
8.

Jacek Braciak ryzykuje mandatem dla chrupiącej bagietki i parkuje mercedesa za 400 tysięcy na zakazie (ZDJĘCIA)

Na szczęście wyprawa po chrupiące pieczywo ostatecznie nie zakończyła się interwencją straży miejskiej.
7.

CIACHO TYGODNIA: Robert Pattinson grał już przystojnego czarodzieja i zakochanego wampira. Teraz wcieli się w rolę Batmana (ZDJĘCIA)

Na przestrzeni lat aktorowi udało się uniknąć zaszufladkowania i zdobyć uznanie w Hollywood. Lubicie go?
6.

Gwiazd bez liku na 10. urodzinach Teatru 6. Piętro: Borys Szyc z ciężarną żoną, Anja Rubik, zakochani Roznerski i Kalska (ZDJĘCIA)

Na zorganizowanym w Pałacu Kultury i Nauki benefisie pojawili się także Małgorzata Foremniak, Małgorzata Socha, Robert Kozyra oraz profesor Jerzy Bralczyk. Nie obyło się bez licznych nawiązań do słynnego już gestu posłanki Lichockiej…
5.

Wyzwolony Harry Styles biega po mieście z torebką pod pachą i pomalowanymi paznokciami. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Idol nastolatek zdaje się wpisywać w zataczającą coraz szersze kręgi modę nieograniczoną przez podziały płciowe.
3.

Zamyślona Marta Kaczyńska fotografuje nadmorskie krajobrazy i raczy się kawą na spacerze z synem (ZDJĘCIA)

Prawniczka postanowiła aktywnie spędzić czas z małym Stasiem i zabrała go na długą przechadzkę wybrzeżem Bałtyku.
2.

Beztroskie popołudnie Blanki Lipińskiej: lunch z koleżanką, zakupy u Jemioła... (ZDJĘCIA)

Pisarka zdaje się nie przejmować miażdżącymi recenzjami ekranizacji powieści "365 dni".